• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 512

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15818731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633478 15818731 2 -pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Leona Berensona BUDYNEKOSIEDLE Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy:2014NIERUCHOMOŚĆ Mieszkanie o powierzchni 45,11 m2.-Sypialnia: ok. 13,15 m² z dużą szafą ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (14 387 zł/m2)

2
1
45.11 m2
2014
15818733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633472 15818733 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Umińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 12 piętrowym budynku.Rok budowy: 1982NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59,3 m2 składa się z:-salonu (17m2) z wyjściem...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (15 008 zł/m2)

3
1
59.3 m2
1982
15816186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633453 15816186 3-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52,10m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - 2 sypialni, - łazienki, - przedpoko...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

734 000 PLN (14 088 zł/m2)

3
1
52.1 m2
2008
15818721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633473 15818721 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Grójeckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynku. Rok budowy: Budynek z 1956 roku, wpisany do Gminnej Ewidencji Zabytków.Aktualnie przygotowywany jest projek...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 249 000 PLN (24 980 zł/m2)

2
1
50 m2
1956
15818178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633470 15818178 3-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Malborskiej, osiedle TivoliBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 74m2 składa się z:- salonu z otwartą kuchnią, - 2 sypialni, - łazienk...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 330 000 PLN (17 973 zł/m2)

3
1
74 m2
2009
15818086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633464 15818086 2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. WiolinowejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,10m2 składa się z:- 2 pokoi, - kuchni, - łazienki. Powierzchnia dodatkowa:- piwnica.Mie...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

640 000 PLN (15 202 zł/m2)

2
1
42.1 m2
1978
15817918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633460 15817918 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Dywizjonu AK Jeleń BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50 m2 składa się z:-salonu z otwartą kuchnią,-...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (24 000 zł/m2)

2
1
50 m2
2020
15816184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633456 15816184 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Jarosława Dąbrowskiego BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowej, odrestaurowanej kamienicy z 1936 rokuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 43,43m2. Mieszkanie przeszło kompleksowy remont w...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (21 851 zł/m2)

2
1
43.43 m2
1936
15816183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633455 15816183 3-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Pańskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 11 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45,8m2 składa się z:- 3 pokoi, - kuchni, - łazienki. Powierzchnia dodatkowa:- balkon, - piwnica.M...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (18 777 zł/m2)

3
1
45.8 m2
1978
15816157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633451 15816157 2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Romualda GuttaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki. Dodatkowo do mie...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

528 000 PLN (16 000 zł/m2)

2
1
33 m2
1982
15816158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633450 15816158 3-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Skarbka z GórBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - 2 pokoi, - łazienki.Mieszkanie jest fun...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (14 407 zł/m2)

3
1
59 m2
2014
15815622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633437 15815622 3-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. StrumykowejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 69,72m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - toalety, - przedpokoju.Mi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

910 000 PLN (13 052 zł/m2)

3
1
69.72 m2
2009