• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 545

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15819623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26633633 15819623 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Żelaznej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1995NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 85,21 m2 składa się z:-5 pokoi,-oddzielnej kuchni,-dwóch ła...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 550 000 PLN (18 190 zł/m2)

5
2
85.21 m2
1995
15819574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633627 15819574 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Surowieckiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1984NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,57m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-oddzielne...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (14 934 zł/m2)

2
1
53.57 m2
1984
15819572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633626 15819572 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana KazimierzaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 2012NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,3 m2 składa się z:-oddzielnej, widnej kuchni-pokoju...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 000 PLN (20 643 zł/m2)

1
1
37.3 m2
2012
15819570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633624 15819570 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bernardyńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 12 piętrowym budynku.Rok budowy: 1977NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54m2 składa się z:-salonu,-dwóch sypialni,-oddz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

825 000 PLN (15 278 zł/m2)

3
1
54 m2
1977
15819534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633615 15819534 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Mołdawskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypia...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

587 000 PLN (20 964 zł/m2)

2
1
28 m2
1975
15819528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633614 15819528 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Wąwozowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym budynku.Rok budowy: 2005NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym: 24,3 m...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 000 PLN (19 388 zł/m2)

2
2
67 m2
2005
15819531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633613 15819531 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy Alei Solidarności (klatka schodowa znajduje się od strony ul. Daniłowiczowskiej)BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku.Rok budowy: 1968NIERUCHOMOŚĆMieszkan...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (27 984 zł/m2)

1
1
24.3 m2
1968
15819486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633595 15819486 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. MagellanaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 1989NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni,-łazi...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (15 604 zł/m2)

2
1
48 m2
1989
15819481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633586 15819481 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy Al. Solidarności BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47,1 m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni,-...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (18 047 zł/m2)

2
1
47.1 m2
1975
15819252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633582 15819252 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Minerskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2007NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 80m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym 33,6m2,-...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (13 750 zł/m2)

3
1
80 m2
2007
15819029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633578 15819029 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. BrechtaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 1956 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 21m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuchni,-łazien...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

420 000 PLN (20 000 zł/m2)

1
1
21 m2
1956
15818999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633570 15818999 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Balladyny BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 1960NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31m2 składa się z:- pokój dzienny z dużym aneksem kuc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (22 548 zł/m2)

2
1
31 m2
1960