• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 444

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15699086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Praga-Północ ul. Targowa, 3 pok. 56,20 m 24161005 15699086 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA TEL. +48 601264167 Mamy okazję zaoferować Państwu ciekawe mieszkanie pod względem lokalizacji, funkcjonalności i ustawności, położone w prestiżowym miejscu Pragi Północ. Mieszkanie w związku z unikatowym położeniem, ...

Warszawa (Praga-Północ), ul. Targowa

850 000 PLN (15 125 zł/m2)

3
-
56.2 m2
1970
15699085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Praga-Północ ul. Zamoyskiego, 3 pok. 62,9 m,parking naziemny 24160527 15699085 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA TEL. +48 601264167 Oferujemy Państwu mieszkanie położone w niezwykle ciekawym miejscu, na styku dwóch dzielnic Pragi-Północ i Pragi-Południe, w pobliżu Teatru Powszechnego i Stadionu Narodowego. Mieszkanie jest bardz...

Warszawa (Praga-Północ), ul. Jana Zamoyskiego

820 000 PLN (13 037 zł/m2)

3
-
62.9 m2
1994
15672365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 Pokojowe mieszkanie | świetna lokalizacja 23691897 15672365 Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem Kasprzaka 29C Wola, WarszawaW pełni umeblowane, 2-pokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie. Zlokalizowane przy ul. Marcina Kasprzaka 29C w nowoczesnym budynku z 2017 roku.Szczegóły nieruchomości:* P...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

797 000 PLN (20 974 zł/m2)

2
1
38 m2
2017
15698677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24153612 15698677 Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na 5. piętrze w 8-piętrowym budynku z 2021 roku, z windą. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu z całodobową ochroną – idealna propozycja dla osób sz...

Warszawa (Mokotów), Postępu

1 300 000 PLN (21 667 zł/m2)

3
1
60 m2
2021
15698629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24153548 15698629 Na sprzedaż oferuję komfortowe, w pełni wykończone i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 58,52 m², zlokalizowane na 6. piętrze apartamentowca z 2009 roku przy ul. Bobrowieckiej na Mokotowie. Główne atuty nieruchomości: 2 ustawne pokoje,...

Warszawa (Mokotów), Bobrowiecka

1 345 000 PLN (22 984 zł/m2)

2
1
58.52 m2
2009
15698626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24152391 15698626 Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne i bardzo ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m², zlokalizowane w zielonej części Dolnego Mokotowa – na Stegnach, przy ul. Portofino. Rozkład i możliwości aranżacyjne Mieszkanie składa się z: salonu (16...

Warszawa (Mokotów), Portofino

860 000 PLN (15 357 zł/m2)

3
1
56 m2
1975
15698519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje W Ursusie / Gotowe do wprowadzenia! 24151027 15698519 **Jasne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowym budownictwie - Ursus, ul. Herbu Oksza**Z przyjemnością prezentujemy komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 60 m², zlokalizowane w spokojnej i rodzinnej części warszawskiego Ursusa - p...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 069 000 PLN (17 817 zł/m2)

3
-
60 m2
2022
15617033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22526969 15617033 Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy? Mamy idealną ofertę dla Ciebie!Na sprzedaż przestronne i jasne dwupokojowe mieszkanie, idealne dla pary, singla lub jako inwestycja na wynajem. Zielona Białołęka, ul. Skarbka z Gór 134.A...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

617 220 PLN (12 700 zł/m2)

2
1
48.6 m2
2008
15698325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24147726 15698325 Ukryta perła Ursynowa – przestrzeń, styl i natura na wyciągnięcie ręki! Jeśli marzysz o mieszkaniu, które łączy w sobie klimat klasycznej elegancji z nowoczesnym komfortem, mamy coś wyjątkowego. Na sprzedaż niezwykłe, dwupoziomowe mieszkanie, które s...

Warszawa (Ursynów), Bronisława Pietraszewicza "Lota"

1 800 000 PLN (14 634 zł/m2)

4
2
123 m2
-
15698262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mokotów, osiedle Marina Mokotów, 4 pok. 122,71 m, duży taras, garaż 24147105 15698262 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA TEL. +48 601264167 Oferujemy Państwu apartament położony w najbardziej prestiżowym osiedlu w Warszawie. Apartament znajduje się na Marinie Mokotów i wielkość 122,71 m², położone jest na 2 piętrze w 4 piętrowym aparta...

Warszawa (Mokotów), Marina Mokotów

3 150 000 PLN (25 670 zł/m2)

4
2
122.71 m2
2005
15697900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24139539 15697900 Na sprzedaż atrakcyjne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na ostatnim, 5. piętrze zadbanej kamienicy z windą z 1962 roku. Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Mokotowa – przy Alei Niepodległości, ...

Warszawa (Mokotów), Aleja Niepodległości

1 295 000 PLN (25 900 zł/m2)

2
1
50 m2
1962
15697903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24139536 15697903 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 61 m², zlokalizowanego w prestiżowym apartamentowcu Point House przy Alei Wyścigowej – jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na warszawskim Mokot...

Warszawa (Mokotów), Aleja Wyścigowa

1 199 000 PLN (19 656 zł/m2)

3
1
61 m2
-