• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 538

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15894614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż ustawne 3 pokoje Mokotów Czerniakowska 27946555 15894614 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Czerniakowskiej o powierzchni 49,90 m², zlokalizowane na drugim piętrze w 10-piętrowym budynku z 1976 roku (konstrukcja Rama H). Budynek wyposażony w windę. Układ pomieszczeń:• Salon (ok. 16 m²) z wyjście...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (13 627 zł/m2)

3
1
49.9 m2
1976
15859096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prestiżowy Nowy Świat 2 pok 42m2 kamienica 27164393 15859096 Prestiżowy adres w sercu Warszawy: Nowy Świat 41A. Potencjał inwestycyjny i biznesowyOferujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 42,08 m², położoną przy jednej z najbardziej rozpoznawalnych i pożądanych ulic w Polsce. Lokalizacja ta łączy historyczn...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

988 000 PLN (23 479 zł/m2)

2
1
42.08 m2
1956
15852442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ciche dwupokojowe blisko Lasu Kabackiego 27032901 15852442 Małe, dwupokojowe mieszkanie przy Lasku Kabackim – ul. Stryjeńskich 19, NatolinMościcki Nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,95 m², zlokalizowane na Natolinie. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako bez...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (15 737 zł/m2)

2
1
34.95 m2
2000
15876667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż kawalerka na Ochocie 27544555 15876667 Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 36,40 m² położone na Ochocie przy ul. Sierpińskiego. LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w Warszawie, w południowej części dzielnicy Ochota, przy ul. Sierpińskiego, w bliskim sąsiedztwie ul. Racławi...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

628 000 PLN (17 253 zł/m2)

1
1
36.4 m2
2004
15856499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż 2 pok tuż przy metro Wierzbno Mokotów 27091512 15856499 2 pokoje przy metrze Wierzbno Stary Mokotów świetna inwestycjaNa sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie, zlokalizowane przy Al. Niepodległości (róg ul. Woronicza).Największym atutem nieruchomości jest doskonała lokalizacja – wejście do st...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

610 000 PLN (16 138 zł/m2)

2
1
37.8 m2
1968
15850247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dla rodziny blisko Lasu Kabackiego 26991954 15850247 Rodzinna enklawa spokoju przy Lesie Kabackim – 80,4 m² z potencjałemMościcki Nieruchomości z ogromną przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w sercu najbardziej zielonej części warszawskich Kabat – przy ul. Rybałtów. To propo...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 185 500 PLN (14 745 zł/m2)

3
1
80.4 m2
1996
15844211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe 5 pok Kabaty 2 poz przy Lesie Kabackim 26826108 15844211 Unikalny Dwupoziomowy Apartament przy Lesie Kabackim – Warszawa, ul. Polnej RóżyZ ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w sercu Kabat, przy ul. Polnej Róży. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni d...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 980 000 PLN (10 351 zł/m2)

5
3
191.28 m2
1996
15896286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27974904 15896286 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż funkcjonalne, 3pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,8 m², położone na 6. piętrze w 10piętrowym budynku z 1977 roku. Dwustronna ekspozycja oraz wysokość piętra zapewniają dużą ilość światła i pr...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (13 115 zł/m2)

3
-
61 m2
1977
15896584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27982617 15896584 Oferuję na sprzedaż unikatowe mieszkanie o pow. 49,30m2 usytuowane na 2 piętrze w odrestaurowanej kamienicy, wybudowanej w latach 20-tych, przy ul. Poznańskiej w warszawskim Śródmieściu.Lokal idealny pod inwestycję na wynajem krótko lub długoterminow...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 420 000 PLN (28 815 zł/m2)

2
1
49.28 m2
1926
15896587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27982616 15896587 Oferuję na sprzedaż unikatowe mieszkanie o pow. 54,10m2 z piwnicą 3,67m2, usytuowane na 1-wszym piętrze w inwestycji Hoża 55, w otoczeniu historycznej zabudowy Śródmieścia Południowego. Budynek został oddany do użytku w 2012 roku i znajduje się przy ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 779 000 PLN (32 884 zł/m2)

1
1
54.1 m2
2013
15896568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27982636 15896568 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 4-pokojowego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie na osiedlu URSA SKY (ul. Silnikowa 15). Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w budynku siedmio-piętrowym na osiedlu URSA SKY wybudowanym przez U...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 499 000 PLN (17 410 zł/m2)

4
2
86.1 m2
2022
15896595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27982628 15896595 Na sprzedaż przestronne studio o powierzchni 35,5 mkw, znajdującą się na 5 piętrze w bloku mieszkalnym z 2017 roku zlokalizowanym przy ul. Batalionów Chłopskich na warszawskim Bemowie. Blok znajduję się 200 m od planowanej Stacji Metra Chrzanów.Na po...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

656 000 PLN (18 479 zł/m2)

1
-
35.5 m2
2017