• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 444

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15693096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pkp Ursus Niedźwiadek 5 min./62 m2/4 pokoje/Balkon 24058389 15693096 4 pokoje W świetnie skomunikowanej części Ursusa Stacja PKP Ursus Niedźwiadek 5 minut spacerem Piwnica 2 m2 Balkon 1,5 m2Ustawne oraz rozkładowe mieszkanie, 4 pokojowe, w stanie do odświeżeniaremontu. Bardzo korzystny układ pozwalający na ponowną...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

759 000 PLN (12 242 zł/m2)

4
1
62 m2
1976
15693059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do wprowadzenia/2 pokoje/45,46m2/Garaż/Loggia 5m2 24057127 15693059 2 pokoje W dobrze skomunikowanej części Ursusa 45,46 m2 Miejsce w garaż podziemnym Loggia 5 m2Ustawne oraz rozkładowe mieszkanie, 2 pokojowe, w stanie do wprowadzenia. Bardzo korzystny układ, wykorzystujący całą powierzchnię mieszkania.Do sprzeda...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (15 533 zł/m2)

2
1
45 m2
2009
15692576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24048290 15692576 ATUTY NIERUCHOMOŚCI ✔ Idealna opcja pod inwestycję lub do zamieszkania od zarazNowoczesny budynek z 2023 roku, mieszkanie wykończone w 2024 W pełni wyposażone i umeblowane – gotowe do zamieszkania bez żadnych nakładów Zabudowa na wymiar z lakierowany...

Warszawa (Mokotów), Domaniewska

790 000 PLN (28 214 zł/m2)

1
1
28 m2
2023
15691744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Śródmieście al.Jana Pawła II, 4 pok.95,40 m, piętro 7, garaż 24025335 15691744 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA TEL +48 601264167 Mamy przyjemność zaoferować Państwu wyjątkowe mieszkanie o wyjątkowych parametrach użytkowych i fenomenalnej lokalizacji . Mieszkanie jest zlokalizowane w absolutnym Centrum Warszawy , z jednoczesn...

Warszawa (Śródmieście), al. Aleja Jana Pawła II

2 385 000 PLN (25 000 zł/m2)

4
2
95.4 m2
2000
15691660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24022117 15691660 Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,4 m², wykończone w wysokim standardzie i gotowe do zamieszkania. Lokal położony jest na 5. piętrze nowoczesnego, 7-piętrowego budynku z 2018 roku, zrealizowanego przez renomowanego dewelop...

Warszawa (Mokotów), Cybernetyki

1 490 000 PLN (20 868 zł/m2)

3
1
71.4 m2
2018
15691659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24022118 15691659 Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 86,7 m², położone na 1. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Mokotowa – przy ul. Limanowskiego. UKŁAD I WNĘTRZE: Ustawny salon – przestro...

Warszawa (Mokotów), Bolesława Limanowskiego

1 999 999 PLN (23 068 zł/m2)

3
1
86.7 m2
-
15691296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24015229 15691296 Wyjątkowa okazja! Na sprzedaż komfortowy, perfekcyjnie wykończony apartament zlokalizowany na 6. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Bukowińskiej – zaledwie 300 metrów od stacji metra Wilanowska. Tylne położenie mieszkania zapewnia ciszę, spokój i ...

Warszawa (Mokotów), Bukowińska

1 299 000 PLN (23 618 zł/m2)

2
1
55 m2
-
15691203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pkp Ursus 10 min./59,5m2/3 pokoje/Balkon/Garaż 24013018 15691203 3 pokoje Świetnie skomunikowana część Ursusa 59,45 m2 Miejsce w garażu podziemnym Balkon 4 m2Przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie, gotowe do zamieszkania. Przemyślany układ wnętrza umożliwia optymalne wykorzystanie całej powierzchni l...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (16 932 zł/m2)

3
1
59 m2
2021
15620777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22611673 15620777 Prezentujemy Państwu funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,8 m2, znajdujące się przy ul. Mozarta na doskonale położonym z punktu widzenia komunikacji i dostępnej infrastruktury osiedlu na warszawskim Służewiu. Walory komunikacyjne osi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

765 000 PLN (16 703 zł/m2)

2
1
45.8 m2
1975
15629916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22839865 15629916 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalną kawalerkę, zlokalizowaną na drugim piętrze w siedmiopiętrowym nowoczesnym bloku (osiedle Przy Ratuszu) przy ulicy Górczewskiej w Warszawie. Mieszkanie standardowo wykończone i wyposażone. Wymaga od...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

559 000 PLN (19 144 zł/m2)

1
1
29.2 m2
2012
15691101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ursus/Apartamentowiec Złota Oksza/3 Pokoje/60m2 24010556 15691101 TYLKO W INVESTORiUSZapraszam do kontaktu w godzinach 7.00-22.00Tel. 537 338 914Ursus3 Pokoje60m2NarożneBalkonMiejsce PostojoweKomórka LokatorskaStan DeweloperskiSzczegóły oferty:- Możliwość zakupu na kredyt- Cena mieszkania: 775 000zł- Cena miejsca p...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

775 000 PLN (12 917 zł/m2)

3
1
60 m2
2025
15691100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 Pokoje/60m2/Stan Deweloperski/Spokojna Okolica 24010555 15691100 TYLKO W INVESTORiUSZapraszam do kontaktu w godzinach 7.00-22.00Tel. 537 338 914Ursus3 Pokoje60m2NarożneBalkonMiejsce PostojoweKomórka LokatorskaSzczegóły oferty:- Zakup za pośrednictwem cesji umowy deweloperskiej - Możliwość klasycznego zakupu za poś...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

775 000 PLN (12 917 zł/m2)

3
1
60 m2
2025