• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 444

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15694734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24089724 15694734 Sprzedam nowoczesne mieszkanie – idealne dla aktywnej pary lub singlaOpis mieszkania:Wyjątkowe, przestronne mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy – na Żoliborzu Artystycznym.Mieszkanie pierwotnie 3-pokojowe, zostało przear...

Warszawa (Żoliborz), Powązkowska

2 500 000 PLN (33 333 zł/m2)

2
1
75 m2
2017
15694370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24082617 15694370 Na sprzedaż oferuję mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej urokliwych części Warszawy – przy ul. Iwickiej, na zielonym i doskonale skomunikowanym Mokotowie. Nieruchomość o powierzchni 37,5 m² usytuowana jest na 3. piętrze w 4-piętrowym budyn...

Warszawa (Mokotów), Iwicka

635 000 PLN (16 933 zł/m2)

1
1
37.5 m2
-
15694371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24082618 15694371 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,2 m², położone na 5. piętrze 10-piętrowego bloku z 1970 roku (rama H) z windą. Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji – zielonej i spokojnej części Sadyby, z pełną infrastrukturą miejską w zasięgu ręki. Ro...

Warszawa (Mokotów), Konstancińska

629 000 PLN (13 050 zł/m2)

3
1
48.2 m2
-
15694344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24081385 15694344 Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni ok. [tu wpisz dokładny metraż, jeśli znasz] m², położone na parterze kameralnego, 3-piętrowego budynku z 2002 roku. Nieruchomość znajduje się w zielonej i spokojnej części Mokotowa, tuż pr...

Warszawa (Mokotów), Aleja Wilanowska

850 000 PLN (17 034 zł/m2)

2
1
49.9 m2
-
15503558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Cichy Loft na Muranowie/Metro 20002086 15503558 *Na sprzedaż urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Muranowie*Posiadamy do zaoferowania atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 37,5 m² położone przy ul. Lewartowskiego 4 na spokojnym Muranowie w dzielnicy Śródmieście Północne. Mieszkanie znajduje...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (20 243 zł/m2)

1
1
37 m2
1962
15639698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
MIESZKANIE PRZY MORSKIM OKU, MOKOTÓW 23048254 15639698 Na sprzedaż mieszkanie tuż przy Parku Morskie Oko, 34m2 - Warszawa, Mokotów - zaledwie 3 minuty spacerem do Łazienek Królewskich, a jednocześnie tylko kilka kroków do ul. Puławskiej, nowoczesnego tramwaju i pełnej infrastruktury miejskiej. Mieszkanie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

729 000 PLN (21 441 zł/m2)

1
-
34 m2
-
15534636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stegny/ciche/po remoncie 20701421 15534636 Na sprzedaż: mieszkanie 31 m² - Mokotów, Stegny, ul. Korsykańska 3Lokalizacja:Znajduje się w dzielnicy Mokotów, na spokojnych Stegnach. Idealne miejsce dla osób ceniących bliskość miasta i jednocześnie kameralny klimat.CENA: 539 000 ZŁ Metraż i układ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

539 000 PLN (17 387 zł/m2)

1
1
31 m2
1976
15375233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bielany/2 pokoje/piękny widok/zielono 17099356 15375233 Lokalizacja: Warszawa, Bielany, ul. Broniewskiego 99Powierzchnia: 42 m2Piętro: 8 z 10Liczba pokoi: 2Dodatkowe pomieszczenia: Osobna kuchnia, balkon, łazienka, piwnica.Rok budowy: 1973CENA: 629 000 PLNOpis:Z radością prezentujemy Państwu atrakcyjną of...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

629 000 PLN (14 976 zł/m2)

2
1
42 m2
1973
15564702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przedwojenna Kamienica/Filtry/Klimatyzacja 21437938 15564702 TYLKO w INVESTORiUSNa sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Ochota, Filtry w Warszawie na zabytkowym osiedlu Kolonia Lubeckiego.SPACER 3D https:kuula.cosharecollection7ZFzb?logo=0&info=1&fs=1&vr=1&sd=1&thumbs=1*Adres...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 797 000 PLN (19 117 zł/m2)

4
1
94 m2
1924
15693160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pkp 5 min./Do remontu/53,6 m2/Loggia/Piwnica 24058736 15693160 4 pokoje 5 minut do PKP Ursus Niedźwiadek Doskonała komunikacja Piwnica 2 m2 Loggia 3 m2Ustawne, 4-pokojowe mieszkanie w stanie do generalnego remontu. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń umożliwia elastyczną aranżację wnętrza według własnych potrze...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

686 000 PLN (12 704 zł/m2)

4
1
54 m2
1972
15693161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rondo Daszyńskiego 8min/Od zaraz/3pokoje/65,81m2 24058738 15693161 3 pokoje W świetnie skomunikowanej części Woli Loggia 4 m2 Garderoba Od zarazUstawne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie w stanie do wprowadzeniaodświeżenia, sprzedawane wraz z wyposażeniem.Do sprzedaży własnościowe 65,81 m2 z oszkloną 4 m2 loggią ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 149 000 PLN (17 677 zł/m2)

3
1
65 m2
1998
15693095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Od zaraz/2 stacje Metra 10 min./3 pokoje/80,8m2 24058388 15693095 3 pokoje W świetnie skomunikowanej części Bielan 10 minut do Metra Młociny oraz Wawrzyszew Balkon 6 m2 Garderoba 5 m2 Schowek 1,8 m2 Od zarazUstawne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie położone na kameralnym osiedlu, po odświeżeniu, do wprowadzen...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 599 000 PLN (19 988 zł/m2)

3
1
80 m2
2001