• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 447

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15805942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26319044 15805942 ****** BEZ PROWIZJI ****** ****** brak podatku PCC (2%) ******Inwestycja:Komfortowe mieszkanie o powierzchni 63,14m² z loggią. Idealne dla rodziny, pary lub kogoś, kto potrzebuje dodatkowego pokoju. Funkcjonalny podział strefy dziennej i prywatnej za...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

865 018 PLN (13 700 zł/m2)

3
1
63.14 m2
2026
15805929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26319033 15805929 ****** BEZ PROWIZJI ****** ****** brak podatku PCC (2%) ******Inwestycja:Komfortowe mieszkanie o powierzchni 64.29m² z ogrodem. Idealne dla rodziny, pary lub kogoś, kto potrzebuje dodatkowego pokoju. Funkcjonalny podział strefy dziennej i prywatnej z...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

896 845 PLN (13 950 zł/m2)

3
1
64.29 m2
2026
15805940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26319043 15805940 ****** BEZ PROWIZJI ****** ****** brak podatku PCC (2%) ******Inwestycja:Komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,28m² z ogrodem. Idealne dla rodziny, pary lub kogoś, kto potrzebuje dodatkowego pokoju. Funkcjonalny podział strefy dziennej i prywatnej z...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

904 584 PLN (13 857 zł/m2)

3
1
65.28 m2
2026
15805939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26319042 15805939 ****** BEZ PROWIZJI ****** ****** brak podatku PCC (2%) ******Inwestycja:Komfortowe mieszkanie o powierzchni 63.48m² z loggią. Idealne dla rodziny, pary lub kogoś, kto potrzebuje dodatkowego pokoju. Funkcjonalny podział strefy dziennej i prywatnej za...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

885 546 PLN (13 950 zł/m2)

3
1
63.48 m2
2026
15438634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 18560138 15438634 Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie jednopokojowe (nr 402) o powierzchni 29,35 m2. Jest to lokal o statusie lokalu mieszkalnego.W tym lokalu znajdziemy nowo zrobiony aneks kuchenny ,częściowo wyremontowaną łazienkę oraz pokój z podwójny...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

440 000 PLN (14 991 zł/m2)

1
1
29.35 m2
2002
15797068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26135400 15797068 Mam zaszczyt zaprezentować trzypokojowe mieszkanie z poddaszemLOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się w dobrze skomunikowanej części Ursynowa: dojazd do ścisłego centrum samochodem zajmuje 20-30 minut, do stacji metra Ursynów dojedziemy w 10 minut, w ki...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (11 286 zł/m2)

3
1
70 m2
2006
15805934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26319037 15805934 ****** BEZ PROWIZJI ****** ****** brak podatku PCC (2%) ******Inwestycja:Funkcjonalne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 41,11 m² z ogrodem. Idealne dla par, singli pracujących zdalnie lub osób szukających wygodnej przestrzeni blisko natury. Duże o...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

638 479 PLN (15 531 zł/m2)

2
1
41.11 m2
2026
15796906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26134025 15796906 ****** BEZ PROWIZJI ****** ****** brak podatku PCC (2%) ******Inwestycja:Przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,22 m² z loggią. Idealne dla osób szukających kompaktowej, nowoczesnej przestrzeni w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie świet...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

916 738 PLN (20 731 zł/m2)

1
1
44.22 m2
2027
15789843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25950332 15789843 ****** BEZ PROWIZJI ****** ****** brak podatku PCC (2%) ******Inwestycja:Idealne pod inwestycje mieszkanie o powierzchni 26,46m² z balkonem. Funkcjonalny układ z salonem i aneksem kuchennym, wysoki standard wykończenia oraz nowoczesna architektura tw...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 826 PLN (33 100 zł/m2)

1
1
26.46 m2
-
15805930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26319035 15805930 ****** BEZ PROWIZJI ****** ****** brak podatku PCC (2%) ******Inwestycja:Kompaktowe mieszkanie o powierzchni 32.58m² z balkonem, idealne dla singli, studentów lub inwestorów szukających pewnej lokaty kapitału. Przemyślany układ i duże okna tworzą ja...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

524 179 PLN (16 089 zł/m2)

1
1
32.58 m2
2026
15805941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26319034 15805941 ****** BEZ PROWIZJI ****** ****** brak podatku PCC (2%) ******Inwestycja:Kompaktowe mieszkanie o powierzchni 33.06m² z balkonem, idealne dla singli, studentów lub inwestorów szukających pewnej lokaty kapitału. Przemyślany układ i duże okna tworzą ja...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

531 902 PLN (16 089 zł/m2)

1
1
33.06 m2
2026
15801041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26224631 15801041 ****** BEZ PROWIZJI ****** ****** brak podatku PCC (2%) ******Inwestycja:Przytulne mieszkanie o powierzchni 38,07 m² z balkonem. Idealna propozycja dla par, singli pracujących zdalnie lub osób ceniących nowoczesny, komfortowy styl życia. Jasne pomies...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

635 769 PLN (16 700 zł/m2)

2
1
38.07 m2
2027