• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 1 509

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15813962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26649490 15813962 Mieszkanie wykończone pod klucz, sprzedawane z wyposażeniemUrocze i ciche, w zaułku przy Parku Edyty Stein Opiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Kamienica położona przy ul. Ledóchowskieg...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

660 000 PLN (13 200 zł/m2)

4
1
50 m2
1911
15806883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26354589 15806883 Apartament typu studio z balkonem Nowe budownictwo w małej zamkniętej inwestycji pomiędzy Placem Kościuszki a Dworcem Głównym. Zapraszam na prezentacjęMarta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Gwarancja 24 miesiące, rękojmia 5 l...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

515 683 PLN (19 099 zł/m2)

1
1
27 m2
2027
15745907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25065684 15745907 Opiekun oferty:Maciej Suwałatel. 602 101 602Dwupokojowe mieszkanie na Kurkowej z pięknym widokiem na rzekę w samym centrum miasta.Otoczenie nieruchomości:Kurkowa to idealne miejsce dla tych osób, które cenią sobie uroki życia w mieście i bliskość cen...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

880 000 PLN (16 604 zł/m2)

2
-
53 m2
2015
15723702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24637224 15723702 4-pokojowe mieszkanie na Biskupinie, tuż przy LO nr XIOpiekun oferty:Łukasz SzajkowskiNr licencji PFRN 29569tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej i zielonej części Wrocławia, położona zaledwie 6 km od tęt...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

870 000 PLN (12 254 zł/m2)

4
1
71 m2
1930
14681349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 47725 14681349 Zapraszam na prezentację oraz do zakupu nowoczesnego Apartamentu w SKY TOWER.Opiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Inwestycja Sky Tower zlokalizowana jest w okolicach nowego centrum bizn...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 000 PLN (33 019 zł/m2)

3
-
106 m2
2012
15895139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27959972 15895139 Opiekun nieruchomości:Sebastian Święcickitel. 602 101 6024-pokojowe mieszkanie, o projektowanej powierzchni 103,70 m2, położone jest na 8 piętrze.Otoczenie nieruchomości:Nowe, nowocześnie zaprojektowane osiedle we Wrocławiu tuż przy zielonych terenac...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 699 000 PLN (16 495 zł/m2)

4
2
103 m2
2026
15895051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27957064 15895051 Opiekun Oferty Krzysztof Dudek602 101 602Wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie z możliwością aranżacji na czteropokojowe.OTOCZENIE NIERUCHOMOŚCIKlimatyczne mieszkanie położone przy urokliwej ulicy, w sercu osiedla Nadodrze. Przestronne mieszkanie znajduje...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

549 000 PLN (8 855 zł/m2)

2
1
62 m2
1930
15889615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856564 15889615 Opiekun oferty:Mateusz Poradatel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku, w zachodniej części Wrocławia, na osiedlu Maślice.W okolicy znajdują się liczne tereny zielone i rekreacyjne, rozwinięta infrastruktur...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

598 000 PLN (12 204 zł/m2)

2
1
49 m2
2026
15888760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27823528 15888760 Opiekun oferty:Mateusz Poradatel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku, w zachodniej części Wrocławia, na osiedlu Maślice.W okolicy znajdują się liczne tereny zielone i rekreacyjne, rozwinięta infrastruktur...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

724 554 PLN (12 281 zł/m2)

3
1
59 m2
2026
15888478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27814888 15888478 Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością. Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem i loggią pozwoli Ci cieszyć się zielenią i prywatnością, a jednocześnie być w centrum wydarzeń. To idealna przestrzeń dla pary lub rodzi...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

831 740 PLN (13 202 zł/m2)

3
1
63 m2
2027
15888393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27813076 15888393 Opiekun oferty:Mateusz Poradatel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku, w zachodniej części Wrocławia, na osiedlu Maślice.W okolicy znajdują się liczne tereny zielone i rekreacyjne, rozwinięta infrastruktur...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

614 173 PLN (12 283 zł/m2)

2
1
50 m2
2026
15888300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27808974 15888300 Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością. Trzypokojowe mieszkanie na 6 piętrze, z dwoma loggiami pozwolą Ci cieszyć się zielenią i prywatnością, a jednocześnie być w centrum wydarzeń. To idealna przestrzeń dla pary...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

860 496 PLN (13 659 zł/m2)

3
1
63 m2
2027