• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 470

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15738963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24917308 15738963 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z tarasem – 69 m² – zamknięte osiedleCena: 1 249 000 złMiejsce postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne: 50 000 złLokalizacja: nowoczesne, monitorowane osiedle z pełną infrastrukturą i świetną komunikacją (SKM i...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 249 000 PLN (18 049 zł/m2)

3
1
69.2 m2
2017
15584316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21859886 15584316 Warszawa Ursus Gołąbki - komfortowe, czteropokojowe mieszkanie 71,4m2 w doskonałej lokalizacji !!! W niedalekiej odległości dostępne min.: szkoła podstawowa, przedszkole, przystanek autobusowy linii 194, 187, 716, Żabka, Galeria Handlowa Gawra. Lokal...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 240 000 PLN (17 367 zł/m2)

4
1
71.4 m2
2008
15743513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25014576 15743513 0% prowizji, Termin realizacji: przełom 20252026APARTAMENT nr 6.29, balkon: 1,68 m [ Ceny ofertowe zawierają 23% VAT ]Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji ( m.in. inf. o harmonogramie, standardzie ) na stronie brokera pod linkiem: http:homeplu...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

752 500 PLN (25 218 zł/m2)

2
-
29.84 m2
2026
15743509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25014572 15743509 0% prowizji, Termin realizacji: przełom 20252026APARTAMENT nr 4.27, balkon: 1,89 m [ Ceny ofertowe zawierają 23% VAT ]Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji ( m.in. inf. o harmonogramie, standardzie ) na stronie brokera pod linkiem: http:homeplu...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

618 500 PLN (22 764 zł/m2)

1
-
27.17 m2
2026
15743510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25014573 15743510 0% prowizji, Termin realizacji: przełom 20252026APARTAMENT nr 7.28, balkon: 1,68 m [ Ceny ofertowe zawierają 23% VAT ]Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji ( m.in. inf. o harmonogramie, standardzie ) na stronie brokera pod linkiem: http:homeplu...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

694 000 PLN (24 601 zł/m2)

2
-
28.21 m2
2026
15743512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25014575 15743512 0% prowizji, Termin realizacji: przełom 20252026APARTAMENT nr 5.11, balkon: 1,64 m [ Ceny ofertowe zawierają 23% VAT ]Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji ( m.in. inf. o harmonogramie, standardzie ) na stronie brokera pod linkiem: http:homeplu...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

811 500 PLN (27 068 zł/m2)

2
-
29.98 m2
2026
15743511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25014574 15743511 0% prowizji, Termin realizacji: przełom 20252026APARTAMENT nr 6.30, balkon: 1,68 m [ Ceny ofertowe zawierają 23% VAT ]Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji ( m.in. inf. o harmonogramie, standardzie ) na stronie brokera pod linkiem: http:homeplu...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

740 000 PLN (25 222 zł/m2)

2
-
29.34 m2
2026
15741461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24973848 15741461 Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, planowany termin zakończenia prac budowlanych - 31.05.2027r.Mieszkanie nr M2-1.4 - balkon: 3,33 mSzczegółowa prezentacja inwestycji, zestawienie oferowanych mieszkań oraz informacja o harmonogramie i standardzie wyk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

554 480 PLN (14 500 zł/m2)

2
-
38.24 m2
2027
15741463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24973851 15741463 Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, planowany termin zakończenia prac budowlanych - 31.05.2027r.Mieszkanie nr M2-1.5 - balkon: 3,33 mSzczegółowa prezentacja inwestycji, zestawienie oferowanych mieszkań oraz informacja o harmonogramie i standardzie wyk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

679 393 PLN (14 300 zł/m2)

2
-
47.51 m2
2027
15741462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24973849 15741462 Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, planowany termin zakończenia prac budowlanych - 31.05.2027r.Mieszkanie nr M2-0.3 - ogródek: 25,64 mSzczegółowa prezentacja inwestycji, zestawienie oferowanych mieszkań oraz informacja o harmonogramie i standardzie w...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

568 230 PLN (14 100 zł/m2)

2
-
40.3 m2
2027
15659804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23447809 15659804 Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, planowany termin zakończenia prac budowlanych - 31.05.2027r.Mieszkanie nr M3-1.8 - balkon: 7,59 mSzczegółowa prezentacja inwestycji, zestawienie oferowanych mieszkań oraz informacja o harmonogramie i standardzie wyk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

822 185 PLN (13 900 zł/m2)

3
-
59.15 m2
2027
15659797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23447805 15659797 Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, planowany termin zakończenia prac budowlanych - 31.05.2027r.Mieszkanie nr M2-0.4 - ogródek: 24,96 mSzczegółowa prezentacja inwestycji, zestawienie oferowanych mieszkań oraz informacja o harmonogramie i standardzie w...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

497 517 PLN (12 990 zł/m2)

2
-
38.3 m2
2027