• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 470

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15709627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24358227 15709627 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ****** Brak podatku 2% PCC ***Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,97 m², w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie i funkcjonalności – idealne dla sin...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

882 399 PLN (23 868 zł/m2)

2
1
36.97 m2
2026
15709648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24358225 15709648 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ****** Brak podatku 2% PCC ***Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,15 m², w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie i funkcjonalności – idealne dla sin...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 698 122 PLN (20 671 zł/m2)

4
1
82.15 m2
2026
15709632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24358236 15709632 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ****** Brak podatku 2% PCC ***Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,73 m², w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie i funkcjonalności – idealne dla sin...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

947 555 PLN (14 200 zł/m2)

3
1
66.73 m2
2026
15709628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24358235 15709628 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ****** Brak podatku 2% PCC ***Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,58 m², w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie i funkcjonalności – idealne dla sin...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 475 PLN (18 049 zł/m2)

2
1
41.58 m2
2026
15709645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24358233 15709645 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ****** Brak podatku 2% PCC ***Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,17 m², w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie i funkcjonalności – idealne dla sin...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

924 701 PLN (21 420 zł/m2)

2
1
43.17 m2
2026
15709651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24358226 15709651 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ****** Brak podatku 2% PCC ***Na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 125,77 m², w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie i funkcjonalności – idealne dla si...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 307 751 PLN (26 300 zł/m2)

5
3
125.77 m2
2026
15709643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24358239 15709643 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ****** Brak podatku 2% PCC ***Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,66 m², w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie i funkcjonalności – idealne dla sin...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

718 515 PLN (15 399 zł/m2)

2
1
46.66 m2
2026
15709634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24358229 15709634 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ****** Brak podatku 2% PCC ***Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,34 m², w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie i funkcjonalności – idealne dla sin...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

927 669 PLN (22 440 zł/m2)

2
1
41.34 m2
2026
15709638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24358238 15709638 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ****** Brak podatku 2% PCC ***Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,16 m², w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie i funkcjonalności – idealne dla sin...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

801 568 PLN (14 800 zł/m2)

3
1
54.16 m2
2026
15709652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24358234 15709652 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ****** Brak podatku 2% PCC ***Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,04 m², w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie i funkcjonalności – idealne dla sin...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

665 737 PLN (18 999 zł/m2)

1
1
35.04 m2
2026
15709649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24358232 15709649 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ****** Brak podatku 2% PCC ***Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,26 m², w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie i funkcjonalności – idealne dla sin...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

907 798 PLN (13 299 zł/m2)

3
1
68.26 m2
2026
15709631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24358228 15709631 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ****** Brak podatku 2% PCC ***Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,74 m², w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie i funkcjonalności – idealne dla sin...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 267 458 PLN (22 338 zł/m2)

3
1
56.74 m2
2026