• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 472

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15772380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25609362 15772380 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***** Brak podatku 2% PCC **Мы говорим на вашем языке, позвоните нам!Przytulne mieszkanie 33 m² z balkonem, usytuowane w nowej inwestycji na Mokotowie. Idealne dla singla lub pary, którzy szukają komfortowej przestrzeni ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

743 437 PLN (22 440 zł/m2)

2
1
33.13 m2
2026
15772379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25609374 15772379 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***** Brak podatku 2% PCC **Мы говорим на вашем языке, позвоните нам!Mamy przyjemność zaprezentować słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w nowoczesnej inwestycji na Mokotowie. Dwustronny układ pomieszczeń z...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 116 577 PLN (18 700 zł/m2)

3
1
59.71 m2
2026
15637341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22981689 15637341 ** Brak podatku 2% PCC ***** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO w tej inwestycji ***Mam przyjemność zaoferować Państwu 4-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem w nowej inwestycji na Targówku. Zamieszkaj w sercu jednej z najdynamiczniej rozwijających się...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (14 405 zł/m2)

4
1
72.89 m2
2025
15637330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22981679 15637330 ** Brak podatku 2% PCC ***** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO w tej inwestycji ***Mam przyjemność zaoferować Państwu 4-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze z balkonem w nowej inwestycji na Pradze Południe w odległości 500 m od planowanej stacji Metra Mińska.To ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 399 589 PLN (15 600 zł/m2)

4
1
89.72 m2
2025
15637338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22981676 15637338 ** Brak podatku 2% PCC ***** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO w tej inwestycji ***Mam przyjemność zaoferować Państwu 3-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem w nowej inwestycji na Pradze Południe w odległości 500 m od planowanej stacji Metra Mińska.To ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

997 823 PLN (14 550 zł/m2)

3
1
68.58 m2
2025
15637294 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22981024 15637294 ** Brak podatku 2% PCC ***** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO w tej inwestycji ***Mam przyjemność zaoferować Państwu 4-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem w nowej inwestycji.Kameralny budynek zaprojektowany z dbałością o detale oferuje przestrzeń pe...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 441 000 PLN (18 098 zł/m2)

4
1
79.62 m2
2026
15637285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22980995 15637285 ** Brak podatku 2% PCC ***** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO w tej inwestycji ***Mam przyjemność zaoferować Państwu 3-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze z balkonem w nowej inwestycji.Kameralny budynek zaprojektowany z dbałością o detale oferuje przestrzeń pe...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

912 000 PLN (16 489 zł/m2)

3
1
55.31 m2
2026
15637242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22980972 15637242 ** Brak podatku 2% PCC ***** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO w tej inwestycji ***Mam przyjemność zaoferować Państwu 3-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze z balkonem w nowej inwestycji na Białołęce w najbardziej zielonej dzielnicy Warszawy! To idealne miejsce ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

560 048 PLN (14 200 zł/m2)

3
1
39.44 m2
2025
15637233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22980689 15637233 ** Brak podatku 2% PCC ***** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO w tej inwestycji ***Mam przyjemność zaoferować Państwu 4-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze z balkonem w nowej inwestycji na Białołęce w najbardziej zielonej dzielnicy Warszawy! To idealne miejsce ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

793 650 PLN (13 750 zł/m2)

4
1
57.72 m2
2025
15637344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22981682 15637344 ** Brak podatku 2% PCC ***** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO w tej inwestycji ***Mam przyjemność zaoferować Państwu 3-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze z balkonem w nowej inwestycji na Pradze Południe w odległości 500 m od planowanej stacji Metra Mińska.To ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 020 025 PLN (14 700 zł/m2)

3
1
69.39 m2
2025
15637320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22981687 15637320 ** Brak podatku 2% PCC ***** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO w tej inwestycji ***Mam przyjemność zaoferować Państwu 2-pokojowe mieszkanie na parterze z dwoma ogródkami (południowy i północny) w nowej inwestycji na Targówku. Zamieszkaj w sercu jednej z naj...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

637 000 PLN (15 752 zł/m2)

2
1
40.44 m2
2025
15637325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22981686 15637325 ** Brak podatku 2% PCC ***** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO w tej inwestycji ***Mam przyjemność zaoferować Państwu 4-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze z balkonem w nowej inwestycji na Targówku. Zamieszkaj w sercu jednej z najdynamiczniej rozwijających się...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 053 000 PLN (14 446 zł/m2)

4
1
72.89 m2
2025