• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 471

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15600113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22189229 15600113 BRAK 2% PCC !*** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wyjątkowy 4-pokojowy apartament w inwestycji Rezydencja Liwska II na Bródnie.Mieszkanie o powierzchni 72,89 m2 z dużym balkonem o powierzchni 13,06 m2 usytuo...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 053 000 PLN (14 446 zł/m2)

4
1
72.89 m2
2025
15477788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19445885 15477788 BRAK 2% PCC !*** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wyjątkowy 3-pokojowy apartament w inwestycji na Mokotowie.Mieszkanie o powierzchni 42,34 m2 z przestronnym ogródkiem o powierzchni 29,33 m2 usytuowane na par...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

940 000 PLN (22 201 zł/m2)

1
1
42.34 m2
2025
15477786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19445884 15477786 BRAK 2% PCC !*** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wyjątkowy 1-pokojowy apartament w inwestycji na Mokotowie.Mieszkanie o powierzchni 29,15 m2 z balkonem o powierzchni 6,33 m2 usytuowane na 1. piętrze budynku...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

863 000 PLN (29 605 zł/m2)

1
1
29.15 m2
2025
15334498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16096327 15334498 *** Brak PCC 2% ****** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***Mokotów: Luksus w Sercu Miejskiej Przestrzeni Lokalizacja: -Metro Wierzbno (M1) <1,5km (7 min tramwajem)-Linia tramwajowa pod inwestycje (17,18,31)-Przystanek autobusowy Domaniewska 01 (136, ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 123 501 PLN (18 409 zł/m2)

3
1
61.03 m2
2025
15266169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14227003 15266169 Osiedle Przy Kampinosie to nowoczesne i przemyślane miejsce, stworzone z myślą o zapewnieniu wysokiej jakości życia.*** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***Zalety mieszkania na Osiedlu Przy Kampinosie:Przestrzeń i otoczenie:Duży teren osiedla w stosunku do ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

813 054 PLN (12 700 zł/m2)

3
1
64.02 m2
2024
15248508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 13764154 15248508 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***Osiedle zlokalizowane jest w sercu warszawskiego Gocławia. Ma bezpośredni dostęp do wszystkiego, co potrzebne, by wygodnie żyć w mieście – komunikację miejską, sklepy, szkoły, przedszkola, żłobki, urzędy. W niedalekim...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

878 400 PLN (14 574 zł/m2)

3
1
60.27 m2
2024
15178955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 11814804 15178955 Witam, mam do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe na Gocławiu. Dodatkowo w tej inwestycji posiadam wszystkie apartamenty od 1 do 2 pokoi o powierzchni do 54 m2.*** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***Termin oddania 30092024Powierzchnia: 53,78m2Pokoje: 2Piętro:...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

892 320 PLN (16 592 zł/m2)

2
1
53.78 m2
2024
15612866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22456624 15612866 BRAK 2% PCC !*** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż narożne 4-pokojowe mieszkanie w inwestycji Urcity na Ursusie.Mieszkanie o powierzchni 59,55 m2 z obszernym balkonem na 8. piętrze budynku..Na powierzchnię mi...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

997 462 PLN (16 750 zł/m2)

4
1
59.55 m2
2026
15267557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 14275888 15267557 Termin Oddania: 4 Kwartał 2024*** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO *** Natura i spokój na obrzeżach Warszawy. Kameralne osiedle, blisko Lasu Rembertowskiego. Zalety: -Sąsiedztwo Lasu Rembertowskiego.-Kameralna zabudowa i tereny zielone.-Różnorodne mieszkani...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

406 077 PLN (15 850 zł/m2)

1
1
25.62 m2
2025
15260967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 14099443 15260967 Mieszkanie dostępne od 06.2025 r.Zachęcam do zapoznania się z ofertą kupna 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 89,87 m2, znajdującego się na zielonym Marysinie Wawerskim.*** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***Mieszkanie składa się z:holu (9,96 m2)łazienk...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 316 595 PLN (14 650 zł/m2)

4
1
89.87 m2
2025
15243888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 13652277 15243888 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***Osiedle zlokalizowane jest w sercu warszawskiego Gocławia. Ma bezpośredni dostęp do wszystkiego, co potrzebne, by wygodnie żyć w mieście – komunikację miejską, sklepy, szkoły, przedszkola, żłobki, urzędy. W niedalekim...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

709 500 PLN (20 243 zł/m2)

1
1
35.05 m2
-
15612869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22456623 15612869 BRAK 2% PCC !*** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Urcity na Ursusie.Parterowe mieszkanie o powierzchni 37,13 m2 z ogródkiem.Na powierzchnię mieszkania składa się:- salon z ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

709 183 PLN (19 100 zł/m2)

2
1
37.13 m2
2026