• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 412

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15764626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25452469 15764626 ZAPRASZAM W DOWOLNYM TERMINIE  600 777 828   Mieszkanie 2-u pokojowe z miejscem parkingowym na posesji obok stacji metra Stare Bielany, w pobliżu Lasu Bielańskiego i AWF. Idealne na zamieszkanie lub inwestycję na wynajem  Opis nieruchomości: Sprzed...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

655 000 PLN (18 194 zł/m2)

2
1
36 m2
1950
15764624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25452468 15764624 Zapraszam przez 7 dni w tygodniu 600 777 828 ! Mieszkanie dwupoziomowe - Klimat domu ! Cicha, spokojna i pełna zieleni okolica domów w zabudowie szeregowej oraz osiedli niskich budynków. Mam przyjemność polecić Państwu wyjątkowe mieszkanie dwupozio...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 695 000 PLN (18 424 zł/m2)

4
1
92 m2
2003
15741308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24969179 15741308 Szanowni Państwo pragnę zaprezentować ofertę  w wyjątkowo zielonej i przyjaznej do życia lokalizacji na warszawskich Bielanach. Budynek znajduje się przy ulicy Wrzeciono w pobliżu lasku Lindego i lasku Bielańskiego. W bliskiej odległości stacja me...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

665 000 PLN (13 854 zł/m2)

2
1
48 m2
1964
15785729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25891287 15785729 Szanowni Państwo polecam mieszkanie w budynku na zamkniętej posesji w magicznym miejscu na Nowym Mieście Sąsiedztwo Starego Miasta sprawia, że  jest to jedna z najlepszych lokalizacji w Warszawie. Kamienica znajduje się przy ulicy Przyrynek w sąsi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

960 000 PLN (21 818 zł/m2)

1
1
44 m2
1950
15785735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25891283 15785735 Szanowni Państwo polecam mieszkanie w doskonałej i prestiżowej lokalizacji w samym sercu miasta.  Kamienica znajduje się  w okolicach Placu Unii Lubelskiej.   Budynek znajduje się na pograniczu Śródmieściu i Mokotowa  przy ul. Boya -Żeleńskiego p...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 000 PLN (17 808 zł/m2)

5
3
146 m2
1948
15785733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25891278 15785733 Szanowni Państwo zapraszam  na prezentację mieszkania pięciopokojowego o wysokości 370cm na zielonej Ochocie w części Szczęśliwice Dzielnica przepełniona  zielenią i dobrą atmosferą. Jedna z z najspokojniejszych dzielnic Warszawy za co kochają ją mie...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 260 000 PLN (15 366 zł/m2)

4
2
82 m2
2000
15785734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25891277 15785734 Szanowni Państwo pragnę zaprezentować piękne mieszkanie w przyjaznej dzielnicy jaką jest Gocław na Pradze Południe. Blok jest kameralny i bardzo zadbany. Klatka odnowiona, widna.  Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze (budynek 3 piętrowy). Na klatce...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (12 263 zł/m2)

3
1
57 m2
1984
15761205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25372895 15761205 Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowy Apartament 3-4 pokojowy (ok.88 m2) z loggią (ok.14 m2) usytuowany w Śródmieściu , pomiędzy ul. Stawki, Al. Jana Pawła II i ul. Dziką.  Apartament jest bardzo cichy, jasny, wysoki (2,75m) o bardzo funkcjo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 825 000 PLN (20 739 zł/m2)

3
1
88 m2
1995
15745967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25066976 15745967 Posiadam wszystkie mieszkania i lokale w tej inwestycji. *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***Bądź pierwszy i zarezerwuj wymarzone mieszkanie już dziś!Wybierz mieszkanie i skontaktuj się ze mną w sprawie szczegółów oferty.InwestycjaW skład mieszkania wch...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 319 232 PLN (14 679 zł/m2)

4
1
89.87 m2
2025
15516418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20289705 15516418 Opis mieszkania:piętro: 2 z 5numer mieszkania: B2.5.D25Zestawienie pomieszczeń: 72,35 m2-salon z aneksem kuchennym- 25,62 m2-pokój-9,53 m2-pokój-8,93 m2-pokój-10,09 m2-pralnia- 1,12 m2-łazienka- 3,99 m2-hol- 10,94 m2-wc- 2,13 m2-balkon- 5,29 m2!Posia...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 258 881 PLN (17 400 zł/m2)

4
1
72.35 m2
2026
15491894 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19778294 15491894 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIMieszkanie 2 pokojowe z klimatyzacją i dużą loggią, miejsce postojowe, 15 min. autobusem do Metra Młociny. Warszawa, Białołęka, Nowodwory, ul. Aluzyjna Mieszkanie składa się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazie...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

597 000 PLN (12 184 zł/m2)

2
-
49 m2
2003
15669975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23624882 15669975 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ****** Brak podatku 2% PCC ***Nowoczesne, ekologiczne osiedle na Zielonej Białołęce stworzone z myślą o komforcie mieszkańców i trosce o środowisko. Do budowy wykorzystano naturalne i poddające się recyklingowi materiały...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

547 277 PLN (14 900 zł/m2)

2
1
36.73 m2
2026