• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 551

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15663837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23539144 15663837 Opiekun ofertyFilip Malesatel. 602 101 602Dwa pokoje w centrum Warszawy!WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCIPodstawowe informacje:Mieszkanie znajduje się w kamienicy z lat 50tych, przy Alei Niepodległości. Ma powierzchnię 49m2 i może wymagać odświeże...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (20 204 zł/m2)

2
1
49 m2
1951
15712144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24416958 15712144 Do sprzedaży 5 pokojowe mieszkanie o pow. 85,75 m2 zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Nałęczowskiej tuż przy granicy z dzielnicą Wilanów.Prezentowana oferta to dwa niezależne mieszkania które przylegają do siebie o pow. 47,71 m2 oraz 35,82 m2 które...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 450 000 PLN (16 910 zł/m2)

5
2
85.75 m2
1993
15780029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25796135 15780029 Dwupokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy zlokalizowane na Starym Mieście przy ul. Senatorskiej Prestiżowy adres tuż przy Placu Zamkowym, mieszkanie po generalnym remoncie o bardzo dobrym standardzie wykończenia.Składa się z widnej oddzielnej kuc...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 189 000 PLN (23 314 zł/m2)

2
1
51 m2
1932
15803521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26298414 15803521 Podstawowe zalety: wyjątkowe i unikatowe mieszkanie, usytuowane w najlepszej części kamienicy, położonej w najbardziej prestiżowej i najlepiej zachowanej części starej Warszawy. Klimat, światło, odrestaurowane przedwojenne detale, TARAS (25 m2), WIND...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 799 000 PLN (42 211 zł/m2)

4
1
90 m2
1931
15793713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26044228 15793713 Podstawowe zalety: apartament jasny i cichy, na podłodze wysokiej jakości gres oraz parkiet drewniany, na ścianach okleina winylowa, bardzo dobra lokalizacja na pograniczu Śródmieścia i Muranowa na Osiedlu Prezydenckim.Apartament znajduje się na Osie...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 000 PLN (24 167 zł/m2)

3
1
120 m2
2000
15817959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 2 pokoje | Balkon | Garaż | Winda | 26640881 15817959 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie Bemowo Balkon GarażNa sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze w budynku z windą na warszawskim Bemowie. Lokal jest w pełni wykończony i gotowy do zamieszkania, z możliwością zakupu z pełny...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (20 244 zł/m2)

2
1
41 m2
2016
15789382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25939508 15789382 Wola – tam, gdzie miasto nie zasypia, a Ty możesz!Czy da się mieszkać w miejscu, które łączy tempo wielkiego miasta z kameralnym spokojem? Oczywiście! Wystarczy spojrzeć na to dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Batalionu AK Parasol, tuż obok stacji me...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (18 068 zł/m2)

2
1
35.92 m2
1959
15742138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
BEZ PROWIZJI dla kupującego 24984903 15742138 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Warszawa Wola, ul. RadziwieMieszkanie znajduje się na nowoczesnym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu, które łączy komfort życia w centrum miasta z bliskością terenów zielonych. W bezpośrednim sąsiedztwie są aż cztery...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

975 000 PLN (18 750 zł/m2)

2
1
52 m2
2010
15664467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23554328 15664467 Do sprzedania mieszkanie na przedwojennym Starym Żoliborzu obok Placu Lelewela, 100 metrów od ulicy Słowackiego składające się z: salonu sypialni kuchni łazienki przedpokoju Klatka schodowa po remoncie. Mieszkanie bardzo widne. Do metra Plac Wils...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (19 588 zł/m2)

2
-
51 m2
1930
15801132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26227021 15801132 Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkanie na klimatycznym Starym Żoliborzu, o powierzchni 47 m2. W skład lokalu wchodzą: - salon, - sypialnia, - oddzielna widna kuchnia (możliwość zrobienia 3 pokoju), ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

798 000 PLN (16 979 zł/m2)

2
-
47 m2
1962
15789785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25948577 15789785 Biuro nieruchomości "Cravtt Property" ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży, trzy pokojowe mieszkanie na Mokotowie, ul. Nałęczowska o powierzchni 60 m2 z ogródkiem 80m2. W skład lokalu wchodzą: - salon z wyjściem na taras i ogr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (16 650 zł/m2)

3
-
60 m2
1994
15772238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 2 pok. na Żoliborzu Artystycznym! 25605568 15772238 Na sprzedaż nowoczesne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,63 m², położone na 3. piętrze w 5-piętrowym budynku z 2016 roku, w prestiżowej inwestycji Dom Development - Żoliborz Artystyczny.Układ pomieszczeń:- Salon z aneksem kuchennym 19...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

960 000 PLN (24 615 zł/m2)

2
1
39 m2
2016