• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 548

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15815574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633433 15815574 4-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. LoteryjkiBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2025 rokuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64,31m2. W skład wchodzą:- Pokój dzienny z aneksem kuchennym — 23,61 m²- Sypialnia...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (12 424 zł/m2)

4
1
64.31 m2
2025
15818734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633479 15818734 1 pokojowe mieszkanie ul. Nowolipki MuranówBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1956NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35.69 m2 składa się z:-widny duży pokój z wnęką i dużym oknem (str. zachodnia)-k...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

675 000 PLN (18 913 zł/m2)

1
-
35.69 m2
1956
15818725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633475 15818725 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Berensona BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,11m2 składa się z:-pokoju dziennego z aneksem kuc...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (14 966 zł/m2)

2
1
48.11 m2
2015
15818222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633471 15818222 Dwupoziomowe mieszkanie na Woli przy ul. MrocznejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 87,21 m², w tym 28 m² funkcjonalnej antresoli:- Na dole: jasny salon, nowoczesna kuchnia oraz łaz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 000 PLN (14 895 zł/m2)

3
1
87.21 m2
2000
15816135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633447 15816135 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. ŚwiatowidaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,2m2 składa się z:- salonu, - sypialni, - oddzielnej, widnej kuchni, - łazienki, - przedpo...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

590 000 PLN (13 348 zł/m2)

2
1
44.2 m2
2001
15815833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633444 15815833 Na sprzedaż nigdy niezamieszkały, unikatowy apartament, łączący w sobie nowoczesny design i luksusowy standard, oferujący wygodę, elegancję oraz przestrzeń dla najbardziej wymagających. Ten jedyny w swoim rodzaju lokal, usytuowany w nowo powstałym bu...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 130 000 PLN (24 483 zł/m2)

4
2
87 m2
2024
15815573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633432 15815573 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Jana Nowaka-JeziorańskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54,23m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - prz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (18 256 zł/m2)

2
1
54.23 m2
2011
15664579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23554474 15664579 Opiekun ofertyHubert Kasktel. 602 101 602Podstawowe informacje: Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,68 m2 z 2021 roku. Na terenie nowego osiedla, wybudowanego przez dewelopera Victoria Dom.Dojazd do centrum miasta komunikacją miejską ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

638 999 PLN (15 585 zł/m2)

2
1
41 m2
2021
15805876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26318437 15805876 Klimatyczne, nowoczesne mieszkanie na Mokotowie w świetnym miejscu komunikacyjnym przy ul. Puławskiej, w okolicy Parku Arkadia i Warszawianki. Mieszkanie ciche, okna wychodzą na podwórze i tereny zielone.Salon otwarty na kuchnię w aneksie, oddzielna ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (20 414 zł/m2)

2
-
33.8 m2
1960
15827671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26603260 15827671 Do sprzedaży mieszkanie 3 pok rozkładowe przy ulicy OlszewskiejMieszkanie składa się z- przedpokoju - oddzielnej widnej kuchni - łazienki - oddzielne Wc- pokój - duży pokój z przejściem do mniejszego ( przechodni ) z wyjściem na balkon - do mieszk...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

984 000 PLN (16 000 zł/m2)

3
-
61.5 m2
1964
15831395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26693615 15831395 Sprzedam dwa pokoje, kuchnia i łazienka. Mieszkanie znajduje się na parterze przy ulicy Syreny 31. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Blok z 1963 murowany nie wielka płyta, ocieplony, klatki schodowe czyste i zadbane. w lokalu wymieniona i...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (15 068 zł/m2)

2
-
36.5 m2
1963
15819129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26582297 15819129 Dwa pokoje 48,90m² plus balkon ok.2m² w świetnej lokalizacji. 4pietro w 4piętrowym budynku – spółdzielnia podjęła uchwałę o staraniach zmierzających do zainstalowania wind. Stan dobry, po remoncie łazienka i kuchnia, instalacja elektryczna miedziana....

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

775 000 PLN (15 816 zł/m2)

2
-
49 m2
1976