• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 452

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15807528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26367986 15807528 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy Al. Polski Walczącej w inwestycji Harmonia Mokotów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,1m2 składa się z:-Salon p...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (23 861 zł/m2)

3
1
46.1 m2
2025
15807479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26366224 15807479 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Korotyńskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1966NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45,8m2 składa się z:-dwóch pokoi,-aneksu kuchennego,...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

778 600 PLN (17 000 zł/m2)

2
1
45.8 m2
1966
15807746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26378467 15807746 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Siemiatyckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 12 piętrowym budynku.Rok budowy: 1979NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwó...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (15 980 zł/m2)

3
1
50 m2
1979
15806741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26351691 15806741 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Sokołowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 2011NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni użytkowej 49,59 m2 (pow. wewnętrzna 51.92 m2) składa się...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 047 800 PLN (20 956 zł/m2)

2
2
50 m2
2011
15805825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26318164 15805825 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Mistrzowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45,1m2 składa się z:- salon z aneksem kuchennym o...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (18 847 zł/m2)

2
1
45.1 m2
2017
15806797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26352318 15806797 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. StawkiBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 2008NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55m2 składa się z:-jasny salon połączony z kuchnią,-wyg...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 390 000 PLN (25 273 zł/m2)

2
1
55 m2
2008
15806674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26350456 15806674 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Redutowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,5m2 zostało podzielone na dwie kawalerki, które składaj...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

810 000 PLN (18 202 zł/m2)

2
2
44.5 m2
1970
15806024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26320998 15806024 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Gładkiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1936NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuchni,-łazienki,-...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

556 000 PLN (15 444 zł/m2)

1
1
36 m2
1936
15813684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świetna lokalizacja | Dobry rozkład! 26563560 15813684 !!OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią - 52,2 m² Praga-Południe, Grochów!!Funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 52,2 m², idealne dla pary lub rodziny. Przemyślany rozkład pomieszczeń zapewni...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (14 404 zł/m2)

2
-
52 m2
1994
15629728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22831689 15629728 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86 m², zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Zielona Italia w dzielnicy Włochy. To wyjątkowe miejsce zaprojektowane w stylu małego miasteczka, z własnym rynkiem, zielonymi skwe...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 240 000 PLN (14 419 zł/m2)

3
1
86 m2
2014
15775819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25683800 15775819 For Englisrh or Rissian - call.+48 530 049 270 Elena.Zapraszam na prezentację po uprzednim kontakcie telefonicznym.3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,52 m2 ustytuowane na drugim piętrze w V-piętrowym budynku z 2024 roku z windą.Nieruchomość położ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

839 900 PLN (15 405 zł/m2)

3
2
54.52 m2
2024
15792261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26010341 15792261 For English or Russian description call+48 530 049 270 ElenaZapraszam na prezentację mieszkania po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.Stan prawny: pełna własność (możliwość wzięcia kredytu hipotecznego). Możliwość zakupu przez cudzoziemców.Atrak...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

539 900 PLN (14 471 zł/m2)

1
-
37.31 m2
2002