• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 472

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15651720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23347884 15651720 Oferujemy na sprzedaż ładne i zadbane mieszkanie położone przy ul. Kazury na warszawskim Natolinie.Mieszkanie o powierzchni 52,95 mkw. składa się z :*Salonu*Przestronnej sypialni*Oddzielnej, widnej kuchni*Łazienki*Oddzielnej toaletyDo mieszkania przy...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (14 353 zł/m2)

2
-
52.95 m2
-
15663660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowe przestronne ciche przy Lesie Kabackim 23519879 15663660 Dwupoziomowe, przestronne i ciche mieszkanie przy Lesie KabackimPodstawowe informacje:Na sprzedaż jasne, klimatyczne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, usytuowane na 4. piętrze budynku z windą, na spokojnym, zielonym osiedlu przy ul. Jerzeg...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 343 000 PLN (14 374 zł/m2)

5
2
163 m2
2000
15719735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Spokojna, cicha i zielona okolica z dobrą komunika 24580032 15719735 Spokojna, cicha i zielona okolica z dobrą komunikacją.Polecamy Państwa uwadze przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Rzymowskiego 47 na warszawskim Mokotowie.Idealne na start lub inwestycyjnie do wynajęcia.Obecnie mieszkanie jest wynaj...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

450 000 PLN (18 750 zł/m2)

1
-
24 m2
1983
15719368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24566305 15719368 Na sprzedaż nowo wybudowany (oddany do użytkowania w 2024 r.) bezczynszowy segment z ogrodem w zabudowie szeregowej znajdujący sięna zamkniętym kameralnym osiedlu w spokojnej, zielonej części dzielnicy Wawer.Zachęcam do obejrzenia filmu z drona pre...

Warszawa (Wawer), Międzyosiedlowa

1 225 000 PLN (8 750 zł/m2)

4
1
140 m2
2024
15282604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14663861 15282604 Nowoczesne Apartamenty - Doskonała Lokalizacja na Granicy Bielan, Żoliborza i Bemowa!*** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO *** Termin Oddania Inwestycji: IV Kwartał 2024 Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej inwestycji położonej na granicy trzech warszawskich dz...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

914 160 PLN (20 800 zł/m2)

2
1
43.95 m2
2024
15282592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14663660 15282592 Nowoczesne Apartamenty - Doskonała Lokalizacja na Granicy Bielan, Żoliborza i Bemowa!*** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO *** Termin Oddania Inwestycji: IV Kwartał 2024 Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej inwestycji położonej na granicy trzech warszawskich dz...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 440 180 PLN (21 000 zł/m2)

3
2
68.58 m2
2024
15282615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14663860 15282615 Nowoczesne Apartamenty - Doskonała Lokalizacja na Granicy Bielan, Żoliborza i Bemowa!*** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO *** Termin Oddania Inwestycji: 4 Kwartał 2024 Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej inwestycji położonej na granicy trzech warszawskich dzi...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

766 500 PLN (21 000 zł/m2)

2
1
36.5 m2
2024
15282568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14663659 15282568 Nowoczesne Apartamenty - Doskonała Lokalizacja na Granicy Bielan, Żoliborza i Bemowa!*** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO *** Termin Oddania Inwestycji: 4 Kwartał 2024 Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej inwestycji położonej na granicy trzech warszawskich dzi...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 276 240 PLN (21 200 zł/m2)

3
2
60.2 m2
2024
15282619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14663862 15282619 Nowoczesne Apartamenty - Doskonała Lokalizacja na Granicy Bielan, Żoliborza i Bemowa!*** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO *** Termin Oddania Inwestycji: 4 Kwartał 2024 Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej inwestycji położonej na granicy trzech warszawskich dzi...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

978 132 PLN (22 200 zł/m2)

2
1
44.06 m2
2024
15612862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22456621 15612862 BRAK 2% PCC !*** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż dwustronne 4-pokojowe mieszkanie w inwestycji Urcity na Ursusie.Mieszkanie o powierzchni 59,83 m2 z dwoma balkonami usytuowane na 3. piętrze budynku.Na powie...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

855 847 PLN (14 305 zł/m2)

4
1
59.83 m2
2026
15600111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22189231 15600111 BRAK 2% PCC !*** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wyjątkowy 3-pokojowy apartament w inwestycji Rezydencja Liwska II na Bródnie.Mieszkanie o powierzchni 64,08 m2 usytuowane na parterze.Na powierzchnię mieszka...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (12 953 zł/m2)

3
1
64.08 m2
2025
15600103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22189228 15600103 BRAK 2% PCC !*** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wyjątkowy 3-pokojowy apartament w inwestycji Rezydencja Liwska na Bródnie.Mieszkanie o powierzchni 73,64 m2 z przestronnym balkonem o powierzchni 8,70 m2 usy...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 029 000 PLN (13 973 zł/m2)

3
1
73.64 m2
2024