• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 474

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15358121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 16739125 15358121 Na sprzedaż eleganckie, przestronne, 4 pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Robyg na Żoliborzu. Prezentowana nieruchomość ma powierzchnię 98m2 i składa się z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, łazienki, WC oraz loggii o powierzchni 9 m2...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 000 PLN (28 571 zł/m2)

4
-
98 m2
2015
15760821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe,2pokoje ,świeżo wykończone uczelnia Kuźmiński 25369046 15760821 Na sprzedaż dwupokojowe funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m2 m na ostatnim 7 piętrze, z 2025 rokuMieszkanie znajduję się w bardzo bliskiej odległości od  Akademii Leona Koźmińskiego oraz Uczelni Techniczno -Handlowej.Obecnie mieszkanie w trakc...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (21 405 zł/m2)

2
1
42 m2
2025
15391173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronna kawalerka przy Placu Konesera 17508430 15391173 KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI !!! KUPUJĄCY 0%Mamy przyjemność zaprezentować przestronną kawalerkę zlokalizowaną w samym sercu Pragi-Północ, tuż obok Placu Konesera. Mieszkanie mieści się na 5 piętrze w charakterystycznej kamienicy z 1913 r...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (15 278 zł/m2)

1
1
36 m2
1913
15751628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25144349 15751628 Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Łojewskiej 9 (Warszawa – Targówek Bródno), 4. piętro w bloku bez windy.Mieszkanie po generalnym remoncie – wymienione wszystkie instalacje (w tym elektryczna), nowe panele, płytki, łazienka, WC, ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

672 000 PLN (14 298 zł/m2)

3
1
47 m2
1971
15735074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24849366 15735074 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54.88 m2. Mieszkanie położone jest na 3. piętrze, 4-piętrowego bloku z 1992 roku.Adres nieruchomości: ul. 1 Sierpnia 24, Warszawa Włochy.Mieszkanie składa się z:- pokoju dziennego,- sypialni z wyjściem na loggię,-...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

755 000 PLN (13 757 zł/m2)

2
1
54.88 m2
1992
15438632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 18559574 15438632 Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę (nr 39) o powierzchni 20,8 m2.W tym klimatyzowanym lokalu znajdziemy nową łazienkę, pokój z podwójnym łóżkiem oraz miejscem na aneks kuchenny (wszystkie przyłacza są). Mimo małego metrażu znalazło sie ...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

299 000 PLN (14 375 zł/m2)

1
1
20.8 m2
2002
15774084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25646764 15774084 Doskonała lokalizacja u zbiegu ulic: Leszno i S.Wyszyńskiego. Mieszkanie z bardzo ładnym widokiem (strona płd-zach). Wygodne, przestronne, bardzo dobrze doświetlone. Rozkład: hall, pomieszczenie gospodarcze (pralnia), sypialnia, łazienka (z oknem),...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (23 958 zł/m2)

2
-
48 m2
2007
15558581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21243568 15558581 Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Stawki 8 w Warszawie! Oferujemy Państwu przestronny apartament o powierzchni 63 m², usytuowany na ostatnim, 7. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2015 roku na Muranowie. Mieszkani...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 950 000 PLN (30 952 zł/m2)

3
-
63 m2
2015
15772377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25609371 15772377 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***** Brak podatku 2% PCC **Мы говорим на вашем языке, позвоните нам!Mamy przyjemność zaoferować nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji na Mokotowie – w miejscu, które łączy miejski rytm życia z ciszą...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 396 005 PLN (19 500 zł/m2)

4
2
71.59 m2
2026
15772381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25609366 15772381 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***** Brak podatku 2% PCC **Мы говорим на вашем языке, позвоните нам!Mamy przyjemność zaoferować unikalny, 5-pokojowy penthouse w nowoczesnej inwestycji w sercu Mokotowa – w miejscu, które łączy miejski styl życia z cisz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 307 751 PLN (26 300 zł/m2)

5
2
125.77 m2
2026
15772383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25609365 15772383 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***** Brak podatku 2% PCC **Мы говорим на вашем языке, позвоните нам!Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesną kawalerkę położoną w nowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie o przemyślanym układzie, z jasnym salonem i wy...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

583 000 PLN (22 108 zł/m2)

1
1
26.37 m2
2026
15772378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25609373 15772378 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***** Brak podatku 2% PCC **Мы говорим на вашем языке, позвоните нам!Mamy przyjemność zaprezentować słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem w nowoczesnej inwestycji na Mokotowie. Dwustronny układ pomieszczeń...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 287 484 PLN (19 992 zł/m2)

3
2
64.4 m2
2026