• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 470

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15568355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe z dużym ogródkiem 21523117 15568355 0% prowizji dla KupującegoBrak podatku PCCNa sprzedaż  3 pokojowe z dużym ogródkiem. Idealne dla rodziny z dziećmi. Funkcjonalne mieszkanie z dużym potencjałem. Składa się z: - salon wraz z aneksem kuchennym  24,44 m2- pokój 12,44 m2- pokój 10,09 m2-...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 001 000 PLN (15 889 zł/m2)

3
-
63 m2
-
15576576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe z dużym ogródkiem na Pradze 21683232 15576576 0%prowizji dla Kupującego.Brak podatku PPC3 pokojowe mieszkanie z dużym  ogródkiem(ok. 84,13 m2)  na warszawskiej Pradze o metrażu 57,28 m2 Zlokalizowane  na parterze  budynku 5 piętrowego.Pokój wraz z aneksem kuchennym 22,40 m2Pokój 11,12 m2Pokój 8,...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

931 000 PLN (16 333 zł/m2)

3
-
57 m2
-
15538766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w sercu Mokotowa 20789788 15538766 2 pokojowe mieszkanie w samym sercu Mokotowa, zielonej okolicy. Zamieszkaj w mieszkaniu  w 2 kwartale 2026 roku, o powierzchni 37,54 m2. Składa się z:- salonu wraz z aneksem kuchennym - 20,15 m2- pokoju - 10,57 m2- łazienki - 3,77 m2- holu- 3,05 m2Po...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

736 311 PLN (19 377 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15160145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 11274213 15160145 Posiadam wszystkie mieszkania i lokale w tej inwestycji. *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***Szczegóły mieszkaniaDeklarowany termin oddania: 2025-09-30Zestawienie pomieszczeń:Salon + aneks kuchennyPokójPokójŁazienkaPrzedpokójBalkonJeśli ta oferta nie sp...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

661 200 PLN (12 000 zł/m2)

3
-
55.1 m2
2025
15326143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15864829 15326143 *** Brak PCC 2% ****** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***Idealna propozycja dla rodzin z dziećmi, które chcą zamieszkać w miejscu, gdzie wszystko będzie pod ręką.Do mieszkania przypisana jest przestronna loggia. Duże okna zapewnią odpowiednie nasłonecznie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 125 117 PLN (18 900 zł/m2)

3
1
59.53 m2
2025
15647208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23229461 15647208 W sercu jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji warszawskiej Ochoty, w otoczeniu zieleni i architektonicznego ładu, prezentujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 104 m² – przestrzeń zaprojektowaną z myślą o najbardziej wymagających koneserach s...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 999 000 PLN (38 426 zł/m2)

3
2
104.07 m2
2019
15325926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15855585 15325926 *** Brak PCC 2% ****** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***Idealna propozycja dla rodzin z dziećmi, które chcą zamieszkać w miejscu, gdzie wszystko będzie pod ręką.Funkcjonalne 3-pokoje mieszkanie z przestronną loggią. Duże okna zapewnią odpowiednie nasłone...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 168 014 PLN (19 503 zł/m2)

3
1
59.89 m2
2025
15720872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24593015 15720872 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI 0% - ReMax MaratonOsiedle Miasto Moje przy ul. Marywilskiej firmy deweloperskiej Ronson cieszy się dobra opinią wśród mieszkańców. Oferujemy do sprzedaży ładne dwupokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze, pięciopiętr...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (13 400 zł/m2)

2
1
44.7 m2
2019
15709646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24358240 15709646 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ****** Brak podatku 2% PCC ***Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,49 m², w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie i funkcjonalności – idealne dla sin...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 460 PLN (17 100 zł/m2)

2
1
51.49 m2
2026
15709635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24358237 15709635 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ****** Brak podatku 2% PCC ***Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,48 m², w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie i funkcjonalności – idealne dla sin...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 465 776 PLN (16 200 zł/m2)

4
1
90.48 m2
2026
15709637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24358231 15709637 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ****** Brak podatku 2% PCC ***Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 26,37 m², w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie i funkcjonalności – idealne dla sin...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

661 676 PLN (25 092 zł/m2)

1
1
26.37 m2
2026
15709642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24358230 15709642 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ****** Brak podatku 2% PCC ***Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,54 m², w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie i funkcjonalności – idealne dla sin...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 277 117 PLN (19 788 zł/m2)

3
2
64.54 m2
2026