• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 1 509

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15884645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27707968 15884645 Oferta na wyłączność - dostępna w biurze Bestate Nieruchomości Wrocław. Bestate Nieruchomości oferują do sprzedaży jasne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 48,40 m.kw, usytuowane na parterze w czteropiętrowym bloku z cegły ( lata 30...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

480 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
-
48 m2
1930
15873352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27515831 15873352 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesny budynek, centrum miasta, stan deweloperski. Wrocław Krzyki Mieszkania oddane do użytku. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim o ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

570 402 PLN (16 297 zł/m2)

2
-
35 m2
2025
15868058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27363811 15868058 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, centrum miasta, stan deweloperski. Wrocław Fabryczna Planowana data realizacji: 30.09.2028 BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stanie dew...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

846 404 PLN (20 152 zł/m2)

2
-
42 m2
2027
15613984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22485966 15613984 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Bezpłatna pomoc przy kredytowaniu. Deweloperskie- kawalerka, Psi...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

515 457 PLN (18 409 zł/m2)

1
-
28 m2
-
15614004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22485957 15614004 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC. Planowany odbiór na IV kwartał 2025r. Deweloperskie, 45,65 m.kw. z dużym balkonem, centrum miasta Wrocław. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży deweloperskie mie...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

689 291 PLN (15 318 zł/m2)

2
-
45 m2
2024
15614000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22485951 15614000 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach, zapytaj o pozostałe. Bezpłatna pomoc przy kredytowaniu. Inwestycja w centrum Wrocławia Szczepin, mieszkania w stanie dewelo...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 568 999 PLN (15 690 zł/m2)

4
-
100 m2
2026
15868034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27363421 15868034 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, centrum miasta, stan deweloperski. Wrocław Fabryczna Planowana data realizacji: 30.09.2028 BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stanie dew...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 138 875 PLN (18 981 zł/m2)

4
-
60 m2
2027
15848374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26936092 15848374 Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku PCC. Deweloperskie, 3 pokoje z balkonem, Wrocław Śródmieście. Planowany odbiór- II kwartał 2027r. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży trzypokojowe, funkcj...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

848 481 PLN (14 141 zł/m2)

3
-
60 m2
2026
15796886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26133705 15796886 Deweloperskie, willowy charakter, 3 pokoje, loggia, garaż podziemny. Mieszkania po odbiorze. BESTATE NIERUCHOMOŚCI WROCŁAW oferuje do sprzedaży trzypokojowe, deweloperskie mieszkanie o powierzchni 61,04 m.kw. z balkonem typu loggia, znajdujące si...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 220 800 PLN (20 013 zł/m2)

3
-
61 m2
2024
15614012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22485940 15614012 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach, zapytaj o pozostałe. Bezpłatna pomoc przy kredytowaniu. Inwestycja w centrum Wrocławia Szczepin, mieszkania w stanie dewelo...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

608 999 PLN (19 031 zł/m2)

1
-
32 m2
2025
15895123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27959593 15895123 Oferta dostępna wyłącznie w Bestate Nieruchomości Wrocław. Sprzedam 3 -pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,90 m. kw, usytuowane na trzecim piętrze w budynku z 1975r. (bez windy), w bardzo dobrej lokalizacji Wrocław Fabrycz...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

580 000 PLN (12 340 zł/m2)

3
-
47 m2
1975
15892979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27899540 15892979 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław Krzyki Planowana data odbioru I kwartał 2028r. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim o powi...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

787 023 PLN (10 356 zł/m2)

1
-
76 m2
-