• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 475

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15599311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22169458 15599311 HIT! Mieszkanie w Apartamentowcu- dla singla,pary lub rodziny 2+1.ATUTY MIESZKANIA:-pięknie doświetlone-ciche-brak zabudowy przed oknami-komfortowe,przestronne pomieszczenia-ustawny salon z wyjściem na balkon(6m2)OKOLICA:wyróżnia się niską zabudową o...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

719 000 PLN (11 413 zł/m2)

3
-
63 m2
-
15578870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21734350 15578870 BEZ PROWIZJI (0%)BEZPOŚREDNIO od Developera (0% - PCC)Gotowe do odbioru. Warszawa Włochy.4 pokoje 65 m2 - stan deweloperski - z balkonem.Renomowany Developer.Miejsce postojowe w Hali Garażowej - 39.000.Zapraszam na oglądanie mieszkania.Czy wiesz, że...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

861 084 PLN (15 377 zł/m2)

4
-
56 m2
2025
15659733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23447215 15659733 Nie przegap okazji! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i umówić na prezentację mieszkania.Osiedle oferuje kameralny charakter z licznymi terenami zielonymi, co zapewnia ciszę i spokój. W sąsiedztwie znajdują się sklepy, placówki edukacy...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

695 000 PLN (16 163 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15640854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23070029 15640854 0% prowizji 0% PCCSUPER CENA mieszkanie 4 pokoje 73,68 m² + balkon 3.66 m²Każde mieszkanie w standardzie wyposażone jest w system Smart Home.Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji na warszawskiej Białołę...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

869 424 PLN (11 910 zł/m2)

4
-
73 m2
-
15602839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22243769 15602839 Uwaga: 0% prowizji i 0% podatku PCCPrzestronne mieszkanie w kameralnej inwestycji, zlokalizowanej w zielonej części warszawskiej dzielnicy Wesoła, na osiedlu Stara Miłosna.Wszystkie szczegóły, metraże i rozkład pomieszczeń znajdują się w załączonym z...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

825 123 PLN (12 502 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15602835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22243768 15602835 Uwaga: 0% prowizji i 0% podatku PCCPrzestronne mieszkanie w kameralnej inwestycji, zlokalizowanej w zielonej części warszawskiej dzielnicy Wesoła, na osiedlu Stara Miłosna.Wszystkie szczegóły, metraże i rozkład pomieszczeń znajdują się w załączonym z...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

617 108 PLN (13 415 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15602814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22243765 15602814 Uwaga: 0% prowizji i 0% podatku PCCPrzestronne mieszkanie w kameralnej inwestycji, zlokalizowanej w zielonej części warszawskiej dzielnicy Wesoła, na osiedlu Stara Miłosna.Wszystkie szczegóły, metraże i rozkład pomieszczeń znajdują się w załączonym z...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

748 517 PLN (11 881 zł/m2)

3
-
63 m2
-
15602826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22243761 15602826 Uwaga: 0% prowizji i 0% podatku PCCPrzestronne mieszkanie w kameralnej inwestycji, zlokalizowanej w zielonej części warszawskiej dzielnicy Wesoła, na osiedlu Stara Miłosna.Wszystkie szczegóły, metraże i rozkład pomieszczeń znajdują się w załączonym z...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

820 835 PLN (12 071 zł/m2)

3
-
68 m2
-
15602829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22243758 15602829 Uwaga: 0% prowizji i 0% podatku PCCPrzestronne mieszkanie w kameralnej inwestycji, zlokalizowanej w zielonej części warszawskiej dzielnicy Wesoła, na osiedlu Stara Miłosna.Wszystkie szczegóły, metraże i rozkład pomieszczeń znajdują się w załączonym z...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

587 000 PLN (13 651 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15597030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22111312 15597030 BEZPOŚREDNIO OD DEVELOPERA !0% - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !0% - BRAK PODATKU PCC !200 metrów pieszo do planowanej Stacji Metra - Odbiór Kluczy (3 QW 2026) zbieżny z otwarciem Stacji ChrzanówStan deweloperski - Warszawa BemowoRenomowany Developer -...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 648 000 PLN (15 119 zł/m2)

4
-
109 m2
-
15640825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23070026 15640825 Obniżona cena! Wysoki standard budynku! tylko teraz 12 990 zł za m2!komfortowy cichy ogród w cenie! wypij kawę na własnym tarasie wszystkie niezbędne usługi w zasięgu ręki, spokojna okolicaMieszkanie z ogrodem w Warszawie 497 51738,3 m2 + 24,5m2 ogró...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

497 517 PLN (13 093 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15602836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22243762 15602836 Uwaga: 0% prowizji i 0% podatku PCCPrzestronne mieszkanie w kameralnej inwestycji, zlokalizowanej w zielonej części warszawskiej dzielnicy Wesoła, na osiedlu Stara Miłosna.Wszystkie szczegóły, metraże i rozkład pomieszczeń znajdują się w załączonym z...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

595 900 PLN (13 543 zł/m2)

2
-
44 m2
-