• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 444

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15675246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pkp 10 min./72,78m2/3 pokoje/Garaż/Komórka/Loggia 23748475 15675246 3 pokoje Gotowe do wprowadzenia 72,78 m² Miejsce w garażu podziemnym + komórka lokatorska Loggia 5,6 m2Przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie - gotowe do wprowadzenia. Przemyślany układ pomieszczeń pozwala w pełni...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 199 000 PLN (16 653 zł/m2)

3
1
72 m2
2020
15675247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pkp 5min./Cicha i zielona okolica/3 pokoje/46,3m2 23748477 15675247 3 pokoje 5 minut do PKP Ursus Niedźwiadek Spokojna, zielona okolica PiwnicaUstawne, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym i rozkładowym układzie, w dobrym stanie - gotowe do wprowadzenia. Przemyślane rozmieszczenie pomieszczeń zapewnia komfort cod...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

659 000 PLN (14 326 zł/m2)

3
1
46 m2
1973
15669911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pkp Ursus 5 min./43m2/2 pokoje/Od zaraz/Garaż 23624187 15669911 2 pokoje Świetnie skomunikowana część Ursusa 43,12 m2 Miejsce w garażu podziemnym Balkon 4 m2Ustawne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w stanie do wprowadzenia. Bardzo korzystny układ pomieszczeń pozwala w pełni wykorzystać całą powierzchnię l...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

759 000 PLN (17 651 zł/m2)

2
1
43 m2
2020
15703535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24251744 15703535 Na sprzedaż funkcjonalne, ciche mieszkanie o powierzchni 55 m², położone w doskonałej lokalizacji – przy ul. Odyńca, tuż obok stacji metra Racławicka (2 min pieszo). Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze klimatycznej, ceglanej kamienicy z lat 50., ...

Warszawa (Mokotów), Antoniego Odyńca

1 090 000 PLN (19 818 zł/m2)

3
1
55 m2
1955
15703055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24243428 15703055 Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 65 m², zlokalizowane przy ul. Sardyńskiej na warszawskim Mokotowie. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze 10-piętrowego bloku z 1979 roku (wielka płyta) wyposażonego w windę i ob...

Warszawa (Mokotów), Sardyńska

899 000 PLN (13 831 zł/m2)

4
1
65 m2
1979
15703057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24243435 15703057 Na sprzedaż oferuję bardzo zadbane i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 42,9 m², położone w doskonałej lokalizacji – przy ul. Domaniewskiej na Mokotowie. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i jako inwestycja na wynajem. L...

Warszawa (Mokotów), Domaniewska

815 000 PLN (18 953 zł/m2)

2
1
43 m2
1976
15703056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24243430 15703056 Na sprzedaż eleganczne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,01 m², położone na parterze kameralnej inwestycji Rubikon Residence na Dolnym Mokotowie. Do mieszkania przynależy pięknie zagospodarowany ogródek oraz miejsce postojowe w garażu podziemny...

Warszawa (Mokotów), Siekierkowska

1 599 000 PLN (24 227 zł/m2)

3
1
66 m2
2018
15702952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24241822 15702952 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży stylowej kawalerki o powierzchni 33,69 m², położonej na 5. piętrze prestiżowego apartamentowca Central House, oddanego do użytku w latach 20222023. To idealne miejsce zarówno do zamieszkania, jak i pod i...

Warszawa (Mokotów), Domaniewska

885 000 PLN (26 029 zł/m2)

1
1
34 m2
2022
15693097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pkp Ursus Niedź. 5 min./Od zaraz/53,6m2/4 pokoje 24058390 15693097 4 pokoje 5 minut do PKP Ursus Niedźwiadek Doskonała komunikacja Piwnica 2 m2 Loggia 3 m2Ustawne, 4-pokojowe mieszkanie w stanie do generalnego remontu. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń umożliwia elastyczną aranżację wnętrza według własnych potrze...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

685 000 PLN (12 925 zł/m2)

4
1
53 m2
1973
15702403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24233617 15702403 Na sprzedaż w pełni urządzone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,8 m², zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Mokotowa – zaledwie 100 metrów od stacji metra Służew. Opis mieszkania: Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze w 11-piętrowym bl...

Warszawa (Mokotów), Sonaty

940 000 PLN (20 889 zł/m2)

2
1
45 m2
1978
15702402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24233616 15702402 Polecamy na sprzedaż przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75,5 m², położone na 9. piętrze 11-piętrowego budynku z windą, z 1975 roku. Lokal znajduje się w doskonale skomunikowanej części Mokotowa – ulica Sonaty, zaledwie 50 metr...

Warszawa (Mokotów), Sonaty

1 800 000 PLN (23 841 zł/m2)

3
1
75.5 m2
1975
15702100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24229082 15702100 Na sprzedaż oferujemy przytulne, jasne i wysokie mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na 2. piętrze w apartamentowcu z 2018 roku, przy ul. Bergamotki na warszawskim Mokotowie....

Warszawa (Mokotów), Bergamotki

990 000 PLN (22 000 zł/m2)

2
1
45 m2
2018