• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 452

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15795660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26100785 15795660 For English or Russian - call.+48 530 049 270 Elena.Zapraszam na prezentację po uprzednim kontakcie telefonicznym. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z Księgą Wieczystą.Lokal posiada Świadectwo Charakterystyki Energetycznej.Na sprzedaż 3-pokoj...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 147 000 PLN (14 993 zł/m2)

3
2
76.5 m2
1997
15796788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26131311 15796788 Zapraszam na Dzień Otwarty w mieszkaniu w dniu 7 stycznia (środa) od g. 18:00, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37.18 m2. Znajduje się ono na parterze w 10-piętrowym bloku z 1970 roku.Adres tej...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

589 000 PLN (15 842 zł/m2)

2
1
37.18 m2
1970
15793247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26033718 15793247 Mieszkanie na sprzedaż znajduje się na 6. piętrze w bloku z 2002 roku przy ul. Stanisława Barei na osiedlu Nowodwory w Warszawie. Budynek wyposażony jest w windę i domofon.Powierzchnia lokalu wynosi 45,2 m² i obejmuje: - pokój dzienny – 18 m² z wyjśc...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (12 832 zł/m2)

2
1
45.2 m2
2002
15793249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26033719 15793249 Mieszkanie na sprzedaż znajduje się na 1. piętrze wysokiego bloku z 2001 roku przy ul. Odkrytej na osiedlu Nowodwory w Warszawie. Budynek jest wyposażony w windę, monitoring oraz ochronę, a teren wokół jest ogrodzony.Powierzchnia lokalu to 43,9 m², n...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (13 212 zł/m2)

2
1
43.9 m2
2001
15792194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26007213 15792194 Mieszkanie, które jest przedmiotem sprzedaży, znajduje się na 10. piętrze w bloku przy ul. Karolkowej na warszawskiej bliskiej Woli. Budynek ten w części, w której znajduje się mieszkanie, ma 12 pięter, a wybudowano go w roku 2019. Blok jest pod okie...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 849 000 PLN (26 891 zł/m2)

3
2
68.76 m2
2019
15698806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24156271 15698806 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, położone przy ulicy Światowida 61, na warszawskich Nowodworach. Lokal znajduje się na szóstym piętrze, siedmiopiętrowego budynku z windą z 2006 roku. Na powierzchnię 52,82 m2 przypada:- salon z aneksem kuchennym (...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (14 748 zł/m2)

3
1
52.82 m2
2006
15716874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24520629 15716874 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,73 m² położone przy ul. Dąbka 3 na warszawskim Ursusie. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, dwupiętrowego budynku z 1952 roku.Lokal jest do generalnego remontu, co daje nowym właścicielom...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (11 974 zł/m2)

3
1
66.73 m2
1952
15805937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26319049 15805937 Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym kompleksie przy Alejach Jerozolimskich 190. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze, pięciopiętrowego budynku z 2024r.Urządzone z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Chara...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 190 000 PLN (19 640 zł/m2)

3
1
60.59 m2
2024
15801729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26248656 15801729 REZERWACJATo mieszkanie to więcej niż cztery ściany – to zielona przestrzeń w sercu miasta, która gwarantuje spokój i możliwość odpoczynku na świeżym powietrzu, a także łatwy dostęp do komunikacji i wszelkich dogodności wynikających z życia w sercu W...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

565 000 PLN (16 006 zł/m2)

2
1
35.3 m2
-
15768136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25535192 15768136 Tylko u nas! Przedstawiam jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,9 m², zlokalizowane przy ul. Ostrobramskiej 80 w Warszawie. Lokal znajduje się na 4. piętrze z 10, w zadbanym bloku z windą.Mieszkanie jest do remontu, co stwarza doskonałą ok...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

600 000 PLN (12 793 zł/m2)

2
-
46.9 m2
1978
15812810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26546053 15812810 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIsprzedam mieszkanie po remoncie, w odnowionym bloku z cegły (wymieniona instalacja elektryczna miedziana, piony kanalizacyjne, ocieplenie budynku, wymieniony dach, rynny, odremontowana klatka schodowa, elektryczn...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (20 256 zł/m2)

2
-
39 m2
1972
15781217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25823281 15781217 Green Mokotów przy alei gen. Sikorskiego 3a to nowoczesny kompleks budynków apartamentowych, zaprojektowany przez dewelopera Robyg. Niepowtarzalny klimat w połączeniu z idealnym położeniem sprawia, że jest to idealne mieszkanie do życia. Na terenie o...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

859 000 PLN (22 312 zł/m2)

2
1
38.5 m2
2020