• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 472

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15637324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22981675 15637324 ** Brak podatku 2% PCC ***** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO w tej inwestycji ***Mam przyjemność zaoferować Państwu 2-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem w nowej inwestycji na Pradze Południe w odległości 500 m od planowanej stacji Metra Mińska.To ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

772 495 PLN (18 049 zł/m2)

2
1
42.8 m2
2025
15637245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22981000 15637245 ** Brak podatku 2% PCC ***** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO w tej inwestycji ***Mam przyjemność zaoferować Państwu 4-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze z 2 balkonami w nowej inwestycji.Kameralny budynek zaprojektowany z dbałością o detale oferuje przestrzeń...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 361 000 PLN (15 640 zł/m2)

4
1
87.02 m2
2026
15637316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22981693 15637316 ** Brak podatku 2% PCC ***** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO w tej inwestycji ***Mam przyjemność zaoferować Państwu 2-pokojowe mieszkanie na 6 piętrze z balkonem w nowej inwestycji na Targówku. Zamieszkaj w sercu jednej z najdynamiczniej rozwijających się...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

686 000 PLN (15 634 zł/m2)

2
1
43.88 m2
2025
15637337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22981690 15637337 ** Brak podatku 2% PCC ***** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO w tej inwestycji ***Mam przyjemność zaoferować Państwu 3-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze z ogródkiem w nowej inwestycji na Targówku. Zamieszkaj w sercu jednej z najdynamiczniej rozwijających si...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

885 000 PLN (14 153 zł/m2)

3
1
62.53 m2
2025
15637323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22981684 15637323 ** Brak podatku 2% PCC ***** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO w tej inwestycji ***Mam przyjemność zaoferować Państwu 3-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze z balkonem w nowej inwestycji na Targówku. Zamieszkaj w sercu jednej z najdynamiczniej rozwijających się...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

834 000 PLN (14 933 zł/m2)

3
1
55.85 m2
2025
15637333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22981678 15637333 ** Brak podatku 2% PCC ***** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO w tej inwestycji ***Mam przyjemność zaoferować Państwu 4-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze z balkonem w nowej inwestycji na Pradze Południe w odległości 500 m od planowanej stacji Metra Mińska.To ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 412 430 PLN (15 299 zł/m2)

4
1
92.32 m2
2025
15637334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22981677 15637334 ** Brak podatku 2% PCC ***** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO w tej inwestycji ***Mam przyjemność zaoferować Państwu 3-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze z balkonem w nowej inwestycji na Pradze Południe w odległości 500 m od planowanej stacji Metra Mińska.To ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 017 170 PLN (16 100 zł/m2)

3
1
63.18 m2
2025
15637250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22981026 15637250 ** Brak podatku 2% PCC ***** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO w tej inwestycji ***Mam przyjemność zaoferować Państwu 4-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem w nowej inwestycji.Kameralny budynek zaprojektowany z dbałością o detale oferuje przestrzeń pe...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 377 000 PLN (15 824 zł/m2)

4
1
87.02 m2
2026
15637259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22981019 15637259 ** Brak podatku 2% PCC ***** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO w tej inwestycji ***Mam przyjemność zaoferować Państwu 3-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem w nowej inwestycji.Kameralny budynek zaprojektowany z dbałością o detale oferuje przestrzeń pe...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (15 479 zł/m2)

3
1
58.08 m2
2026
15637278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22981014 15637278 ** Brak podatku 2% PCC ***** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO w tej inwestycji ***Mam przyjemność zaoferować Państwu 2-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem w nowej inwestycji.Kameralny budynek zaprojektowany z dbałością o detale oferuje przestrzeń pe...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

742 000 PLN (16 420 zł/m2)

2
1
45.19 m2
2026
15637248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22981011 15637248 ** Brak podatku 2% PCC ***** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO w tej inwestycji ***Mam przyjemność zaoferować Państwu 2-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem w nowej inwestycji.Kameralny budynek zaprojektowany z dbałością o detale oferuje przestrzeń pe...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

707 000 PLN (16 781 zł/m2)

2
1
42.13 m2
2026
15637287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22980993 15637287 ** Brak podatku 2% PCC ***** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO w tej inwestycji ***Mam przyjemność zaoferować Państwu 3-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze z balkonem w nowej inwestycji.Kameralny budynek zaprojektowany z dbałością o detale oferuje przestrzeń pe...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

971 000 PLN (17 787 zł/m2)

3
1
54.59 m2
2026