• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 472

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15724476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24657853 15724476 Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 37,64 m2 na IV piętrze w budynku położonym w doskonałej lokalizacji w samym sercu Warszawy, w 19.Dzielnicy, przy ulicy Kolejowej. Mieszkanie doskonałe do zamieszkania lub wynajmu. Mieszkanie rozkładowe,...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

980 000 PLN (26 036 zł/m2)

1
1
37.64 m2
2014
15063557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duża Kawalerka z możliwością przerobienia na 2 pok 8629113 15063557 Widok na patio w samym sercu Warszawy. Opis mieszkania:Mieszkanie o łącznej powierzchni 40,60m2, jednostronne, rozkładowe z ekspozycją na wschód, składające się z oddzielnej widnej kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz dużego pokoju z wyjściem na b...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (21 250 zł/m2)

1
1
40 m2
1969
15717467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24533542 15717467 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,64 m², położone na 4. piętrze w nowoczesnym, siedmiokondygnacyjnym budynku z 2020 roku – Rezydencja Barska. Nieruchomość znajduje się w prestiżowej lokalizacji na Starej Ochocie, w spokojnej i zielonej okolicy,...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 139 000 PLN (24 956 zł/m2)

2
1
45.64 m2
2020
15728633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24748314 15728633 Przedmiotem sprzedaży jest duże, przestronne mieszkanie w przedwojenne kamienicy w samym sercu Warszawy. Nieruchomość w stanie bardzo dobrym, nowe instalacje: elektryczna, hydrauliczna, wymienione piony, światłowód, parkiet dębowy olejowany, mozaika...

Warszawa (Śródmieście), Marszałkowska

1 999 999 PLN (25 000 zł/m2)

4
1
80 m2
1900
15719498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24568069 15719498 POLECAM GORĄCO!OKAZJA!!!Bardzo ładne, rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe, 56,2m2, położone na V piętrze kamienicy z windą z możliwością aranżacji na 3 pokoje.Mieszkanie bardzo wygodne, jasne, komfortowe i słoneczne. Składa się z dwóch osobnych, obszern...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

895 000 PLN (15 982 zł/m2)

2
-
56 m2
1955
15245030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 13680635 15245030 Na sprzedaż klimatyczne, 3 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Starówce. Lokal ma powierzchnię 53,3 m2 i mieści się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie, po remoncie wg projektu, wysokiej klasy materiały, nowe in...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 590 000 PLN (30 000 zł/m2)

3
-
53 m2
1970
15727307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ochota ul. Wacława Sierpińskiego, 1 p 36,3m garaż 24715536 15727307 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA TEL.601 264 167 Oferujemy Państwu do sprzedania przestronne, słoneczne mieszkanie 1 pokojowe 36,3 m² przy ul. Wacława Sierpińskiego, zlokalizowane na 4 piętrze w 8 piętrowym strzeżonym bloku z 2002 roku z balkonem ...

Warszawa (Ochota), ul. Wacława Sierpińskiego

580 000 PLN (15 978 zł/m2)

1
-
36.3 m2
2002
15723551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie | Mokotów | 0% prowizji | 24634216 15723551 Zakup od dewelopera 0% PCC 0% prowizjiOddanie już pod koniec 2025Na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 42,95 m², położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Mokotowa.Rozkład pomieszczeńPrzestronny salo...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

865 018 PLN (13 730 zł/m2)

3
-
63 m2
2025
15693081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe, oddane mieszkanie z dwoma balkonami 24057625 15693081 Lokal gotowy do odbioru 0% PCC 0% prowizji Zakup od dewelopera Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, w nowoczesnej i bardzo estetycznej inwestycji, zlokalizowanej w zielonej części warszawskiej Białołęki.Układ pomies...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

683 380 PLN (12 655 zł/m2)

3
1
54 m2
2025
15535664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20734150 15535664 Na sprzedaż: Komfortowe mieszkanie na warszawskim Ursynowie !!!Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę mieszkania o powierzchni niespełna 79 m², zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy – Ursynowie!!!78,4 m² apartament jest d...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 830 000 PLN (23 462 zł/m2)

3
1
78 m2
2009
15725035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24668256 15725035 Do sprzedania klimatyczna kawalerka z antresolą w Śródmieściu Warszawy. ROZKŁAD: Na powierzchnię 24,6 m2 składa się:- pokój dzienny,- kuchnia, usytuowana pod antresolą,- łazienka z prysznicem, usytuowana pod antresolą,- przedpokój- część sypialniana ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (28 415 zł/m2)

1
1
24.6 m2
1895
15724584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24658670 15724584 Na sprzedaż: URSYNÓW 3 pokoje, balkon, widok, 4 min do M1Agent prowadzącyJacek Ruszel Ekspert ds. NieruchomościTel. 577 700 532e-mail: [email protected] sprzedaż:Słoneczne, rozkładowe komfortowe, wykończone gustownie mieszkanie z piękn...

Warszawa (Ursynów), Ludwika Hirszfelda

1 049 000 PLN (15 727 zł/m2)

3
1
66.7 m2
1989