• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 554

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15664467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23554328 15664467 Do sprzedania mieszkanie na przedwojennym Starym Żoliborzu obok Placu Lelewela, 100 metrów od ulicy Słowackiego składające się z: salonu sypialni kuchni łazienki przedpokoju Klatka schodowa po remoncie. Mieszkanie bardzo widne. Do metra Plac Wils...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (19 588 zł/m2)

2
-
51 m2
1930
15801132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26227021 15801132 Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkanie na klimatycznym Starym Żoliborzu, o powierzchni 47 m2. W skład lokalu wchodzą: - salon, - sypialnia, - oddzielna widna kuchnia (możliwość zrobienia 3 pokoju), ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

798 000 PLN (16 979 zł/m2)

2
-
47 m2
1962
15789785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25948577 15789785 Biuro nieruchomości "Cravtt Property" ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży, trzy pokojowe mieszkanie na Mokotowie, ul. Nałęczowska o powierzchni 60 m2 z ogródkiem 80m2. W skład lokalu wchodzą: - salon z wyjściem na taras i ogr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (16 650 zł/m2)

3
-
60 m2
1994
15772238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 2 pok. na Żoliborzu Artystycznym! 25605568 15772238 Na sprzedaż nowoczesne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,63 m², położone na 3. piętrze w 5-piętrowym budynku z 2016 roku, w prestiżowej inwestycji Dom Development - Żoliborz Artystyczny.Układ pomieszczeń:- Salon z aneksem kuchennym 19...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

960 000 PLN (24 615 zł/m2)

2
1
39 m2
2016
15815435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26640837 15815435 Do sprzedania mieszkanie w kamienicy na Starym Żoliborzu, składające się z: - salonu - oddzielnej widnej kuchni (możliwość zrobienia 2 pokoju) - łazienki - przedpokoju Bardzo blisko metra. Wokół pełna infrastruktura oraz kawiarnie i parki. Sz...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

600 000 PLN (20 000 zł/m2)

1
-
30 m2
1937
15807140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26362438 15807140 Do sprzedania mieszkanie na Starym Żoliborzu, składające się z: - przestronnego pokoju z - półotwartej kuchni - łazienki - przedpokoju Z okna widok na panormamę miasta i korony drzew Do mieszkania przynależy piwnica. Budynek z 1962 roku (rama H)...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

480 000 PLN (16 000 zł/m2)

1
-
30 m2
1962
15828165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26640848 15828165 Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane przy ul. Przasnyskiej składające się z: - salonu - sypialni - aneksu kuchennego - łazienki - przedpokoju - balkonu Mieszkanie położone przy zadrzewionej ulicy, na cichym, zamkniętym osiedlu z monitoringiem ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

980 000 PLN (23 902 zł/m2)

2
-
41 m2
2014
15815042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26640558 15815042 Kameralne mieszkanie w zabytkowej kamienicy przy ul. Lipskiej na Saskiej Kępie. MIESZKANIE Mieszkanie narożne, dwustronne z balkonem o pow. 51,66 m2, usytuowane na 1 piętrze. Okna wychodzą na ciche podwórze. Funkcjonalny układ: - salo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (24 510 zł/m2)

2
-
51 m2
1938
15808790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26400666 15808790 Mieszkanie dwupokojowe idealne dla pary lub inwestycyjnie na wynajem zlokalizowane na Mokotowie, przy ul. Śniardwy. MIESZKANIE - usytuowane na 8 piętrze, powierzchnia 36,3 m2 , dwa pokoje (16,5 m2 i 9 m2), z przechodnią kuchnią, łazienką z wanną...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

515 000 PLN (14 306 zł/m2)

2
-
36 m2
1968
15750896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zielona okolica, Blisko komunikacji, Balkon 25129116 15750896 Oferuję na sprzedaż kawalerkę z komórką lokatorską i balkonem o powierzchni 27,2 m2. Nieruchomość usytuowana jest na Bielanach przy ul. Reymonta.W skład mieszkania wchodzą:- Pokój dzienny z wyjściem na balkon, - Kuchnia z oknem, pół-otwarta na salon,...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

499 000 PLN (18 481 zł/m2)

1
1
27 m2
1971
15392172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Żoliborz Artystyczny / klimatyzowane 17529047 15392172 Adres: ul. Kaliny JędrusikPiętro: 16Metraż: 55,03 mkwIlość pokoi: salon z aneksem kuchennym + sypialniaCena: 1 370 000 złDodatki:- 1 miejsce postojowe w garażu pod budynkiem - 60 000 zł (płatne dodatkowo)Oferuję na sprzedaż dwupokojowy klimatyzowany ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 349 000 PLN (24 527 zł/m2)

2
1
55 m2
2017
15144220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Niesamowity apartament w sercu Mokotowa 10877512 15144220 Oferuję na sprzedaż apartament na nowo wybudowanym prestiżowym osiedlu na Górny Mokotowie (Sielce). Nieruchomość o powierzchni 144 mkw podzielona jest na:- niezwykle doświetlony salon z oknami od podłogi do sufitu z wyjściem na ogródek z starymi drze...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 311 042 PLN (22 993 zł/m2)

4
2
144 m2
2024