• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 539

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15824242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579044 15824242 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

791 559 PLN (17 030 zł/m2)

2
1
46.48 m2
-
15824284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579037 15824284 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

812 350 PLN (17 477 zł/m2)

2
1
46.48 m2
-
15824226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26579028 15824226 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

482 148 PLN (17 700 zł/m2)

1
1
27.24 m2
-
15824240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26579047 15824240 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

465 510 PLN (230 zł/m2)

1
1
2026 m2
-
15824311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579026 15824311 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

787 270 PLN (16 938 zł/m2)

2
1
46.48 m2
-
15824227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26579101 15824227 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 126 188 PLN (16 436 zł/m2)

3
1
68.52 m2
-
15824310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579099 15824310 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

766 593 PLN (17 081 zł/m2)

2
1
44.88 m2
-
15824241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579079 15824241 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

748 528 PLN (17 567 zł/m2)

2
1
42.61 m2
-
15824269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579070 15824269 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

777 635 PLN (17 327 zł/m2)

2
1
44.88 m2
-
15824212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579049 15824212 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

802 550 PLN (17 492 zł/m2)

2
1
45.88 m2
-
15827098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26625530 15827098 Do sprzedaży od zaraz, przytulne 1-pokojowe mieszkanie z loggią o zachodniej ekspozycji w prestiżowej dzielnicy Wawer.LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się na spokojnym i prestiżowym osiedlu Klimontowska, zaledwie 12 km od centrum Warszawy. W pobliżu ła...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

459 000 PLN (13 918 zł/m2)

1
1
32.98 m2
2013
15811234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26427953 15811234 homfi ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem na Pradze Północ LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Namysłowskiej 6B, na nowoczesnym osiedlu Autonomia Praska, w dynamicznie rozwijającej się części Warszawa – Prag...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (17 541 zł/m2)

2
1
37 m2
2025