• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 472

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15637281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22980984 15637281 ** Brak podatku 2% PCC ***** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO w tej inwestycji ***Mam przyjemność zaoferować Państwu 2-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze z przestronnym balkonem w nowej inwestycji.Kameralny budynek zaprojektowany z dbałością o detale oferuje ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

640 000 PLN (18 529 zł/m2)

2
1
34.54 m2
2026
15637239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22980976 15637239 ** Brak podatku 2% PCC ***** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO w tej inwestycji ***Mam przyjemność zaoferować Państwu 3-pokojowe mieszkanie z loggią na 1 piętrze w nowej inwestycji na granicy trzech dzielnic Warszawy tj. Żoliborz-Bielany-Bemowo.To idealna pr...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 454 838 PLN (20 100 zł/m2)

3
1
72.38 m2
2024
15637262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22980974 15637262 ** Brak podatku 2% PCC ***** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO w tej inwestycji ***Mam przyjemność zaoferować Państwu 2-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem w nowej inwestycji na granicy trzech dzielnic Warszawy tj. Żoliborz-Bielany-Bemowo.To idealna ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

792 050 PLN (21 700 zł/m2)

2
1
36.5 m2
2024
15637270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22980971 15637270 ** Brak podatku 2% PCC ***** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO w tej inwestycji ***Mam przyjemność zaoferować Państwu 2-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze z balkonem w nowej inwestycji na Białołęce w najbardziej zielonej dzielnicy Warszawy! To idealne miejsce ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 852 PLN (15 150 zł/m2)

2
1
37.68 m2
2025
15637227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22980687 15637227 ** Brak podatku 2% PCC ***** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO w tej inwestycji ***Mam przyjemność zaoferować Państwu 2-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze z balkonem w nowej inwestycji na Białołęce w najbardziej zielonej dzielnicy Warszawy! To idealne miejsce ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

503 005 PLN (14 500 zł/m2)

2
1
34.69 m2
2025
15637321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22981685 15637321 ** Brak podatku 2% PCC ***** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO w tej inwestycji ***Mam przyjemność zaoferować Państwu 3-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze z balkonem w nowej inwestycji na Targówku. Zamieszkaj w sercu jednej z najdynamiczniej rozwijających się...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (13 593 zł/m2)

3
1
62.53 m2
2025
15637342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22981673 15637342 ** Brak podatku 2% PCC ***** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO w tej inwestycji ***Mam przyjemność zaoferować Państwu 3-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem w nowej inwestycji na Pradze Południe w odległości 500 m od planowanej stacji Metra Mińska.To ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 063 529 PLN (15 349 zł/m2)

3
1
69.29 m2
2025
15637297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22981021 15637297 ** Brak podatku 2% PCC ***** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO w tej inwestycji ***Mam przyjemność zaoferować Państwu 3-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem w nowej inwestycji.Kameralny budynek zaprojektowany z dbałością o detale oferuje przestrzeń pe...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

933 000 PLN (16 464 zł/m2)

3
1
56.67 m2
2026
15637284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22980999 15637284 ** Brak podatku 2% PCC ***** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO w tej inwestycji ***Mam przyjemność zaoferować Państwu 3-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze z przestronnym tarasem w nowej inwestycji.Kameralny budynek zaprojektowany z dbałością o detale oferuje p...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 576 000 PLN (20 046 zł/m2)

3
1
78.62 m2
2026
15637258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22980973 15637258 ** Brak podatku 2% PCC ***** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO w tej inwestycji ***Mam przyjemność zaoferować Państwu 3-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze z balkonem w nowej inwestycji na Białołęce w najbardziej zielonej dzielnicy Warszawy! To idealne miejsce ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

816 714 PLN (14 450 zł/m2)

3
1
56.52 m2
2025
13308589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23369 13308589 Osiedle Tarasy Dionizosa 2019 zadbane, zielone i ogrodzone osiedle. Mieszkanie jest w stanie do zamieszkania bądź do własnej aranżacji wedle potrzeb oraz gustu. Kompaktowy metraż dla trzypokojowego mieszkania, które pomieści 3-4 osobową rodzinę. Z s...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (15 714 zł/m2)

3
1
56 m2
2019
15745439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25060117 15745439 Na sprzedaż przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 75,7 m², usytuowany na 11. piętrze prestiżowego budynku z 2003 roku przy ul. Żelaznej 59 w Warszawie. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, bezpieczeństwo i doskonałą lokalizacj...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 910 000 PLN (25 231 zł/m2)

3
1
75.7 m2
2003