• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 411

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15794253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26067206 15794253 Nowoczesne, świeżo wykończone oraz wyposażone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,43 m², zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Praga Piano. Lokal jest gotowy do natychmiastowego zamieszkania i obejmuje jasny salon z aneksem kuchennym, sypialnię, ...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (19 529 zł/m2)

2
1
42.5 m2
2025
15798956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26181147 15798956 Mam przyjemność zaprezentować w pełni wyposażone, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,23 m², położone w prestiżowej inwestycji Royal Residence przy ul. Sarmackiej 27, w samym sercu Miasteczka Wilanów. Lokal został wykończony z dbałością...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (25 467 zł/m2)

2
-
41.23 m2
2024
15277966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14550363 15277966 Termin Oddania: II Kwartał 2026 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***Natura i spokój na obrzeżach Warszawy. Kameralne osiedle, blisko Lasu Rembertowskiego. Zalety: -Sąsiedztwo Lasu Rembertowskiego.-Kameralna zabudowa i tereny zielone.-Różnorodne mieszkan...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

725 879 PLN (12 100 zł/m2)

3
1
59.99 m2
2026
15589006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21949521 15589006 *** OKAZJA - mieszkanie jedyne w swoim rodzaju ***Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wyjątkowe 4 pokojowe mieszkanie na 3. piętrze bloku usytuowanego w sercu Mokotowa, na Sadybie przy ul. Konstancińskiej 3A.Lokal jest dwupoziomowy z trójs...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 280 000 PLN (12 261 zł/m2)

4
1
104.4 m2
1995
15516437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20289712 15516437 4-pokojowe, 3-stronne mieszkanie Stacja Nowy Ursus duże przeszklenia meble w cenie balkon 14 m²Oferujemy funkcjonalne, komfortowe i doskonale doświetlone 4-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na cenionym osiedlu Stacja Nowy Ursus przy ul. Posag 7 ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 242 000 PLN (15 923 zł/m2)

4
2
78 m2
2017
15800630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26217615 15800630 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISPRZEDAM BEZPOŚREDNIO-Grochów, ul. Kickiego: Stylowe studio (68m²) na poddaszu –WYJĄTKOWA OKAZJA INWESTYCYJNA!Status: DOSTĘPNE OD ZARAZ Typ: SPRZEDAŻ Cena: [949 000,00 zł. ]English version belowOPIS NIERUCHOMOŚ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (13 956 zł/m2)

2
-
68 m2
1961
15800476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26214230 15800476 Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowy Apartament 3-4 pokojowy (ok.88 m2) z loggią (ok.14 m2) usytuowany w Śródmieściu , pomiędzy ul. Stawki, Al. Jana Pawła II i ul. Dziką.  Apartament jest bardzo cichy, jasny, wysoki (2,75m) o bardzo funkcjo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 825 000 PLN (20 739 zł/m2)

3
1
88 m2
1995
15800471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26214225 15800471 Zapraszam na prezentację 600 777 828  Lokalizacja tej nieruchomości to jej ogromny atut. Położona w prestiżowej okolicy, w niedalekiej odległości od malowniczych parków Ujazdowskiego, Rydza Śmigłego i Sejmu, możliwość relaksujących spacerów i aktywne...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

700 000 PLN (18 919 zł/m2)

2
1
37 m2
1968
15800472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26214226 15800472 Szanowni Państwo polecam mieszkanie w budynku na zamkniętej posesji w magicznym miejscu na Nowym Mieście. Kilka minut spacerem do Rynku Starego Miasta. Nieruchomość z duszą idealna dla miłośników sztuki. Sąsiedztwo Starego Miasta sprawia, że  j...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

960 000 PLN (21 818 zł/m2)

1
1
44 m2
1950
15766629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25507250 15766629 REZERWACJA !!! 600 777 828 Szukasz komfortowego, przestronnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Ta 3-pokojowa perełka na warszawskich Bielanach spełni Twoje oczekiwania! Położona w bliskiej odległości dwóch stacji metra - Wawrzyszew i Młociny - o...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (13 542 zł/m2)

3
-
59 m2
1970
15728033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24730829 15728033 TYLKO U NAS ! Zapraszam przez 7 dni w tygodniu 600 777 828 ! Klimat domu, Cicha, spokojna i pełna zieleni okolica domów w zabudowie szeregowej oraz osiedli niskich budynków. Mam przyjemność polecić Państwu wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe z dwoma ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 695 000 PLN (18 424 zł/m2)

4
1
92 m2
2003
15764626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25452469 15764626 ZAPRASZAM W DOWOLNYM TERMINIE  600 777 828   Mieszkanie 2-u pokojowe z miejscem parkingowym na posesji obok stacji metra Stare Bielany, w pobliżu Lasu Bielańskiego i AWF. Idealne na zamieszkanie lub inwestycję na wynajem  Opis nieruchomości: Sprzed...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

655 000 PLN (18 194 zł/m2)

2
1
36 m2
1950