• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 413

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15792641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26024417 15792641 Tylko u nas PRZESTRONNE MIESZKANIE 100 m² – BIELANY, WARSZAWALokalizacja OkolicaMieszkanie znajduje się na ul. Dantego Alighieri na warszawskich Bielanach, w spokojnej i zielonej okolicy osiedla Wawrzyszew. To idealna lokalizacja dla rodzin z dziećm...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (12 500 zł/m2)

4
1
100 m2
1980
15714424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24461930 15714424 Na sprzedaż jasne i przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na 2 piętrze zadbanej kamienicy z windą, w samym sercu Warszawy. Z okien oraz z dużego, balkonu (ok. 11 m²) rozciąga się widok na miasto, Pałac Kultury i Nauki na pierws...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

975 000 PLN (21 509 zł/m2)

2
1
45.33 m2
1956
15796823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26132100 15796823 Szukasz funkcjonalnego, gotowego do zamieszkania mieszkania w świetnie skomunikowanej części Warszawy? Mam dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż jasne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w sercu Targówek – Bródno, w ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

980 000 PLN (17 432 zł/m2)

3
1
56.22 m2
2020
15797540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26151807 15797540 NA SPRZEDAŻ Odświeżone, blisko 47-metrowe mieszkanie obok stacji metra Natolin.Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w rewelacyjnej części warszawskiego Ursynowa – przy ul. Meander 1A. To doskonała propozycja zarówno...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

759 000 PLN (16 208 zł/m2)

2
1
46.83 m2
1986
15657238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23425645 15657238 Kawalerka z oddzielną kuchnią na Sadach Żoliborskich Broniewskiego 4 34m2 Na sprzedaż ustawna kawalerka z oddzielną, widną kuchnią, położona na 4., ostatnim piętrze kameralnego bloku z cegły z lat 60. przy ul. Broniewskiego 4 – w zielonej części Sad...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (16 176 zł/m2)

1
1
34 m2
1960
15695287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24099193 15695287 Kawalerka w sercu Nowego Miasta – ul. Ciasna 12A, Warszawa 23,8 m² 579 000 złNa sprzedaż klimatyczna kawalerka o powierzchni 23,8 m², zlokalizowana na 2. piętrze 3-piętrowego budynku z cegły z lat 60., przy ul. Ciasnej – jednej z najbardziej urokli...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (23 109 zł/m2)

1
1
23.8 m2
1960
15797423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26143040 15797423 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIMieszkanie 50m2 na Woli przy stacji metra Księcia Janusza. Rynek wtórny, bez księgi wieczystej. 3 słoneczne pokoje, duży pokój z balkonem, oddzielnie WC i łazienka, widna kuchnia, piwnica. Parking ogólnie dostępn...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

820 000 PLN (16 400 zł/m2)

3
-
50 m2
-
15709823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24364698 15709823 Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m², położone na 1. piętrze 3-piętrowego bloku na zielonym Ursynowie, przy ul. Szolc-Rogozińskiego. Mieszkanie składa się z: dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej, widnej kuchni, łazienki ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

820 000 PLN (17 447 zł/m2)

2
1
47 m2
1980
15716623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24515402 15716623 Mam zaszczyt zaprezentować Państwu rozkładowe dwa pokoje, idealne dla singla, pary bądź jako inwestycja na wynajem.LOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się w bloku z 2003 roku na ulicy Wrzeciono 33. Dużym atutem mieszkania jest jego lokalizacja - w ci...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

669 000 PLN (15 450 zł/m2)

2
1
43.3 m2
2003
15709742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24361736 15709742 Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 76,45 m², położone na trzecim piętrze w niskim, czteropiętrowym budynku z 1987 roku, przy ul. Tadeusza Rechniewskiego 5 na warszawskim Gocławiu.Mieszkanie jest dwustronne – okna wychodzą na północny...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

920 000 PLN (12 034 zł/m2)

4
1
76.45 m2
1987
15794855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Cesja trzy pokoje Włochy - Inwestycja Reve 26083699 15794855 Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,22 m² z aż trzema balkonami, usytuowane w prestiżowej inwestycji Reve przy ul. Jutrzenki — Warszawa, Włochy.Mieszkanie składa się z:salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkonudwóc...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 095 000 PLN (16 591 zł/m2)

3
1
66 m2
2026
15794440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26073328 15794440 Mieszkanie w nowym apartamentowcu r. 2020 z garażem podziemnym i komórką. Dwa tarasy po 10 m 2. Osiedle Marina II Mokotów strzeżone.Do mieszkania należy ogródek 172,92 m 2. Trzy pokoje w tym dwa oddzielne i salon połączony z kuchnią. Wykończone no...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 000 PLN (31 887 zł/m2)

3
1
119.17 m2
2020