• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 552

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15664579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23554474 15664579 Opiekun ofertyHubert Kasktel. 602 101 602Podstawowe informacje: Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,68 m2 z 2021 roku. Na terenie nowego osiedla, wybudowanego przez dewelopera Victoria Dom.Dojazd do centrum miasta komunikacją miejską ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

638 999 PLN (15 585 zł/m2)

2
1
41 m2
2021
15805876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26318437 15805876 Klimatyczne, nowoczesne mieszkanie na Mokotowie w świetnym miejscu komunikacyjnym przy ul. Puławskiej, w okolicy Parku Arkadia i Warszawianki. Mieszkanie ciche, okna wychodzą na podwórze i tereny zielone.Salon otwarty na kuchnię w aneksie, oddzielna ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (20 414 zł/m2)

2
-
33.8 m2
1960
15827671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26603260 15827671 Do sprzedaży mieszkanie 3 pok rozkładowe przy ulicy OlszewskiejMieszkanie składa się z- przedpokoju - oddzielnej widnej kuchni - łazienki - oddzielne Wc- pokój - duży pokój z przejściem do mniejszego ( przechodni ) z wyjściem na balkon - do mieszk...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

984 000 PLN (16 000 zł/m2)

3
-
61.5 m2
1964
15831395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26693615 15831395 Sprzedam dwa pokoje, kuchnia i łazienka. Mieszkanie znajduje się na parterze przy ulicy Syreny 31. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Blok z 1963 murowany nie wielka płyta, ocieplony, klatki schodowe czyste i zadbane. w lokalu wymieniona i...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (15 068 zł/m2)

2
-
36.5 m2
1963
15819129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26582297 15819129 Dwa pokoje 48,90m² plus balkon ok.2m² w świetnej lokalizacji. 4pietro w 4piętrowym budynku – spółdzielnia podjęła uchwałę o staraniach zmierzających do zainstalowania wind. Stan dobry, po remoncie łazienka i kuchnia, instalacja elektryczna miedziana....

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

775 000 PLN (15 816 zł/m2)

2
-
49 m2
1976
15831361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ochota Wyjątkowe mieszkanie 3 pok. 92,71 m, do zamieszkania 26693097 15831361 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA – TEL. +48 601264167 Na sprzedaż – wyjątkowe mieszkanie 3‑pokojowe, 92,71 m², Warszawa, Stara Ochota, ul. Grójecka Mamy przyjemność zaoferować nietuzinkowe mieszkanie o powierzchni 92,71 m², położone na 2. piętrz...

Warszawa (Ochota), ul. Grójecka

2 100 000 PLN (22 651 zł/m2)

3
-
92.71 m2
1938
15831360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stara Ochota Wyjątkowe mieszkanie 3 pok. 92,71 m 26693086 15831360 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA – TEL. +48 601264167 Na sprzedaż – wyjątkowe mieszkanie 3‑pokojowe, 92,71 m², Warszawa, Stara Ochota, ul. Grójecka Mamy przyjemność zaoferować nietuzinkowe mieszkanie o powierzchni 92,71 m², położone na 2. piętrz...

Warszawa (Ochota), ul. Grójecka

2 100 000 PLN (22 651 zł/m2)

3
-
92.71 m2
1938
15765447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25470625 15765447 OPIS:Absolutnie wyjątkowy niepowtarzalny apartament o powierzchni 209 m2 z pięknym przestronnym tarasem 84 m2 i trzema balkonami z zadbaną zielenią. Można tu oglądać wschody i zachody słońca, spokojnie pić kawę o poranku, a do centrum miasta zawozi n...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 197 000 PLN (20 081 zł/m2)

5
-
209 m2
2011
15750300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25119714 15750300 Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament o wyjątkowym potencjale inwestycyjnym, którego wartość według prognoz rynkowych wzrośnie o około 35–40% w ciągu najbliższych kilku lat – dzięki planowanej windzie w budynku, znakomitej lokaliz...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 599 000 PLN (22 600 zł/m2)

4
-
115 m2
1928
15682259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23872963 15682259 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy 2 pokojowe Mieszkanie wykonane w najwyższym standardzie, o powierzchni 40 m2 i wysokości 3 m usytuowany na 4 piętrze w 5 piętrowej kamienicy z nowoczesną windą zewnętrzna na ulicy Waliców w W...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 070 000 PLN (26 750 zł/m2)

2
-
40 m2
1910
15404261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17780972 15404261 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z synonimem elegancji, nowoczesności i komfortu. Jest to doskonała propozycja dla najbardziej wymagających klientów, ceniących sobie spokój, luksus i intymność.LOKALIZACJA:Apartament znajduje się na prestiżowym ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 899 000 PLN (24 568 zł/m2)

4
-
118 m2
-
15720920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24595435 15720920 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 4 pokojowy Apartament wykonany w wysokim standardzie z 3 balkonami w tym ogordem zimowym, o powierzchni 91 m2 usytuowany w sercu Wilanowa na ulicy Branickiego 10 w Warszawie.To idealna propozycja dla Ro...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 900 000 PLN (20 879 zł/m2)

4
-
91 m2
2012