• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 501

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15784972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25864594 15784972 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie – idealne miejsce do życia!Na sprzedaż komfortowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 37,06 m², położone na 1. piętrze zadbanego budynku z windą przy ul. Zygmunta Modzelewskiego. To doskonała propozycja dl...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (19 698 zł/m2)

2
1
37.06 m2
1976
15780088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25796978 15780088 Na Mokotowie, przy ul. Okęckiej jest na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, położone na na 4. piętrze w 10-cio piętrowym budynku z 1969 roku.Mieszkanie o powierzchni 41,10 m². To idealna propozycja dla osób szukających lokum z doskonałą komunikacją i mo...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (14 112 zł/m2)

2
1
41.1 m2
1968
15782581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25845232 15782581 Serdecznie zapraszam na DZIEŃ OTWARTY w środę 7.01.2026r. - po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.2-pokojowe mieszkanie (możliwość wydzielenia 3 pokoju) o powierzchni 50,38 m² zlokalizowane na drugim piętrze w budynku z 2019 roku przy ulicy Lazuro...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

839 000 PLN (16 653 zł/m2)

2
1
50.38 m2
2019
15442223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ciche 2 pokoje przy Arkadii/balkon/ Stary Żoliborz 18651524 15442223 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego, cichego mieszkania na Starym Żoliborzu zaraz przy Arkadii.Na 45m2 składają się-2 niezależne, ustawne pokoje,-oddzielna kuchnia,-łazienka, -przedpokójMieszkanie jest dwustronne: większy pok...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 000 PLN (17 111 zł/m2)

2
-
45 m2
1962
15421486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowa nieruchomość na Powiślu po remoncie 18175001 15421486 Posiadamy w naszej ofercie PRESTIŻOWĄ NIERUCHOMOŚC T Z DZIEŁAMI SZTUKI i FENOMENALNYM WIDOKIEM NA PKiN, STADION NARODOWY i WISŁĘ - PO GENERALNYM REMONCIE - gotowy do wprowadzenia .Zamieszczone ZDJĘCIA SĄ WIZULIZACJIĄ - mieszkanie w rzeczywistości jes...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 555 000 PLN (32 396 zł/m2)

2
1
48 m2
-
15437899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament Śródmieście Warszawa na sprzedaż 18546967 15437899 Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament na sprzedaż Śródmieście Warszawa. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, oddzielnej kuchni, dwóch łazienek z toaletą, WC i holu. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska na poziomie -2 o powierz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 594 200 PLN (28 535 zł/m2)

4
2
161 m2
2006
15765405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25470324 15765405 Gotowe do Wprowadzenia I Przestronny Apartament I Garderoba I KlimatyzacjaGotowe do Wprowadzenia: Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone. W cenie pozostaje cały sprzęt AGD renomowanych marek (m.in. lodówka, nowa płyta indukcyjna, piekarnik z...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

970 000 PLN (13 288 zł/m2)

2
-
73 m2
2009
15779065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25764947 15779065 Nieruchomość położona jest przy ul. Orląt Lwowskich 24, na 2-gim piętrze w czteropiętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie jest dwustronne co zapewnia doskonałe doświetlenie wnętrza przez cały dzień.Budynek zadbany, obecnie prowadzony remont klate...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (12 073 zł/m2)

4
1
57.9 m2
-
15794598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26075733 15794598 Mieszkanie trzypokojowe z widną kuchnią, łazienką z prysznicem po generalnym remoncie z balkonem 5 m 2 na Woli w pobliżu Ronda Daszyńskiego Wszystko w mieszkaniu jest zrobione - nowa hydraulika, nowa elektryka, kaloryfery, podłoga, nowe rury, nowe ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

980 000 PLN (19 216 zł/m2)

3
1
51 m2
1936
15821705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26591143 15821705 homfi ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie bardzo blisko Centrum LOKALIZACJAMieszkanie położone jest w jednej z najbardziej cenionych i stabilnych lokalizacji Warszawy — na Ochocie, przy ul. Dalekiej 13, w bezpośrednim sąsiedztwie centr...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 129 000 PLN (15 901 zł/m2)

4
1
71 m2
1975
15774202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25647831 15774202 Zamieszkaj w sercu Mokotowa — w funkcjonalnym mieszkaniu z ogromnym potencjałem aranżacyjnym! Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 2. piętrze ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

600 000 PLN (12 500 zł/m2)

3
-
48 m2
1970
15812097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26465404 15812097 OkolicaMieszkanie znajduje się w zielonej, spokojnej części warszawskich Włoch. W najbliższym otoczeniu są aż trzy parki, które sprzyjają codziennym spacerom, rekreacji i zabawie na świeżym powietrzu. W dzielnicy jest bardzo dobra oferta edukacyjna d...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (15 177 zł/m2)

2
1
36.24 m2
2014