• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 1 511

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15821070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633143 15821070 Idealne mieszkanie na start studiów lub pod wynajem Wrocław Fabryczna, ul. KozanowskaNa sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m², położone w kameralnej, niskiej zabudowie przy ul. Kozanowskiej na wrocławskim Kozanowie. Lokal znaj...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

470 000 PLN (9 592 zł/m2)

3
1
49 m2
1930
15819387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26638967 15819387 Polecamy do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie położone w samym centrum, przy ul. Dworcowej. Dogodna lokalizacja pomiędzy dworcem kolejowym Wrocław Główny a Rynkiem sprawia, że mieszkanie może być wykorzystywane nie tylko jako dogodne lokum dla rodzin...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

697 000 PLN (11 648 zł/m2)

3
-
59.84 m2
1990
15897198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27996286 15897198 ul. Skwierzyńska, okolice Klimatyczne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 72 mkw. w odrestaurowanej kamienicy z 1910 roku. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w budynku pięciopiętrowym składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z toal...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (9 708 zł/m2)

2
1
72 m2
1910
15807446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26365799 15807446 Świetne 5-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią - idealna inwestycja! Wrocław - ul. Kościuszki Krzyki Centrum CENA: 800 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 84 m² , położone na 1. piętrze ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

800 000 PLN (9 524 zł/m2)

5
-
84 m2
2000
15861514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27207461 15861514 3-pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami - Krzyki, Wojszyce - UL. GERBEROWA - 2018 r. Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68,69 m² , położone na parterze nowoczesnego, czteropiętrowego budynku...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

900 000 PLN (13 043 zł/m2)

3
-
69 m2
2018
15897516 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28005319 15897516 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia – Wrocław, Krzyki, ul. WieczystaCena: 650 000 złOferujemy na sprzedaż funkcjonalne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52 m², położone na ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

650 000 PLN (12 500 zł/m2)

3
-
52 m2
1980
15891188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27890729 15891188 Na sprzedaż niezwykle przestronne i funkcjonalne mieszkanie wymagające remontu, ale kiedy to zrobisz gwarantuje, że mieszkanie spełni Twoje oczekiwania lub idealnie sprawdzi się pod wynajem. Zapraszam na prezentację nieruchomości, bo na prawdę warto!...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

430 000 PLN (9 072 zł/m2)

2
1
47.4 m2
1972
15887588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27787496 15887588 Jeśli potrzebujesz mieszkania w centrum gdzie w pobliżu masz park, tramwaj i Dworzec Główny - to ta nieruchomość jest dla Ciebie. Idealna lokalizacja skupiająca najważniejsze punkty miasta. Na sprzedaż niezwykle przestronne i funkcjonalne mieszkanie...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

790 000 PLN (14 630 zł/m2)

2
-
54 m2
1930
15897460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 28003487 15897460 Przy parku widok na zieleń duża piwnicaZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 4-pokojowego zlokalizowanego na wrocławskim osiedlu Borek - dzielnica Krzyki.Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do pełnej bazy handlowo-usługowej, kom...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 999 PLN (11 182 zł/m2)

4
1
62.6 m2
1975
15897379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28000974 15897379 OkoliceWroclavii2pok77m2odzaraztoppiwnicaPrezentujemy Państwu na sprzedaż dwustronne, rozkładowe mieszkanie o pow. 76,8 m² we Wrocławiu przy ul. Wesołej.Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze z 4 w kamienicy. Przynależy do niego piwnica.Mieszkanie sk...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

620 000 PLN (8 073 zł/m2)

2
1
76.8 m2
1930
15897241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27998914 15897241 2pok kameralne osiedle! Ołtaszyn..Polecam na sprzedaż mieszkanie 44 m² – 2 pokoje, balkon, spokojna okolicaOferuję na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m², położone na 1. piętrze w kameralnym, 2-kondygnacyjnym budynku.Uk...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

658 990 PLN (14 943 zł/m2)

2
1
44.1 m2
2012
15897287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27999207 15897287 Pilczyce Park 70 m² Antresola Klimatyzacja Balkon Budynek 2006 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą położone w spokojnej i zielonej części Pilczyc, w kameralnym budynku z 2006 roku (3 piętro w 3-piętrowym budynku). Mies...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

775 001 PLN (11 087 zł/m2)

3
1
69.9 m2
2009