• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 472

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15724366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24654595 15724366 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie. Mieszkanie prezentowane jest w ramach wyłącznej umowy sprzedaży.LOKALIZACJA Mieszkanie znajduje się na warszawskim Ursynowie, przy ul. Nowoursynowskiej – w jednej z najlepiej skomunikowanych i zielonych...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (15 924 zł/m2)

2
1
62.8 m2
2002
15759251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25336728 15759251 Warszawa Ursus, ul. Tomcia Palucha - do sprzedania ustawne, przestronne i rozkładowe mieszkanie w solidnym budynku z 2001 roku w znakomitej lokalizacji blisko centrum dzielnicy Ursus - początek os. Skorosze. Mieszkanie typu otwartego, z wydzieloną sy...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

661 000 PLN (14 401 zł/m2)

2
1
45.9 m2
2001
15750908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25129271 15750908 Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 !!!!Warszawa UrsusCentrum.Usytuowane na pierwszym piętrze w dziesięciopiętrowym, ogrodzonym bloku z lat 70-tych., (z windą, po termomodernizacji).Wystawa okien w kierunku płd.Osiedle zarządzane przez s...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

585 000 PLN (15 395 zł/m2)

2
1
38 m2
1977
15285415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 14763969 15285415 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***Mieszkanie dostępne od 06.2026 r.Zachęcam do zapoznania się z ofertą kupna mieszkania o powierzchni 25,51 m2, ostatniego takiego w tej inwestycji, znajdującego się na zielonym Marysinie Wawerskim.Mieszkanie składa się...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

433 670 PLN (17 000 zł/m2)

1
1
25.51 m2
2026
15286392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14771601 15286392 Zachęcam do zapoznania się z ofertą kupna mieszkania o powierzchni 65,19 m2 znajdującego się na zielonym Marysinie Wawerskim.*** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***Mieszkanie składa się z:holu (8,43 m2)łazienki (5,26 m2)2 sypialni (13,10 i 12,43 m2)pokoju ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

944 965 PLN (14 496 zł/m2)

3
1
65.19 m2
2025
15286385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 14771602 15286385 Mieszkanie dostępne od 04.2026 r.Zachęcam do zapoznania się z ofertą kupna największego, z obecnie dostępnych w tej inwestycji, mieszkania o powierzchni 87,52 m2. Inwestycja położona jest na zielonym Marysinie Wawerskim.*** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 452 832 PLN (16 600 zł/m2)

4
2
87.52 m2
2026
15757879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wola ul. Łucka, obok hotelu Hilton, 3 pok.105 m , garaz 25308658 15757879 LEX NIERUCHOMOŚCI  MARTA KOSMOWSKA Tel. +48 601 264 167 Wyjątkowa lokalizacja – prestiż, komfort i doskonała komunikacja Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 105,20 m², położony na 4. pi...

Warszawa (Wola), ul. Łucka

1 690 000 PLN (16 065 zł/m2)

3
-
105.2 m2
2000
15757875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Śródmieście ul. Łucka, 3 pok.105,20 m, piętro 4, garaż 25308567 15757875 LEX NIERUCHOMOŚCI  MARTA KOSMOWSKA Tel. +48 601 264 167 Wyjątkowa lokalizacja – prestiż, komfort i doskonała komunikacja Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 105,20 m², położony na 4. pi...

Warszawa (Śródmieście), ul. Łucka

1 690 000 PLN (16 065 zł/m2)

3
-
105.2 m2
2000
15233778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 13446606 15233778 Niska zabudowa 3 kondygnacyjna, budynki w technologii modułowej drewnianej przyjaznej dla środowiska i dla mieszkańcówNiskie koszty utrzymania - ECO budownictwo, biotechnologia, pompa ciepła, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogoweKameralne osied...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

777 150 PLN (13 750 zł/m2)

3
1
56.52 m2
2026
15233608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 13442560 15233608 Niska zabudowa 3 kondygnacyjna, budynki w technologii modułowej drewnianej przyjaznej dla środowiska i dla mieszkańcówNiskie koszty utrzymania - ECO budownictwo, biotechnologia, pompa ciepła, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogoweKameralne osied...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

527 288 PLN (15 200 zł/m2)

2
1
34.69 m2
2026
15236520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 13505532 15236520 Niska zabudowa 3 kondygnacyjna, budynki w technologii modułowej drewnianej przyjaznej dla środowiska i dla mieszkańcówNiskie koszty utrzymania - ECO budownictwo, biotechnologia, pompa ciepła, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogoweKameralne osied...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

793 650 PLN (13 750 zł/m2)

4
1
57.72 m2
2026
15735847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bezpośrednio od właściciela bez PCC 24862809 15735847 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 38,81 m², usytuowanego na 3. piętrze nowoczesnego, przy al. Krakowskiej 279.Mieszkanie usytuowane jest od wewnętrznej strony budynku, od strony patiodzied...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

682 000 PLN (17 947 zł/m2)

2
-
38 m2
2025