• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 470

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15327232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15896177 15327232 *** Brak PCC 2% ****** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***Mokotów: Luksus w Sercu Miejskiej Przestrzeni Lokalizacja: -Metro Wierzbno (M1) <1,5km (7 min tramwajem)-Linia tramwajowa pod inwestycje (17,18,31)-Przystanek autobusowy Domaniewska 01 (136, ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 234 151 PLN (18 406 zł/m2)

3
1
67.05 m2
2025
15327224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15896175 15327224 *** Brak PCC 2% ****** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***Mokotów: Luksus w Sercu Miejskiej Przestrzeni Lokalizacja: -Metro Wierzbno (M1) <1,5km (7 min tramwajem)-Linia tramwajowa pod inwestycje (17,18,31)-Przystanek autobusowy Domaniewska 01 (136, ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

801 158 PLN (21 473 zł/m2)

2
1
37.31 m2
2025
15327199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 15895959 15327199 *** Brak PCC 2% ****** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***Mokotów: Luksus w Sercu Miejskiej Przestrzeni Lokalizacja: -Metro Wierzbno (M1) <1,5km (7 min tramwajem)-Linia tramwajowa pod inwestycje (17,18,31)-Przystanek autobusowy Domaniewska 01 (136, ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

759 320 PLN (25 093 zł/m2)

1
1
30.26 m2
2025
15243874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 13652133 15243874 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***Osiedle zlokalizowane jest w sercu warszawskiego Gocławia. Ma bezpośredni dostęp do wszystkiego, co potrzebne, by wygodnie żyć w mieście – komunikację miejską, sklepy, szkoły, przedszkola, żłobki, urzędy. W niedalekim...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

820 000 PLN (20 650 zł/m2)

2
1
39.71 m2
-
15612853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22456622 15612853 BRAK 2% PCC !*** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż dwustronne 4-pokojowe mieszkanie w inwestycji Urcity na Ursusie.Parterowe mieszkanie o powierzchni 59,68 m2 z dwoma ogródkami.Na powierzchnię mieszkania skła...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

984 720 PLN (16 500 zł/m2)

4
1
59.68 m2
2026
15477782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19445887 15477782 BRAK 2% PCC !*** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wyjątkowy 3-pokojowy apartament w inwestycji w stanie deweloperskim na Mokotowie.Mieszkanie o powierzchni 66,78 m2 z tarasem o powierzchni 6,51 m2 usytuowane...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 599 120 PLN (38 921 zł/m2)

3
2
66.78 m2
2025
15295257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15051799 15295257 Na sprzedaż apartament 3 pokojowy w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy.Dodatkowo w tej inwestycji posiadam wszystkie aktualnie dostępne apartamenty.*** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***Termin oddania 1 kw. 2025 rPowier...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 809 216 PLN (26 312 zł/m2)

3
1
68.76 m2
2024
15295251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 15051798 15295251 Na sprzedaż apartament 4 pokojowy w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy.Dodatkowo w tej inwestycji posiadam wszystkie aktualnie dostępne apartamenty.*** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***Termin oddania 1 kw. 2025 rPowier...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 706 002 PLN (26 816 zł/m2)

4
2
100.91 m2
2024
15267533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14275887 15267533 Termin Oddania: 4 Kwartał 2024*** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO *** Natura i spokój na obrzeżach Warszawy. Osiedle blisko Lasu Rembertowskiego. Zalety: -Sąsiedztwo Lasu Rembertowskiego.-Kameralna zabudowa i tereny zielone.-Różnorodne mieszkania dla singl...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

454 633 PLN (12 850 zł/m2)

2
1
35.38 m2
2025
15248517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 13764155 15248517 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***Osiedle zlokalizowane jest w sercu warszawskiego Gocławia. Ma bezpośredni dostęp do wszystkiego, co potrzebne, by wygodnie żyć w mieście – komunikację miejską, sklepy, szkoły, przedszkola, żłobki, urzędy. W niedalekim...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 549 400 PLN (16 666 zł/m2)

5
1
92.97 m2
-
15600123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22189230 15600123 BRAK 2% PCC !*** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wyjątkowy 3-pokojowy apartament w inwestycji Rezydencja Liwska II na Bródnie.Mieszkanie o powierzchni 61,08 m2 z dużym balkonem o powierzchni 6,75 m2 usytuow...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

889 000 PLN (14 555 zł/m2)

3
1
61.08 m2
2025
15600113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22189229 15600113 BRAK 2% PCC !*** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wyjątkowy 4-pokojowy apartament w inwestycji Rezydencja Liwska II na Bródnie.Mieszkanie o powierzchni 72,89 m2 z dużym balkonem o powierzchni 13,06 m2 usytuo...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 053 000 PLN (14 446 zł/m2)

4
1
72.89 m2
2025