• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 475

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15597778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22121993 15597778 Uwaga: 0% prowizji - 0% podatku PCCOferujemy na sprzedaż przestronne, ostatnie, 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na warszawskim Targówku, osiedle Bródno. Budynek oddany do użytkowania, mieszkanie gotowe do zakupu.Miejsce ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 130 000 PLN (14 868 zł/m2)

4
-
76 m2
-
15597033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 22111314 15597033 Bez prowizji i podatku PCC.Luksusowy, dwupoziomowy penthouse o powierzchni 115 m², w otoczeniu zieleni, z espozycją południowo-wschodnią, z wygodnym dostępem do miejskiej infrastruktury. Funkcjonalny układ pomieszczeń daje możliwość indywidualnej ara...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 261 696 PLN (10 971 zł/m2)

5
-
115 m2
-
15578873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21734349 15578873 BEZ PROWIZJI (0%)BEZPOŚREDNIO od Developera (0% - PCC)Gotowe do odbioru - rewelacyjne 3 pokojowe mieszkanie na 55 m2 - Warszawa WłochyStan deweloperski.Renomowany DeveloperMiejsce postojowe w hali garażowej - 39.000.Zapraszam na oglądanie mieszkania...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

583 080 PLN (17 669 zł/m2)

3
-
33 m2
2025
15602827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22243774 15602827 Uwaga: 0% prowizji i 0% podatku PCCPrzestronne mieszkanie w kameralnej inwestycji, zlokalizowanej w zielonej części warszawskiej dzielnicy Wesoła, na osiedlu Stara Miłosna.Wszystkie szczegóły, metraże i rozkład pomieszczeń znajdują się w załączonym z...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

557 317 PLN (12 961 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15602840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22243764 15602840 Uwaga: 0% prowizji i 0% podatku PCCPrzestronne mieszkanie w kameralnej inwestycji, zlokalizowanej w zielonej części warszawskiej dzielnicy Wesoła, na osiedlu Stara Miłosna.Wszystkie szczegóły, metraże i rozkład pomieszczeń znajdują się w załączonym z...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 325 PLN (11 975 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15597046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22111313 15597046 BEZPOŚREDNIO OD DEVELOPERA !0% - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !0% - BRAK PODATKU PCC !200 metrów pieszo do planowanej Stacji Metra - Odbiór Kluczy (3 QW 2026) zbieżny z otwarciem Stacji ChrzanówStan deweloperski - Warszawa BemowoRenomowany Developer -...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 587 000 PLN (16 361 zł/m2)

4
-
97 m2
-
15586920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21894945 15586920 Bez prowizji i podatku PCC.Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu położonym na obrzeżach Warszawy. To idealne miejsca na złapanie oddechu od szybkiego tempa i hałasu dużego miasta. Osiedle położone jes...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

716 880 PLN (12 151 zł/m2)

3
-
59 m2
2025
15598882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22159189 15598882 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***** Brak podatku 2% PCC **Ми розмовляємо українською. We speak english. Говорим на вашем языке.Mamy przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze na nowym osiedlu w warszawskich Włochach....

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

746 000 PLN (18 050 zł/m2)

2
1
41.33 m2
2025
15780544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25805481 15780544 2-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Włodarzewskiej 51 G.Ciche, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55m2 na wysokim parterze w 3-piętrowym budynku z 2000 r. Idealne dla singla, pary lub pod inwestycję.Lokal doświetlony, ciepły z funkcj...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

960 000 PLN (17 455 zł/m2)

2
1
55 m2
2000
15776403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka | Port Praski | Do zamieszkania 25706403 15776403 Gotowe do zamieszkania, wykończone w czerwcu 2025 w standardzie premium. Idealne dla singla, pary lub pod wynajem.Układsalon z aneksem kuchennyłazienkaprzedpokójWykończenie i sprzętymeble na wymiarklimatyzacjawysokiej klasy materiałypełne AGD: zmywar...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

970 000 PLN (27 714 zł/m2)

1
1
35 m2
2024
15761016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25370336 15761016 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,85 m2. Idealne zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji - w pobliżu uczelni SGGW oraz lasu Kabackiego. Funkcjonalny układ pomieszczeń, bliskość...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (14 380 zł/m2)

2
1
52.85 m2
1990
15294839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15026683 15294839 Projekt Villa Adiona to wyjątkowa, ekskluzywna willa powstająca w zielonej i spokojnej części Starych Włoch w Warszawie przy ulicy Mikołajskiej 51. Tylko 6 apartamentów wkomponowanych w harmonijną i elegancką przestrzeń.Ponadczasowy design, materiały...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 336 800 PLN (20 000 zł/m2)

3
1
66.84 m2
2024