• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 534

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15824233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579108 15824233 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

823 194 PLN (17 029 zł/m2)

2
1
48.34 m2
-
15824301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579103 15824301 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

766 935 PLN (17 111 zł/m2)

2
1
44.82 m2
-
15824260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579097 15824260 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

858 467 PLN (16 966 zł/m2)

2
1
50.6 m2
-
15824246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579105 15824246 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

793 269 PLN (17 019 zł/m2)

2
1
46.61 m2
-
15717466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24533538 15717466 Luksusowe mieszkanie Premium Centrum Warszawy Chmielna 108Na sprzedaż wyjątkowe Studio Plus klasy premium w najbardziej pożądanej lokalizacji Warszawy — tuż obok legendarnego wieżowca Varso Tower, w sercu stolicy przy ulicy Chmielnej 108. To oferta...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 195 000 PLN (30 919 zł/m2)

2
1
38.65 m2
2025
15824204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579095 15824204 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

763 515 PLN (17 069 zł/m2)

2
1
44.73 m2
-
15824288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579082 15824288 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

725 824 PLN (17 587 zł/m2)

2
1
41.27 m2
-
15824287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579109 15824287 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

858 500 PLN (16 980 zł/m2)

2
1
50.56 m2
-
15824232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579086 15824232 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

726 102 PLN (17 594 zł/m2)

2
1
41.27 m2
-
15824259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579072 15824259 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

927 000 PLN (22 560 zł/m2)

2
1
41.09 m2
-
15824231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579116 15824231 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

754 416 PLN (16 866 zł/m2)

2
1
44.73 m2
-
15824217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579107 15824217 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

755 599 PLN (16 859 zł/m2)

2
1
44.82 m2
-