• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 595

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15819492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633592 15819492 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. KuflewskiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 12 piętrowym budynkuRok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym-dwóch s...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (16 019 zł/m2)

3
1
53 m2
1976
15819254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633583 15819254 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Złotopolskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58,3 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-d...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 195 000 PLN (20 497 zł/m2)

3
1
58.3 m2
2015
15819028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633577 15819028 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy Al. Armii Ludowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku.Rok budowy: 1960NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuch...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 089 000 PLN (20 942 zł/m2)

2
1
52 m2
1960
15819007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633575 15819007 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na RembertowieBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 20232024NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55,6m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóch sypialni,-ła...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

910 000 PLN (16 367 zł/m2)

3
1
55.6 m2
2023
15819009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633574 15819009 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Juliusza Kaden-Bandrowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 11 piętrowym budynku. Rok budowy: 1987NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 74m2 składa się z:-salonu,-trzech ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 249 000 PLN (16 878 zł/m2)

4
2
74 m2
1987
15818998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633571 15818998 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Aleksandra GajkowiczaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym budynku.Rok budowy: 1974NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31,27m2 składa się z:- salonu,- pokoju,- ku...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

470 000 PLN (15 030 zł/m2)

2
1
31.27 m2
1974
15819004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633566 15819004 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bukietowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1962NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,44m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (15 917 zł/m2)

2
1
36.44 m2
1962
15818970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633561 15818970 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Jana Skrzyneckiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 96,4m2 składa się z:-salonu,-trzech pokoi,-otw...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 349 900 PLN (14 003 zł/m2)

4
1
96.4 m2
2000
15818909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633554 15818909 3-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana OlbrachtaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,69m2. Układ:- Pokoje o powierzchni 16 m2, 12,6 m2 i 6,6 m2.- Oddzielna kuchnia 6,4 m2.- Pr...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

648 000 PLN (13 309 zł/m2)

3
1
48.69 m2
1962
15818908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633552 15818908 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. TykocińskiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1937NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35,69m2 składa się z:-dwóch pokoi (mniejszy - przejś...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

575 000 PLN (16 111 zł/m2)

2
1
35.69 m2
1937
15818881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633551 15818881 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. DionizosaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,80m2 składa się z:-przedpokój (3.2m2),-łazienka (3....

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (14 524 zł/m2)

2
1
37.8 m2
2025
15818865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633542 15818865 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Skierniewickiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 11 piętrowym budynku z 2017 rokuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41m2 składa się z:-salonu z wydzielonym aneksem kuchennym, - sypialni, - łazien...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

992 000 PLN (24 195 zł/m2)

2
1
41 m2
2017