• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 444

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15697899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24139543 15697899 Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,06 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Warszawy – na Mokotowie, przy ul. Stefana Pieńkowskiego . Lokal usytuowany jest na 7. piętrze 10-piętrowego budynku, co za...

Warszawa (Mokotów), Stefana Pieńkowskiego

550 000 PLN (17 742 zł/m2)

2
1
31 m2
-
15697904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24139538 15697904 Na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 64 m², położone na 5. piętrze bloku z windą, wybudowanego w 1980 roku, w znakomitej lokalizacji na warszawskim Mokotowie. Opis mieszkania: 3 jasne i ustawne pokoje Balkon z wido...

Warszawa (Mokotów), Sardyńska

950 000 PLN (14 844 zł/m2)

3
1
64 m2
-
15697901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24139537 15697901 Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 19,5 m², położona na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z 1972 roku. Mieszkanie znajduje się od strony zachodniej, co gwarantuje piękne widoki na miasto i doskonałe doświetlenie popołudniami. Najważn...

Warszawa (Mokotów), Czerniakowska

385 000 PLN (19 744 zł/m2)

1
1
19.5 m2
1972
15697111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24125543 15697111 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 64,5 m² zlokalizowana na pierwszym piętrze eleganckiego apartamentowca na Górnym Mokotowie – jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych dzielnic Warszawy. Lokalizacja i budynek Budynek z 2007 roku w...

Warszawa (Mokotów), Wielicka

1 477 059 PLN (22 900 zł/m2)

2
1
64.5 m2
2007
15697112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24125545 15697112 Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 59,3 m² zlokalizowane w sercu Mokotowa – przy ul. Podbipięty, bezpośrednio przy wejściu do stacji metra Służew. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Najważniejsze...

Warszawa (Mokotów), Podbipięty

1 060 000 PLN (17 875 zł/m2)

2
1
59.3 m2
1993
15697113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24125542 15697113 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m², położone na 4. piętrze 10-piętrowego bloku z windą, zlokalizowane przy skrzyżowaniu ul. Tureckiej i Belwederskiej, w sercu Dolnego Mokotowa. Budynek z 1971 roku znajduje się na zamkniętym, monitorowanym ter...

Warszawa (Mokotów), Turecka

897 000 PLN (13 800 zł/m2)

2
1
65 m2
-
15697088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Włochy ul. Komitetu Obrony Robotników, 4 pok. 61,50 m,piętro 2 , 2 piwnice, strych 24123544 15697088 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA TEL. +48 601264167 Oferujemy Państwu mieszkanie położone przy głównej ulicy prowadzącej do Międzynarodowej Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina. Mieszkanie polecane jest szczególnie osobom, które są w częstych rozj...

Warszawa (Włochy), ul. Komitetu Obrony Robotników

850 000 PLN (13 821 zł/m2)

4
-
61.5 m2
1957
15697087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ochota ul. Komitetu Obrony Robotników, 4 pok. 61,50 m,piętro 2 , 2 piwnice, strych 24123452 15697087 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA TEL. +48 601264167 Oferujemy Państwu mieszkanie położone przy głównej ulicy prowadzącej do Międzynarodowej Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina. Mieszkanie polecane jest szczególnie osobom, które są w częstych rozj...

Warszawa (Ochota), ul. Komitetu Obrony Robotników

850 000 PLN (13 821 zł/m2)

4
-
61.5 m2
1957
15697071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Śródmieście ul. Poznańska, 2 pok. 49,28 m, piętro 3,winda 24123204 15697071 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA TEL. +48 601264167 Oferujemy Państwu ponadstandardowy apartament, w absolutnie topowym miejscu Warszawy. Powyższe okoliczności przekonują do zakupu zarówno w charakterze inwestycyjnym, jak i zabezpieczającym potrzeby...

Warszawa (Śródmieście), ul. Poznańska

1 470 000 PLN (29 830 zł/m2)

2
-
49.28 m2
1928
15697065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wola ul. Marcina Kasprzaka, 4 pok. 75,62 m,piętro 10, garaż 24122998 15697065 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA TEL. +48 601264167 Oferujemy Państwu do zakupu mieszkanie położone w Centrum bardzo nowoczesnego osiedla, z którego z każdym miesiącem, atrakcyjność nie tylko ekonomiczna ale i prestiżowa rośnie. Mieszkanie znajduje ...

Warszawa (Wola), ul. Marcina Kasprzaka

1 664 000 PLN (22 005 zł/m2)

4
-
75.62 m2
2017
15695286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24099187 15695286 Dwupak inwestycyjny z duszą – unikalna nadbudowa kamienicy z 1920 roku w sercu Pragi Północ, tuż przy Bohemie i metrze Szwedzka . Aktualnie lokal posiada status lokalu niemieszkalnego, ze względu na brak windy.Zakup tylko za GOTÓWKĘ, lokal posiada ...

Warszawa (Praga-Północ), Strzelecka

816 000 PLN (12 000 zł/m2)

3
2
68 m2
2024
15695114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24095997 15695114 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 25 m², zlokalizowane na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z 1972 roku, w sercu zielonego Mokotowa.Mieszkanie gotowe do wprowadzenia – idealne na start lub pod inwestycję! W pełni wykończone, z nowy...

Warszawa (Mokotów), Dolna

569 000 PLN (24 008 zł/m2)

1
1
23.7 m2
-