• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 1 510

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15897198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27996286 15897198 ul. Skwierzyńska, okolice Klimatyczne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 72 mkw. w odrestaurowanej kamienicy z 1910 roku. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w budynku pięciopiętrowym składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z toal...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (9 708 zł/m2)

2
1
72 m2
1910
15897168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27996196 15897168 NOWY i Gotowy Apartament w stanie deweloperskim 3 pokojowy o powierzchni 51,34m2 położony jest na 4 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się: salon z kuchnią w aneksie o pow. 19,84m2 z salonu wyj...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

787 419 PLN (15 440 zł/m2)

3
1
51 m2
2026
15897169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27996197 15897169 Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,72m2 z ogródkiem 20,14m2 i z tarasem 3,71m2 – inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części Wrocławia. Mieszkani...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

594 384 PLN (12 383 zł/m2)

2
1
48 m2
2027
15897167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27996195 15897167 Apartament 3 pokojowy o powierzchni 67,40m2 położony jest na 4 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Ciekawy układ, na który składają się: salon z kuchnią w aneksie o pow. 29,77m2 z salonu wyjście na duży balkon o pow. 10,76m2, w m...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

993 409 PLN (14 827 zł/m2)

3
1
67 m2
2026
15897150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27995751 15897150 Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego – nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę miejską. Idealne miejsce do inwestycji w mieszk...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

563 381 PLN (20 866 zł/m2)

1
1
27 m2
2026
15897155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27995750 15897155 Prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Wrocławia, tuż obok tramwaj lub autobus, a do Dworca Głównego na pieszo dojdziemy w 18 minut! To wyjątkowy Apartament położony ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

907 740 PLN (20 630 zł/m2)

2
1
44 m2
2027
15897153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27995756 15897153 Duże, wygodne mieszkanie 1 pokojowe z możliwością wydzielania przestrzeni na sypialnie o pow. 49,40m2 z dużą loggią o pow. 11,22m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu z windą –Kleczków okolice ulicy Re...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

827 779 PLN (16 893 zł/m2)

1
1
49 m2
2026
15897152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27995757 15897152 Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 58,35m2 z balkonem 3,98m2 . Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą z poziomu garaży. Główna część mieszkania stanowi salon o pow. 16,11m2 z kuchnią otwartą o ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

792 545 PLN (13 665 zł/m2)

3
1
58 m2
2026
15897151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27995755 15897151 Apartament 2 pokojowy o powierzchni 37,53m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Układ powierzchni składa się z salon z aneksem kuchennym o pow. 17,43m2 oraz drugiego oddzielnego pokoju o pow.12,25m2, wyjątkowym...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

638 400 PLN (17 254 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15897158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27995754 15897158 Rozkładowe, 3 pokojowe Mieszkanie o powierzchni 54,90m2 z balkonem o pow. 5,2m2m2 na zielonych, spokojnych Żernika. Mieszkanie ma pow. 54,90m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą. Główną część mieszkania...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

653 720 PLN (12 106 zł/m2)

3
1
54 m2
2026
15897156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27995752 15897156 Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,72m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście Szczepin – mieszkanie GOTOWE idealne pod wynajem, dla singlapary na pierwsze własne mieszkanie. Mieszkanie jest 1 - pokojow...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

619 000 PLN (20 633 zł/m2)

1
1
30 m2
2023