• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 471

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15600115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22189232 15600115 BRAK 2% PCC !*** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wyjątkowy 2-pokojowy apartament w inwestycji Rezydencja Liwska II na Bródnie.Mieszkanie o powierzchni 40,31 m2 z dużym balkonem o powierzchni 4,95 m2 usytuow...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

627 000 PLN (15 554 zł/m2)

2
1
40.31 m2
2025
15327223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15896176 15327223 ***Posiadam wszystkie mieszkania w inwestycji****** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ****** Brak PCC 2% ***Mokotów: Luksus w Sercu Miejskiej Przestrzeni Lokalizacja: -Metro Wierzbno (M1) <1,5km (7 min tramwajem)-Linia tramwajowa pod inwestycje (17,18...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

828 084 PLN (21 260 zł/m2)

2
1
38.95 m2
2025
15295227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 15051247 15295227 Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy.Dodatkowo w tej inwestycji posiadam wszystkie aktualnie dostępne apartamenty.*** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***Termin oddania 1 kw. 2025 r.Powie...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 771 960 PLN (27 656 zł/m2)

4
2
100.23 m2
2024
15214379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 12800473 15214379 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***Do zaoferowania mam 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie na 1 piętrze. Osiedle Marynin to wyjątkowa inwestycja deweloperska zlokalizowana w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy.W skład mieszkania wcho...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 195 PLN (18 500 zł/m2)

2
1
39.47 m2
2024
15209975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 12702562 15209975 *** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***Do zaoferowania mam 3 pokojowy apartament na 4 piętrze z obszernym narożnym balkonem. Nowa inwestycja powstaje na Targówku, w kameralnym zakątku starej części dzielnicy.W skład mieszkania wchodzi:- salon z aneksem kuc...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

786 919 PLN (13 210 zł/m2)

3
1
59.57 m2
2025
15588035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21922163 15588035 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 50,9 m2, zlokalizowane w Warszawie, na Pradze-Południe przy ulicy Igańskiej, na osiedlu Igańska. Nieruchomość znajduje się na 13 piętrze w budynku z widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie składa się z...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 999 PLN (14 000 zł/m2)

2
1
50 m2
1990
15715283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24491843 15715283 Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,17 m², położone na granicy Śródmieścia Północ i Muranowa. Znajduje się w zadbanej, klimatycznej kamienicy z lat powojennych – teren wokół budynku jest pełen zieleni i bardzo dobrze utrzy...

Warszawa (Śródmieście), al. Solidarności

807 077 PLN (18 700 zł/m2)

2
1
43.16 m2
1958
15714297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24455874 15714297 Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 65,91 m², zlokalizowanego na prestiżowym, kameralnym osiedlu Green Mokotów – Robyg (2017 r.). Nieruchomość mieści się na pierwszym piętrze w dwukondygnacyjnym budynku o pod...

Warszawa (Mokotów), Bergamotki

1 647 750 PLN (24 966 zł/m2)

3
1
66 m2
2017
15714299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24455881 15714299 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,45 m², położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Warszawy – przy ul. Bluszczańskiej. To idealna propozycja dla singla, pary lub inwestora szukającego mieszkania pod wynajem. Ukł...

Warszawa (Mokotów), Bluszczańska

685 000 PLN (19 884 zł/m2)

2
1
34.45 m2
2025
15714298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24455877 15714298 Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż, Mokotów, ul. Cybernetyki Lokalizacja: 2. piętro w kameralnym budynku z windą (tylko 4 lokale na piętrze – większa prywatność) Blisko Galerii Mokotów – sklepy, restauracje, kino tuż obok Strzeżone osiedle z pla...

Warszawa (Mokotów), Cybernetyki

1 270 000 PLN (18 676 zł/m2)

3
1
68 m2
-
15591863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealne pod wynajem, dwa pokoje, Białołęka 22016119 15591863 0% prowizji.0% podatku PCC.Kupujesz od dewelopera.Idealne pod wynajem lub dla studenta mieszkanie dwupokojowe na Białołęce.Metraż 40,65 mkw.Salon z aneksem 16,23 mkw, sypialnia 11,05 i garderoba 2,86 mkw.Niska zabudowa i nowoczesna architektura, szer...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

510 157 PLN (12 754 zł/m2)

2
1
40 m2
2025
15607367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22358303 15607367 Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 75,78 m2 na Warszawskim Targówku. W skład nieruchomości wchodzą: Poziom 1 - duży salon z aneksem kuchennym i balkonem, - sypial...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (13 333 zł/m2)

3
-
75 m2
2005