• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 412

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15654035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23365258 15654035 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ****** Brak podatku 2% PCC ***Nowoczesne, ekologiczne osiedle na Zielonej Białołęce stworzone z myślą o komforcie mieszkańców i trosce o środowisko. Inwestycja obejmuje 138 mieszkań 2-4 pokojowych o metrażach od 32 do 58...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

793 650 PLN (13 750 zł/m2)

4
1
57.72 m2
2026
15669978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23624868 15669978 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ****** Brak podatku 2% PCC ***Nowoczesne, ekologiczne osiedle na Zielonej Białołęce stworzone z myślą o komforcie mieszkańców i trosce o środowisko. Do budowy wykorzystano naturalne i poddające się recyklingowi materiały...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 852 PLN (15 150 zł/m2)

2
1
37.68 m2
2026
15654055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23365256 15654055 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ****** Brak podatku 2% PCC ***Nowoczesne, ekologiczne osiedle na Zielonej Białołęce stworzone z myślą o komforcie mieszkańców i trosce o środowisko. Inwestycja obejmuje 138 mieszkań 2-4 pokojowych o metrażach od 32 do 58...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

530 749 PLN (14 450 zł/m2)

2
1
36.73 m2
2026
15669990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23624881 15669990 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ****** Brak podatku 2% PCC ***Nowoczesne, ekologiczne osiedle na Zielonej Białołęce stworzone z myślą o komforcie mieszkańców i trosce o środowisko. Do budowy wykorzystano naturalne i poddające się recyklingowi materiały...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

572 988 PLN (15 600 zł/m2)

2
1
36.73 m2
2026
15669986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23624879 15669986 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ****** Brak podatku 2% PCC ***Nowoczesne, ekologiczne osiedle na Zielonej Białołęce. Do budowy wykorzystano naturalne i poddające się recyklingowi materiały. Dodatkowo, w inwestycji zastosowano pompy ciepła, panele fotow...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

834 054 PLN (14 450 zł/m2)

4
1
57.72 m2
2026
15669984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23624878 15669984 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ****** Brak podatku 2% PCC ***Nowoczesne, ekologiczne osiedle na Zielonej Białołęce. Do budowy wykorzystano naturalne i poddające się recyklingowi materiały. Dodatkowo, w inwestycji zastosowano pompy ciepła, panele fotow...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

834 054 PLN (14 450 zł/m2)

4
1
57.72 m2
2026
15669982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23624877 15669982 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ****** Brak podatku 2% PCC ***Nowoczesne, ekologiczne osiedle na Zielonej Białołęce stworzone z myślą o komforcie mieszkańców i trosce o środowisko. Do budowy wykorzystano naturalne i poddające się recyklingowi materiały...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

802 308 PLN (13 900 zł/m2)

4
1
57.72 m2
2026
15654047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23365242 15654047 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ****** Brak podatku 2% PCC ***Nowoczesne osiedle położone w dynamicznie rozwijającej się części Bemowa, w bliskiej odległości od drugiej linii Metra. Wyróżnia się nowoczesną architekturą, wysokim standardem wykończenia o...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

854 572 PLN (13 799 zł/m2)

2
2
61.93 m2
2027
15669988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23624880 15669988 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ****** Brak podatku 2% PCC ***Nowoczesne, ekologiczne osiedle na Zielonej Białołęce. Do budowy wykorzystano naturalne i poddające się recyklingowi materiały. Dodatkowo, w inwestycji zastosowano pompy ciepła, panele fotow...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

777 150 PLN (13 750 zł/m2)

3
1
56.52 m2
2026
15654052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23365254 15654052 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ****** Brak podatku 2% PCC ***Nowoczesne, ekologiczne osiedle na Zielonej Białołęce stworzone z myślą o komforcie mieszkańców i trosce o środowisko. Inwestycja obejmuje 138 mieszkań 2-4 pokojowych o metrażach od 32 do 58...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

560 048 PLN (14 200 zł/m2)

3
1
39.44 m2
2026
15654040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23365252 15654040 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ****** Brak podatku 2% PCC ***Na Bemowie, jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy – powstaje nowoczesne osiedle, które harmonijnie łączy współczesną architekturę z funkcjonalnością i otoczeni...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

745 934 PLN (15 949 zł/m2)

2
1
46.77 m2
2027
15654042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23365244 15654042 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ****** Brak podatku 2% PCC ***Nowoczesne osiedle położone w dynamicznie rozwijającej się części Bemowa, w bliskiej odległości od drugiej linii Metra. Wyróżnia się nowoczesną architekturą, wysokim standardem wykończenia o...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 724 422 PLN (14 750 zł/m2)

4
1
116.91 m2
2027