• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 1 520

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15897150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27995751 15897150 Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego – nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę miejską. Idealne miejsce do inwestycji w mieszk...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

563 381 PLN (20 866 zł/m2)

1
1
27 m2
2026
15897155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27995750 15897155 Prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Wrocławia, tuż obok tramwaj lub autobus, a do Dworca Głównego na pieszo dojdziemy w 18 minut! To wyjątkowy Apartament położony ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

907 740 PLN (20 630 zł/m2)

2
1
44 m2
2027
15897153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27995756 15897153 Duże, wygodne mieszkanie 1 pokojowe z możliwością wydzielania przestrzeni na sypialnie o pow. 49,40m2 z dużą loggią o pow. 11,22m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu z windą –Kleczków okolice ulicy Re...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

827 779 PLN (16 893 zł/m2)

1
1
49 m2
2026
15897152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27995757 15897152 Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 58,35m2 z balkonem 3,98m2 . Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą z poziomu garaży. Główna część mieszkania stanowi salon o pow. 16,11m2 z kuchnią otwartą o ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

792 545 PLN (13 665 zł/m2)

3
1
58 m2
2026
15897151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27995755 15897151 Apartament 2 pokojowy o powierzchni 37,53m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Układ powierzchni składa się z salon z aneksem kuchennym o pow. 17,43m2 oraz drugiego oddzielnego pokoju o pow.12,25m2, wyjątkowym...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

638 400 PLN (17 254 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15897158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27995754 15897158 Rozkładowe, 3 pokojowe Mieszkanie o powierzchni 54,90m2 z balkonem o pow. 5,2m2m2 na zielonych, spokojnych Żernika. Mieszkanie ma pow. 54,90m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą. Główną część mieszkania...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

653 720 PLN (12 106 zł/m2)

3
1
54 m2
2026
15897156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27995752 15897156 Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,72m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście Szczepin – mieszkanie GOTOWE idealne pod wynajem, dla singlapary na pierwsze własne mieszkanie. Mieszkanie jest 1 - pokojow...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

619 000 PLN (20 633 zł/m2)

1
1
30 m2
2023
15897154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27995749 15897154 Prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Wrocławia, tuż obok tramwaj lub autobus, a do Dworca Głównego na pieszo dojdziemy w 18 minut! Ten wyjątkowy Apartament położony...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

26 646 721 PLN (274 708 zł/m2)

4
2
97 m2
2026
15778246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25748020 15778246 Piękne wysokie mieszkanie na I piętrze kamienicy w centrum miasta.80,14m świeżo po remoncie! Wszystko nowe. Najwyższy standard. Media miejskie.Do wprowadzenia od zaraz!W cenie wolnostojący garaż usytułowany w podwórku.Beautiful, high-rise apartment o...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 442 520 PLN (18 000 zł/m2)

3
-
80.14 m2
1930
15824484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26638973 15824484 Wyłącznie u nas do sprzedaży położone na 2 piętrze niskiego budynkuna Osobowicach w otoczeniu zieleni 3 rozkładowe pokoje.Aktualnie większy pokój połączony z kuchnią.Niskie koszty utrzymania 760 z funduszem remontowym w wysokości 154 złMieszkanie do ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

590 000 PLN (10 629 zł/m2)

3
-
55.51 m2
1980
15885139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27717887 15885139 Zamieszkaj w rodzinnej i zielonej części Wrocławia!Opiekun oferty:Jacek Mamińskinr lic. PFRN: 30802tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Spokojna okolica, nowoczesne osiedle. Monitoring w budynku. W pobliżu tereny zielone, m. in. Park Świetlików. W...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

745 000 PLN (13 304 zł/m2)

3
1
56 m2
2019