• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 509

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15818812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633510 15818812 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Kwitnących JabłoniBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2024NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,23m2 składa się z:-salonu z aneksem kuche...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (33 575 zł/m2)

2
1
37.23 m2
2024
15818817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633506 15818817 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. TyszkiewiczaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 1956NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej, widnej kuch...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

919 000 PLN (16 411 zł/m2)

3
1
56 m2
1956
15818786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633497 15818786 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Mistrzowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45,1m2 składa się z:- salon z aneksem kuchennym o...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (18 847 zł/m2)

2
1
45.1 m2
2017
15818783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633496 15818783 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bobrowieckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku.Rok budowy: 2006NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 70m2 składa się z:-salonu,-kuchni z wnęką ścienn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 310 000 PLN (18 714 zł/m2)

2
1
70 m2
2006
15818777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633493 15818777 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Górna DrogaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,4m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypial...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

640 000 PLN (14 414 zł/m2)

2
1
44.4 m2
2002
15818788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633490 15818788 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Armii Krajowej w spokojnej, rekreacyjnej części Warszawy – Wesoła.BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63,7m2 skł...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (18 838 zł/m2)

3
1
63.7 m2
2018
15818728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633485 15818728 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Wroniej w prestiżowym apartamentowcu OxygenBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 2013NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 83m2 składa się z:-Salon...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 780 000 PLN (33 494 zł/m2)

3
2
83 m2
2013
15818724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633482 15818724 2 -pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Myśliborska BUDYNEKOSIEDLE Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy:2008NIERUCHOMOŚĆ Mieszkanie o powierzchni 59 m2 składa się z: dwóch pokoi, oddzielnej kuchni,...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (13 542 zł/m2)

2
1
59 m2
2008
15830305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26669005 15830305 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Popradzkiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2008NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 69m2 składa się z:-trzech pokoi,-kuchni,-łazienki,-pr...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

889 000 PLN (12 884 zł/m2)

3
1
69 m2
2008
15818731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633478 15818731 2 -pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Leona Berensona BUDYNEKOSIEDLE Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy:2014NIERUCHOMOŚĆ Mieszkanie o powierzchni 45,11 m2.-Sypialnia: ok. 13,15 m² z dużą szafą ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (14 387 zł/m2)

2
1
45.11 m2
2014
15818733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633472 15818733 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Umińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 12 piętrowym budynku.Rok budowy: 1982NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59,3 m2 składa się z:-salonu (17m2) z wyjściem...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (15 008 zł/m2)

3
1
59.3 m2
1982
15816186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633453 15816186 3-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52,10m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - 2 sypialni, - łazienki, - przedpoko...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

734 000 PLN (14 088 zł/m2)

3
1
52.1 m2
2008