• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 472

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15794835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26082491 15794835 Mieszkanie przy ul. Koszykowej 6062 – tuż przy Hali Koszyki!Wyjątkowa lokalizacja w sercu WarszawyJeśli szukasz nieruchomości, w której miejski styl życia łączy się z prestiżem i wygodą – to oferta idealna dla Ciebie. Z bramy kamienicy wychodzisz pro...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 974 000 PLN (23 142 zł/m2)

3
1
85.3 m2
1954
15611031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22420339 15611031 Najbardziej prestiżowa lokalizacja w centrum Warszawy – tętniący życiem Plac Zbawiciela z kultowymi kawiarniami i restauracjami. W najbliższej okolicy znajduje się również modna Hala Koszyki, Plac Konstytucji, Kino Luna czy Teatr Polonia (w dawnych s...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 156 275 PLN (27 500 zł/m2)

4
1
78.41 m2
1953
15727801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24724170 15727801 Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 51,30 m2, zlokalizowane na zamkniętym, strzeżonym osiedlu przy ul. Górczewskiej 232D na warszawskim Bemowie. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku bez windy. Ekspozy...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (15 575 zł/m2)

2
1
51.3 m2
1998
15363846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16869650 15363846 Przedstawiam Państwu mieszkanie na sprzedaż w jednej z najbardziej zielonych części naszej stolicy.LOKALIZACJABielany to jedna z najbardziej zielonych dzielnic stolicy. Sąsiedztwo Kampinoskiego Parku Narodowego oraz liczne parki i lasy (Las Bielański...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (14 968 zł/m2)

3
1
46.7 m2
-
15606936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na Bródnie 22351175 15606936 Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na parterze w niskim bloku  o pow. 37,5m2 na Bródnie przy ul. Kondratowicza 13 tuż przy Stacji Metro Bródno.Mieszkanie składa się z dużego pokoju z kuchnią w aneksie , sypialni, łazienki z WC oraz przedpokoju .  Okn...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

499 000 PLN (13 486 zł/m2)

2
1
37 m2
1975
15793727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26044157 15793727 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i loggią 45,4 m² Puławska 111 – Warszawa MokotówCena: 740 000 złNa sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,4 m², zlokalizowane przy ul. Puławskiej na Mokotowie. Lokal znajduje się na 4. piętrze...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

740 000 PLN (16 300 zł/m2)

3
1
45.4 m2
1980
15768280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25538175 15768280 LOKALIZACJAMieszkanie mieści się w budynku przy ulicy Nowoursynowskiej 147. Inwestycja została zaprojektowana na przełomie 19891993 i zrealizowana w latach 1993–1994 według projektu arch. Piotra Jurkiewicza i Pawła Detko – budynek był finalistą konku...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 455 000 PLN (14 126 zł/m2)

4
1
103 m2
1995
15426637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 18307933 15426637 Zapraszam na prezentację nieruchomości po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.Atrakcyjne mieszkanielokal użytkowy w dobrej lokalizacji na warszawskich Włochach, w inwestycji Modern Space realizowanej przez ROBYG.Dobra lokata kapitału jako pierwsze ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

385 000 PLN (20 588 zł/m2)

1
1
18.7 m2
2022
15780870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25814124 15780870 Przestronne, wysokie mieszkanie z ogródkiem na Woli – idealne dla osób ceniących wygodę i prywatność.Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,55 m², położone na parterze siedmiopiętrowego budynku z 2016 roku, na zamkniętym i strzeżonym osi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (21 179 zł/m2)

2
1
41.55 m2
2016
15776112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25694785 15776112 Zamieszkaj w sercu zielonej Sadyby – komfort, cisza i doskonała lokalizacja Marzysz o mieszkaniu w spokojnej, zielonej okolicy, z którego w kilka minut dotrzesz do centrum miasta? To przytulne, jasne mieszkanie na Dolnym Mokotowie – Sadybie może być ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (17 568 zł/m2)

2
1
37 m2
1974
15740367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24951408 15740367 Jeśli marzysz o miejscu, które łączy komfort mieszkania w mieście z bliskością natury i świetną infrastrukturą — to mieszkanie na Mokotowie spełni Twoje oczekiwania!Co znajdziesz wewnątrz? Powierzchnia: 41,55 m² — funkcjonalnie rozplanowana i gotowa ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

655 000 PLN (15 764 zł/m2)

2
1
41.55 m2
1966
15771918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25596733 15771918 Apartament o pow. 43,38 m2, dwupokojowe z aneksem kuchennym w stanie deweloperskim w budynku z 2025 roku - ekskluzywna inwestycja - do użytku siłownia,Stan deweloperski daje nowym właścicielom wolność w aranżacji wnętrza według własnych potrzeb i gu...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

835 002 PLN (19 419 zł/m2)

2
-
43 m2
-