• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 1 509

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15892979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27899540 15892979 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław Krzyki Planowana data odbioru I kwartał 2028r. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim o powi...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

787 023 PLN (10 356 zł/m2)

1
-
76 m2
-
15719398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24566562 15719398 Sprzedam 3 -pokojowe mieszkanie (możliwe 4) o powierzchni użytkowej 67 m. kw, usytuowane na czwartym piętrze w budynku z 1978r. (bez windy), w bardzo dobrej lokalizacji Wrocław Fabryczna. Nieruchomość składa się z przestrzennego salonu z wyjściem ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 000 PLN (11 179 zł/m2)

3
-
67 m2
1978
15613933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22485955 15613933 Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC . Deweloperskie 57,29 m.kw., z balkonem, Fabryczna, Wrocław. Planowany odbiór I kwartał 2026r. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży deweloperskie mieszkanie o ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

687 473 PLN (12 061 zł/m2)

3
-
57 m2
2024
15897411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje z pięknym, narożnym ogrodem 28002215 15897411 BEZ PROWIZJI I PCCNa sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się na nowym osiedlu na pograniczu Jagodna i Iwin.Do mieszkania przynależny narożnym ogród o powierzchni aż 126 m2.Kameralny budynek. Tylko 10 mieszkań, 2 piętra.To idealna prop...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

787 023 PLN (10 356 zł/m2)

4
1
76 m2
2027
15897415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28002216 15897415 Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze o powierzchni 66.60 m2 w którego skład wchodzą:-duży przedpokój-łazienka-kuchnia-3 osobne pokoje- balkon-dodatkowo do mieszkania przynależy komorka lokatorska na tym samym piętrze oraz odzielne pomies...

Wrocław (Karłowice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

830 000 PLN (12 462 zł/m2)

3
-
66.6 m2
2000
15613920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22485977 15613920 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Wrocław. Idealne dla rodziny jak również pod wynajem ze względu na układ mieszkania i świetną komunikację i lokalizację. Sprzedam mieszkanie o pow. 45,18 m.kw . z kom&oacute...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

530 000 PLN (11 778 zł/m2)

2
-
45 m2
1980
15660783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23474976 15660783 Pilczyce75m23pokpremium plus garderoba Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie przy ul Gosławicka Pilczyce nowy blok z 2009r.Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.Składa się z dużego salonu ,jadalni , kuchni dużego pokoju a na piętrze przestr...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 999 PLN (10 000 zł/m2)

3
1
75 m2
2009
15894293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 81 m² | Balkon | Klimatyczna kamienica 27939624 15894293 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 81,79 m² (w tym 9,40 m² piwnicy), położonego przy ul. Nyskiej, na 3. piętrze klimatycznej kamienicy z 1926 roku. To nieruchomość dla osób ceniących prz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (9 864 zł/m2)

3
1
81 m2
1926
15897168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27996196 15897168 NOWY i Gotowy Apartament w stanie deweloperskim 3 pokojowy o powierzchni 51,34m2 położony jest na 4 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się: salon z kuchnią w aneksie o pow. 19,84m2 z salonu wyj...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

787 419 PLN (15 440 zł/m2)

3
1
51 m2
2026
15897169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27996197 15897169 Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,72m2 z ogródkiem 20,14m2 i z tarasem 3,71m2 – inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części Wrocławia. Mieszkani...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

594 384 PLN (12 383 zł/m2)

2
1
48 m2
2027
15897167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27996195 15897167 Apartament 3 pokojowy o powierzchni 67,40m2 położony jest na 4 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Ciekawy układ, na który składają się: salon z kuchnią w aneksie o pow. 29,77m2 z salonu wyjście na duży balkon o pow. 10,76m2, w m...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

993 409 PLN (14 827 zł/m2)

3
1
67 m2
2026
15897228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27998302 15897228 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerENG BELOWNa sprzedaż apartament o powierzchni 43 m², położony w prestiżowej dzielnicy. Lokal znajduje się w 9-piętrowym budynku z 2016 roku, w zadbanej klatce schodowej i spokojnej okolicy. Apartament jest...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

779 000 PLN (18 116 zł/m2)

1
-
43 m2
2016