• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 472

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15411343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17934905 15411343 Dzień dobryMam do zaoferowania wspaniałe trzy pokojowe „dwustronne” mieszkanie z balkonem na pierwszym piętrze w MEGA lokalizacji.Nieruchomość jest bardzo „widna” po kapitalnym remoncie dostępna od…. JUŻ bez żadnego wkładu finansowego na potencjalne...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (18 849 zł/m2)

3
1
53 m2
1960
15729841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje przy metrze Chrzanów z tarasem antresolą 24768784 15729841 Na sprzedaż komfortowy apartament z antresolą i dwoma tarasami na Bemowie w pobliżu budowanej stacji metra M2.Bez PCC.Bez prowizji.Powierzchnia użytkowa: 103,61m2Mieszkanie składa się z :Pokój z aneksem:37,05m2Łazienka:3,52m2WC: 2,32m2Pokój: 19,44m2A...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 570 250 PLN (15 245 zł/m2)

4
-
103 m2
-
15603187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje przy metrze Chrzanów z tarasem antresolą 22250561 15603187 Na sprzedaż komfortowy apartament z antresolą i dwoma tarasami na Bemowie w pobliżu budowanej stacji metra ChrzanówBez PCC.Bez prowizji.Powierzchnia użytkowa: 103,61m2Mieszkanie składa się z :Pokój z aneksem:37,05m2Łazienka:3,52m2WC: 2,32m2Pokój: 19,...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 570 250 PLN (15 245 zł/m2)

4
-
103 m2
-
15603018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje przy stacji Matra , klucze wiosna 2025 22247366 15603018 ZAKUP OD DEWELOPERA0% PROWIZJIBRAK PODATKU PCCNa sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni40,49 m2, w bliskiej odległości od Stacji Merta Bródno.Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń:- salon +aneks kuchenny - pokój 1- łazienka- koryta...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (16 250 zł/m2)

2
1
40 m2
-
15603033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje przy stacji Matra , klucze wiosna 2025 22247364 15603033 ZAKUP OD DEWELOPERA0% PROWIZJIBRAK PODATKU PCCNa sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni50,90 m2, w bliskiej odległości od Stacji Merta Bródno.Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń:- salon +aneks kuchenny - pokój 1- pokój 2- łazien...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

795 000 PLN (15 900 zł/m2)

3
1
50 m2
-
15602983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka przy planowanej linii Metra Mińska 22246636 15602983 Na sprzedaż kawalerka w nowoczesnym budynku, przy planowanej stacji Metra Mińska.Mieszkanie idealne jako inwestycja pod wynajem lub jako mieszkanie na start.Bez PCC.Bez prowizji.Zadzwoń i umów się na prezentacjęMetraż: 28,89m2- salon z aneksem kuchen...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

521 000 PLN (18 607 zł/m2)

1
1
28 m2
2026
15742564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24994872 15742564 Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w Warszawie przy ulicy Poznańskiej.Mieszkanie, znajduje się na drugim piętrze bez windy, składa się z 52,47 m². W mieszkaniu znajdziemy:-2 niezależne pokoje (ok. 18,5m²), każdy z wyjściem na włas...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 000 PLN (24 757 zł/m2)

2
-
52.47 m2
1960
15765384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25470145 15765384 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 55,9 m2 w sercu Warszawy – Muranów, ul. Dubois 8, w klimatycznej kamienicy z 1958 roku. Mieszkanie składa się z: Salonu (21,2 m2) – możliwość połączenia z garderobą, Sypialni (16,8 m2) – ustawna i jas...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

939 000 PLN (16 798 zł/m2)

2
1
55.9 m2
1958
15672471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23695427 15672471 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, położone przy ulicy Biruty 8 w dzielnicy Targówek.Lokal usytuowany jest na 3 piętrze, w bloku z 2007 roku.Powierzchnia mieszkania wynosi 56.80 m2 i składa się z następujących pomieszczeń:aneks kuchennysalon z wyjś...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

819 000 PLN (14 419 zł/m2)

3
1
56.8 m2
2007
15675751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23755564 15675751 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego mieszkania na sprzedaż przy ul. Goździków w Warszawie. To komfortowe, 5-pokojowe lokum o powierzchni 92,28 m² usytuowane jest na parterze nowoczesnego, 5-piętrowego budynku z windą (rok bud...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 340 000 PLN (14 524 zł/m2)

5
2
92.26 m2
2019
15553460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bezpośrednio od Właściciela bez PCC 21049887 15553460 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 26,61 m², zlokalizowane w prestiżowej inwestycji SOHO, w budynku Kardan, który zachwyca nowoczesną architekturą. Mieszkanie znajduje się w cichym i kameralnym otoczeniu, z dala od hałasu główny...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

529 539 PLN (20 367 zł/m2)

1
1
26 m2
2024
15455465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18967835 15455465 Na sprzedaż - atrakcyjne 3- pokojowe mieszkanie inwestycyjne w kamienicy na ul. Marii Konopnickiej w Warszawie!Kamienica przy ul. Marii Konopnickiej ma bogatą historię sięgającą początków XX wieku. Została zaprojektowana przez Bohdana Pniewskiego dl...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 400 000 PLN (22 222 zł/m2)

3
1
108 m2
1936