• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 470

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15659796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23447811 15659796 Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, planowany termin zakończenia prac budowlanych - 31.05.2027r.Mieszkanie nr M4-2.7 - balkon: 3,66 m, Miejsce rodzinne 72 000 zł (obowiązkowe dla tego mieszkania)Szczegółowa prezentacja inwestycji, zestawienie oferowan...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

869 424 PLN (11 800 zł/m2)

4
-
73.68 m2
2027
15741302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24968946 15741302 Na sprzedaż jasne i słoneczne, dwustronne mieszkanie 2-pokojowe położone w jednej z najbardziej pożądanych części miasta – przy ul. Nowolipie. Lokal jest gotowy do wprowadzenia, nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów – idealna opcja na start lub pod...

Warszawa (Wola), Nowolipie

780 000 PLN (18 140 zł/m2)

2
1
43 m2
1953
15731383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24793344 15731383 TYLKO U NAS - Oferta biura nieruchomości - pobieramy prowizję !!!Mieszkanie położone na Woli ulica Sienna 85.jest to spółdzielcze własnościowe prawo - Spółdzielnia Starówka możliwość założenie Księgi WieczystejKuchnia osobna ale ciemna - umeblowana i...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

671 550 PLN (18 500 zł/m2)

2
-
36.3 m2
1975
15702058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament na Kabatach w zielonej okolicy 24229042 15702058 Przestronny apartament 110,50 m² Kabaty, Ursynów, Warszawa 0% prowizjiNa sprzedaż oferujemy przestronny, umeblowany apartament o powierzchni 110,5 m², położony na pierwszym piętrze kameralnego budynku na Kabatach. To wyjątkowe miejsce znajduje się...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 080 000 PLN (18 909 zł/m2)

4
1
110 m2
1995
15738259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodne dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem 24904775 15738259 Brak prowizji dla kupującego 0% podatku PCC Zakup bezpośrednio od deweloperaTermin oddania inwestycji: III kwartał 2026 r.Istnieje możliwość wejścia na teren budowyNa sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42,03 m² zlokalizowane na 0 piętrze w ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

576 000 PLN (13 714 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15738177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami 24903940 15738177 Brak prowizji dla kupującego 0% podatku PCC Zakup bezpośrednio od deweloperaTermin oddania inwestycji: III kwartał 2026 r.Istnieje możliwość wejścia na teren budowyNa sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,93 m² zlokalizowane na ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

662 000 PLN (13 240 zł/m2)

3
1
50 m2
2026
15738175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe z balkonem | Ekologiczne rozwiązania 24903938 15738175 Brak prowizji dla kupującego 0% podatku PCC Zakup bezpośrednio od deweloperaTermin oddania inwestycji: III kwartał 2026 r.Istnieje możliwość wejścia na teren budowyNa sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 41,3 m² zlokalizowane na I piętrze w n...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (13 415 zł/m2)

2
1
41 m2
2026
15720871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24592995 15720871 Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania 2 pokojowego o powierzchni łącznej 37,1m2 przy ul. Górczewskiej w Warszawie. Mieszkanie mieści się na 410 piętrze w odnowionym bloku z windą. Mieszkanie jest ciche i rozkładowe. Idealne miejsce dla pary, ale równ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 000 PLN (15 364 zł/m2)

2
1
37.1 m2
1973
15645407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka przy lesie | Bez prowizji! 23196638 15645407 0% prowizji0% PCCZakup od deweloperaMarzysz o mieszkaniu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Warszawy? Odkryj kameralne, zamknięte osiedle położone tuż przy lesie, gdzie komfort, cisza i wygoda spotykają się w ...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

415 368 PLN (16 615 zł/m2)

1
1
25 m2
2025
15714144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe mieszkanie na Powiślu 24453181 15714144 ZAINWESTUJ! Bezcenna lokalizacja w sercu stolicy zapewnia komfort mieszkania, wzrost wartości i wysokie przychody. KLUCZOWE INFORMACJE:- 37 m² 2 pokoje (salon z aneksem kuchennym) + łazienka + przedpokój  - 1 piętro z windą Cicha, dwustronna ekspoz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

970 000 PLN (26 216 zł/m2)

2
1
37 m2
1960
15735642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24859909 15735642 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m², zlokalizowane na 6. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą przy ul. Samuela Bogumiła Lindego na warszawskich Bielanach. Lokal składa się z ustawnego salonu z oddzielnej sypialni, osobnej kuchni...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

545 000 PLN (14 932 zł/m2)

2
1
36.5 m2
1967
15677812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje z dużym ogródkiem i zielenią wokół 23804468 15677812 Przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni użytkowej 85,41 m² z prywatnym ogródkiem (aż 82,38 m²) - gotowe do odbioru! Położone na parterze kameralnego budynku z windą, w otoczeniu zieleni, lasów i rezerwatów przyrody. Idealne dla osób poszukuj...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

910 000 PLN (10 706 zł/m2)

4
1
85 m2
2024