• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 548

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15816182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633454 15816182 1-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. SilnikowejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 26,17m2 składa się z:- pokoju, - aneksu kuchennego, - łazienki. Lokal gotowy do zamieszkania o...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (21 016 zł/m2)

1
1
26.17 m2
2025
15816185 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633452 15816185 2-pokojowe mieszkanie na Wilanowie przy ul. Adama Branickiego BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2. Układ:- przestronny salon z aneksem kuchennym- przytulna sypialnia z łóżkiem i...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

810 000 PLN (21 892 zł/m2)

2
1
37 m2
2017
15816136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633448 15816136 3-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. RembielińskiejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze w 14 piętrowym budynku Budynek po wymianach instalacji, ociepleniu, remoncie klatki schodowej, wymianie wind.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 6...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

665 000 PLN (11 083 zł/m2)

3
1
60 m2
1980
15815587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633434 15815587 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. GeometrycznejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2024 rokuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41m2. Układ:- salon z aneksem kuchennym,- oddzielny pokój (sypialnia),- łazien...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

651 900 PLN (15 900 zł/m2)

2
1
41 m2
2024
15818729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633477 15818729 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Jana III Sobieskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 12 piętrowym budynku.Rok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 167m2 składa się z:-salon z wyjściem na l...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 650 000 PLN (15 868 zł/m2)

3
2
167 m2
2000
15818156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633469 15818156 2-pokojowe mieszkanie na Bródnie przy ul. Piotra Wysockiego w inwestycji o wysokim standardzie Rezydencja Liwska IIBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:- salonu z an...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

615 000 PLN (16 622 zł/m2)

2
1
37 m2
2024
15817919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633462 15817919 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Skalskiego - Osiedle Saska.BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku.Rok budowy: 2013 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,9m2 składa się z:-salonu p...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

756 450 PLN (20 500 zł/m2)

2
1
36.9 m2
2013
15817920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633461 15817920 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Koprowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41,01m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (17 557 zł/m2)

2
1
41.01 m2
2026
15816137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633449 15816137 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Czesława Przybylskiego BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: ok. 1970Budynek został ocieplony, a klatka schodowa gruntownie wyremontowana. Części wspólne są regularn...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (16 379 zł/m2)

3
1
58 m2
1970
15816085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633445 15816085 2-pokojowe mieszkanie na Śródmieściu przy ul. Elektoralnej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowej kamienicyNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,5m2 składa się z:- 2 pokoi, - kuchni, - łazienki, - przedpokoju. Powierzchnia dodat...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 140 000 PLN (23 030 zł/m2)

2
1
49.5 m2
1952
15815589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633436 15815589 3-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. LazurowejBUDYNEKMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55,56m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - 2 pokoi, - łazienki.Powierzchnia dodatkowa:...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 900 PLN (17 997 zł/m2)

3
1
55.56 m2
2024
15815588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633435 15815588 2-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Edwarda HabichaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45,29m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni,- łazienki, - przedpokoju.Powierzchni...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (17 222 zł/m2)

2
1
45.29 m2
2024