• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 540

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15824252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579052 15824252 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 100 PLN (17 563 zł/m2)

2
1
41.57 m2
-
15824293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579124 15824293 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

789 399 PLN (17 232 zł/m2)

2
1
45.81 m2
-
15824238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26579126 15824238 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 287 088 PLN (17 586 zł/m2)

4
1
73.19 m2
-
15824223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579054 15824223 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

787 932 PLN (17 200 zł/m2)

2
1
45.81 m2
-
15824237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26579119 15824237 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 528 PLN (16 672 zł/m2)

3
1
65.95 m2
-
15824210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579129 15824210 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 437 PLN (17 255 zł/m2)

2
1
45.81 m2
-
15824278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579127 15824278 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

924 029 PLN (22 006 zł/m2)

2
1
41.99 m2
-
15824279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579122 15824279 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

726 798 PLN (17 484 zł/m2)

2
1
41.57 m2
-
15807370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26364539 15807370 Nietuzinkowe mieszkanie w kamienicy z windąSą mieszkania, które po prostu spełniają funkcję. I są takie, które opowiadają historię.To przy Wolskiej należy zdecydowanie do tej drugiej kategorii.Wysokie sufity (ok. 2,80 m), drewniane podłogi, światło w...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 140 000 PLN (18 781 zł/m2)

2
1
60.7 m2
1954
15824209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579125 15824209 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

721 929 PLN (17 367 zł/m2)

2
1
41.57 m2
-
15824306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26579055 15824306 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 875 000 PLN (22 766 zł/m2)

4
1
82.36 m2
-
15824251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579133 15824251 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

789 308 PLN (17 230 zł/m2)

2
1
45.81 m2
-